Budeme mít kluka, rozdíly mezi pohlavím

Anonymní
27.8.21 13:49

Budeme mít kluka, rozdíly mezi pohlavím

Ahojte.. Tak jsme se dnes dozvěděli, že čekáme chlapečka. Doma už máme dceru. Přiznávám, že jsem si víc přála holčičku. Partner s tím také více počítal. Já vyrůstala převážně mezi klukama. Nedovedu si představit, že mám doma takového divočáka. Dcera je sice uminena ale umazlená, poslušná a projevuje city. Partnerovo dítě to bude první.. Děsně se těšil na svoji princeznu protože kluci ze zkušenosti druhých prý tatínky skoro vůbec nemazlí. Klučina je jinak zdravý, tak jsme moc rádi. Je vůbec někdo kdo ve finále může říct že kluk byl lehčí a milejší na odchov? l než děvče :think: :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10813
27.8.21 13:51

Mám kluka i holku, kluk byl jako miminko hodnější. A je teda citlivější než dcera, taky se mazlí, ale je více urážlivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8455
27.8.21 13:51

Rozhodne muj bracha. Segra byla silena a on milacek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25177
27.8.21 13:53

Já mam dva kluky, srovnání nemám, ale nebála bych se :D oba sou mazlici, mladší se radši tuli k tátovi než ke mě :D divočáci to občas jsou, ale to bývají i holky, projevit city umí, poslouchat taky :nevim: nevím, když srovnám třeba s kamarádky dcerou, jsem za ně radši :D nebrečí kvůli každé blbosti, nejeci tolik aby to rvalo uši apod :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35435
27.8.21 13:53
@Anonymní píše:
Ahojte.. Tak jsme se dnes dozvěděli, že čekáme chlapečka. Doma už máme dceru. Přiznávám, že jsem si víc přála holčičku. Partner s tím také více počítal. Já vyrůstala převážně mezi klukama. Nedovedu si představit, že mám doma takového divočáka. Dcera je sice uminena ale umazlená, poslušná a projevuje city. Partnerovo dítě to bude první.. Děsně se těšil na svoji princeznu protože kluci ze zkušenosti druhých prý tatínky skoro vůbec nemazlí. Klučina je jinak zdravý, tak jsme moc rádi. Je vůbec někdo kdo ve finále může říct že kluk byl lehčí a milejší na odchov? l než děvče :think: :D

Kluci jsou lepší než holky. Teda ber to s nadsázkou. Po strávení života převážně v ženském kolektivu, po péči o malou sestřenku a neteř, jsem uvítala chlapečka. Mazlí se rád. Opravdu je to je jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6330
27.8.21 13:55

Mám skoro 5ti letou a je to knoura :zed: :zed:. Mazlivá a hodně pomáhá. Kluk je teda vztekloun, všude vyleze, všechno vytaha, prostě úplně jiný. Jenze jednu vec mají stejnou jsou oba mazlivý, radi se chovají. Manžel se taky u kluka bál a říká, že takhle je to úplně stejný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
27.8.21 13:55

Zatím pozoruju jedinej rozdíl a to, že kluk zvládne nacurat za pračku :cert:. Mazlivy jsou stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35435
27.8.21 13:57
@bertoldina píše:
Zatím pozoruju jedinej rozdíl a to, že kluk zvládne nacurat za pračku :cert:. Mazlivy jsou stejně.

Holka zase do bot. A ty jsou relativně drahý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 14:01

To jste mě uklidnily holky :D my jsme samozřejmě rádi za chlapečka. Bude pokračovat chlapský rod a jméno ale já jsem takový emotivní člověk i partner tak doufáme že bude klučik aspoň trochu mazlivý a hodný. Já úplně rostu když vidím kluky mlátit se klackama někde. :oops: ale asi to k nim patří či co

• Citovat
  • Nahlásit
25177
27.8.21 14:03
@Anonymní píše:
To jste mě uklidnily holky :D my jsme samozřejmě rádi za chlapečka. Bude pokračovat chlapský rod a jméno ale já jsem takový emotivní člověk i partner tak doufáme že bude klučik aspoň trochu mazlivý a hodný. Já úplně rostu když vidím kluky mlátit se klackama někde. :oops: ale asi to k nim patří či co

Jestli tě to uklidní, tak já se jako malá taky mlátila klackama :D ne všechny holky musí být spořádané princezny a ne všichni kluci jsou teroristi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
27.8.21 14:14
@Russet píše:
Holka zase do bot. A ty jsou relativně drahý.

Doma chodím bosa, tak zatím nebyla příležitost. Ale ono to přijde :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 14:18

Vidíš a já se bojím co budeme dělat s holkou…máme dva kluky a jsou umazlení, starší velmi rád pomáhá na zahradě manželovi i mě v kuchyni. Švagrová má páreček a holka je drzá, umíněná, neposlušná..pořád se s ní jen vzteká…děti na hřišti bije a pak dělá divadlo, že ona nic ona je andílek a je schopná ti to říct do očí i když ji u toho vidíš… Myslím, že ať kluk nebo holka, tak můžou být umazlení nebo zlobit.. buď ráda, že je v pořádku a nech to plynout :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1308
27.8.21 14:18

Syn je citlivější, mazel, dá se s ním na všem domluvit
Dcera je satan, tvrdohlava, uvztekaná, ale taky se ráda mazlí, tak se to trochu vyrovná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
27.8.21 14:21

Mám dva chlapce, prvního asi nemá cenu nějak srovnávat, je aspik a fakt specificky. Druhý kluk je typický „kluk“ a je umazleny ještě ted ve 14 i přes pubertu ;). Klackama se nemlatili ani jeden :D

S klukama se mi zdá vše jednodušší, včetně oblékání atd, oceňuju, že když si hráli, tak nepisteli a nevriskali a netahali se za vlasy atd, jak to někdy holky dělají. Ale je to kus od kusu. Taky se mi zdají přímejsi a ferovejsi. Nepomlouvali se nikdy vzajemne ani nezalovali.

V konečném důsledku je člověk hlavne rád, že jsou zdraví :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
27.8.21 14:22

Mám kluka 16 měsíců a holku tři týdny. Můžu zatím srovnávat jen takto. Syn byl o hodně hodnější miminko. A jinak mazlí se, pořád, sice je divokej, ale jinak je to hodnej kluk. Chlap je z něho unesenej a to si přál jako první dítě také holčičku. Ale chápu tě, ne u druhé řekli, že to bude kluk a pak holka, byla jsem trochu zklamaná, nedokázala jsem se s tím chvíli ztotožnit, nyní jsem ráda, že ji mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat