Budeme mít někdy zdravý vztah?

Anonymní
26.4.21 10:14

Budeme mít někdy zdravý vztah?

Ahoj,
měla jsem zde již jednu diskuzi. Nicméně ve zkratce. Můj přítel byl nespokojený ve vztahu, kdy spolu byli už jen ze zvyku. Žádná pusa, skoro žádný sex, nic. Poznali jsme se před rokem v květnu, kdy jsem nasotupila do nové práce a byli jsme dobří kamarádi, prostě jsme si velmi rozumněli. Až se to překlenulo v něco víc, naprosto přirozeně, ani jeden to nečekal. On pochopil, že ve stávajícím vztahu nechce pokračovat, že nemá budoucnost. Rozešel se se svou přítelkyní, ta mu dělala scény jak ho miluje, jak si musí ještě naposledy zasouložit (to udělali) a nebo společně strávit poslední víkend. Jednoznačně se to snažila celé zlomit, zachránit. 14 dní na to už měla dva sexuální kamarády a randíčka. My dva jsme po tom, co měl on čisto na stole spolu začali randit, chodit ven a chvíli na to pak i chodit (oficialně jsme si to řekli) a bylo to vše príma. Nicméně ex mu stále psala - ty zprávy jsem viděla, doprošovala se o sex (i do zadku), prostě ho s tím neuvěřitelně spamovala, on jí stále odmítal, jen třeba jednou dvakrát jí napsal, co by teda s ním dělala (s vysmátým smajlíkem) a ona se toho hned chytla. Měl hrozný výčitky, že jí ublížil, že jí něco dluží, že je to hodná holka, co je zoufalá. No když zjistila, že jsme my dva spolu, otočila o 180, začala urážet jeho, psát mě, po blokaci začaly fejk profily apod apod. Hnusné urážky, výhružky, měsíce to tak bylo. Přítel se snaižl celou situaci zachránit nějak mile. Stále v ní viděl jen smutnou zlomenou holku. I když mu tvrdila, jak se s ním měla rozejít ona už dávno, a celou situaci se snaižl řešit klidně. Já už mu to pak ani neříkala, protože jsem neviděla, že by byl schopný zakročit. Až když jsem z toho začala mít noční můry, špatné spaní, blbé nálady apod., jsem mu to řekla. A on nic. Jen jí třeba napsal, jestli u ní nenechal jednu věc. Jeho rodiče ji nesnášeli, ted už vím proč, hrozně ho ovládala, celou dobu jejich vztahu a on nesměl sám ani k vlastní matce.
No nicméně, já jsem ted ve stavu, kdy jsem schopná se rozbrečet uprostřed sexu, protože vidím ty zprávy a výhružky od ní, špatně spím, budím se, občas jen tak začnu plakat, nebo blbě dýchat, až jsem usoudila, že potřebuji na psychoterapii, fakt mě to hodně poznamenalo, zničilo sebevědomí, které díky dětstvi nemám zrovna velké.
Nechci totiž o náš vztah přijít, chci přítele, opravdu ho mám ráda jako nikdy nikoho, ale nevím, co s tímhletím. Jestli je vůbec možné, aby se to spravilo tak, že nás to nebude dál poznamenávat ve vztahu … Máte někdo zkušenost? Děkuju moc a přeji hezké pondělí :kytka:
Anonymka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20934
26.4.21 10:25

Vy jste na krabici všichni tři :roll: začni psychiatrem a můžeš vzít ty dva tragédy sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 10:35
@terien píše:
Vy jste na krabici všichni tři :roll: začni psychiatrem a můžeš vzít ty dva tragédy sebou

Já jsem jako malá prošla už rukama psychologů, neb mi matka řekla “že tohle s sebou nebere” a zmizela mi ze života. A doma přísná výchova, málo empatie, pro 7mi letý dítě dost šílenost. No a od té doby si nesu dost pochroumaný sebevědomí, že nejsem dost dobrá, snažila jsem se nějak obhájit. Nevím proč. Mám vlastní byt, kariéru, pracovala jsem v cizině na manažerské pozici, žene mě to. Ale slečna co mě ryla i kvůli těmto věcem, ačkoliv sama bydlí u rodičů a je to typ, pro něj je budování kariéry zbytečná věc (ať, každý to máme jinak, ale nebudu rýt do druhých). No jsem blbka, že jsem se nechala tím vším tak pohltit. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3674
26.4.21 10:47
@Anonymní píše:
Já jsem jako malá prošla už rukama psychologů, neb mi matka řekla “že tohle s sebou nebere” a zmizela mi ze života. A doma přísná výchova, málo empatie, pro 7mi letý dítě dost šílenost. No a od té doby si nesu dost pochroumaný sebevědomí, že nejsem dost dobrá, snažila jsem se nějak obhájit. Nevím proč. Mám vlastní byt, kariéru, pracovala jsem v cizině na manažerské pozici, žene mě to. Ale slečna co mě ryla i kvůli těmto věcem, ačkoliv sama bydlí u rodičů a je to typ, pro něj je budování kariéry zbytečná věc (ať, každý to máme jinak, ale nebudu rýt do druhých). No jsem blbka, že jsem se nechala tím vším tak pohltit. :zed:

Kam to vzdělání až upadlo, když VŠ, kteří pracují dokonce v zahraničí jako manažeři, jsou schopni napsat ROZMNĚLI :lol: Doufám, že tohle už je opravdu dno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MalaModra
26.4.21 10:51

Jestli si přítel není schopný x měsíců vyřešit vztah s bývalou, i když vidí, jak tě to celé trápí, vykašlala bych se na něj. Tohle nemáš zapotřebí. Mně osobně přijde hodne divné už to, že se rozcházeli mj. i kvůli tomu, že mu chyběl sex, a přesto i když to už měl nějakým způsobem rozjeté s tebou, tak si s ní musel naposledy zasouložit a ještě tě o tom informovat.

Příspěvek upraven 26.04.21 v 12:13

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 10:51
@Josefuna píše:
Kam to vzdělání až upadlo, když VŠ, kteří pracují dokonce v zahraničí jako manažeři, jsou schopni napsat ROZMNĚLI :lol: Doufám, že tohle už je opravdu dno :lol:

Pane jo. Grammar nazi v plné polní. Píšu to rychle, místy nespisovně, dovolila jsem si napsat chybu s překlepem. Možná víc. Myslím, že to ale není “gro” tohoto příspěvku. Jen taková drobnost - manažer v cizině obvykle češtinu nepoužívá. :palec: Nota bene - tohle bylo opravdu zbytečné psát, nicméně děkuji za radu k tématu. :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 10:52
@MalaModra píše:
Jestli si přítel není schopný x měsíců vyřešit vztah s bývalou, i když vidí, jak tě to celé trápí, vykašlala bych se na něj. Tohle nemáš za potřebí. Mně osobně přijde hodne divné už to, že se rozcházeli mj. i kvůli tomu, že mu chyběl sex, a přesto i když to už měl nějakým způsobem rozjeté s tebou, tak si s ní musel naposledy zasouložit a ještě tě o tom informovat.

O tom mě informovala s velkou radostí ona. Teď už to vypadá, že to vyřešené má. Ale trvalo to a mě to hodně bolelo. Prý ho s ní sex nebavil, nebyla tam jiskra, ani přitažlivost… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3674
26.4.21 10:55
@Anonymní píše:
Pane jo. Grammar nazi v plné polní. Píšu to rychle, místy nespisovně, dovolila jsem si napsat chybu s překlepem. Možná víc. Myslím, že to ale není “gro” tohoto příspěvku. Jen taková drobnost - manažer v cizině obvykle češtinu nepoužívá. :palec: Nota bene - tohle bylo opravdu zbytečné psát, nicméně děkuji za radu k tématu. :potlesk:

Jistě, asi umíte lépe cizí jazyky :lol:
K příspěvku není co dodat, jak napsala terien, normální nejste ani jeden. Když vám přítel vykládá, jak si s bývalou naposledy zasouložil a odepisuje jí na nabídky sexu a dodá otázku, co by chtěla dělat, tak i osoba bez VŠ pochopí, že asi není něco v pořádku. Některým titulovaným to asi opravdu trvá déle, no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
26.4.21 10:56
@Anonymní píše:
O tom mě informovala s velkou radostí ona. Teď už to vypadá, že to vyřešené má. Ale trvalo to a mě to hodně bolelo. Prý ho s ní sex nebavil, nebyla tam jiskra, ani přitažlivost… :nevim:

Tak snad s Tebou tam ta jiskra bude. Víš, oni takoví chlapi, co takhle informují o svých bývalých, za moc zrovna nestojí. To později pochopíš sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MalaModra
26.4.21 11:04
@Anonymní píše:
O tom mě informovala s velkou radostí ona. Teď už to vypadá, že to vyřešené má. Ale trvalo to a mě to hodně bolelo. Prý ho s ní sex nebavil, nebyla tam jiskra, ani přitažlivost… :nevim:

Takže se mu to s ní vlastně vůbec nelíbilo a v podstatě to ani nechtěl, ale protože je tak hodný a bylo mu jí líto, tak se teda ještě naposledy přinutil a vyspal se s ní ze soucitu, protože ona je přece jen smutná a zlomená…snad vidíš sama, že tohle rozhodně není ok. Jestli ono to spíš nebude tak, že místo slušňáka a hodného chlapa, kterého v něm vidíš, to je spíš jenom vypočítavý haj*lík

• Citovat
  • Nahlásit
4078
26.4.21 11:22

Já bych ji nahlásil na policii. Všechny zprávy a výhrůžky bych si uložila a šla tam s tim. Jednou na ni udělají bu bu bu a bude klid..

Těch negativních KOMENTÁŘŮ zde si nevsimej…to je zde některých zábava, prilivat olej do ohně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 11:22

Bohužel to Tvůj přítel vůbec nemá v sobě vyřešené a spíše jsi pro něj jen převoznice. Je mi líto. Měla jsem nyní obdobný vztah jako ty, naprosté souznění dvou spřízněných duší, do kterého zasahovala jen jeho ex podobnými zprávami a rovněž s ní souložil ze soucitu. U nás to bylo horší, že spolu měli dítě, takže když k ní přišel, tak se s ní vždy tak nějak „omylem“ vyspal a pak se mi za to omlouval. De facto si mezi námi vytvořil dřevěný most, a přecházel od jedné k druhé, což jsem netušila. Až když jsem ten most zapálila, tak si byl jist, že se měl rozhodnout pro mě. Ale šanci jsem mu už nedala. Dělal jak ho to strašně mrzí, srdceryvné dlouhatánské romány, a asi bych mu blbá i tu šanci dala, kdybych nezjistila, že s ní chrápe pořád a kupuje ji e No každopádně mu tuhle jeho EX hrozně přeji. Lepší pomstu bych nevymyslela. Je to hodně žárlivá a neuvěřitelně hysterická žena. Dobře mu tak :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3674
26.4.21 11:24
@Mallorka píše:
Já bych ji nahlásil na policii. Všechny zprávy a výhrůžky bych si uložila a šla tam s tim. Jednou na ni udělají bu bu bu a bude klid..Těch negativních KOMENTÁŘŮ zde si nevsimej…to je zde některých zábava, prilivat olej do ohně.

To jo, myslíš, že policie má v náplni práce řešit tyto blázny? To teda určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 11:29
@Josefuna píše:
To jo, myslíš, že policie má v náplni práce řešit tyto blázny? To teda určitě.

Já si myslím, že stalking a on-line šikana je docela vážná věc. Nebo?

• Citovat
  • Nahlásit
4078
26.4.21 11:34

@Josefuna tak pokud ji někdo denně vyhrožuje, zesmešňuje, uráží, píše a volá ve dne v noci… obtěžuje jí to a kazí život tak, až ji to dožene na psychiatrii, tak jednoznačně. Policie tu je od toho Pomáhat a chránit…ne jen buznit lidi za roušky… Stačí, když se tam staví s dopisem a exka přestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat