Reklama

Budete muset hubnout, abyste se vešly do džín?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 01.01.17 19:09
Budete muset hubnout, abyste se vešly do džín?

A když ano, kterou dietu? Ach, ty Vánoce…Nebo si prostě musíte vyměnit šatník?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 01.01.17 19:14

Naštěstí mám hodně volné kalhoty :palec:

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 01.01.17 19:14

Za ten týden můžeš nabrat max 3-5 kg…víc ne! Takže jednoduše najeď na svoji normální, předvánoční stravu a za pár dní jsi na původní váze…hodně pij čistou vodu nebo čaje. Trochu pohyb-nahradit dřepění před TV a bude vymalováno.

Jana525
Závislačka 4767 příspěvků 01.01.17 19:15

Nee, pribrla jsem 700gramu a to mam do dvou dnu dole, navic ze me rifle padaji a potrebuji mensi velikost :mrgreen:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 01.01.17 19:16
@Božislava píše:
A když ano, kterou dietu? Ach, ty Vánoce…Nebo si prostě musíte vyměnit šatník?

Kdepak. Ač jsem jedla zdravě, taky jsem přibrala, zanedbávala jsem pohyb (běhám) kvůli počasí a nemocným dětem :zed: Teď začne školka, budu mít čas denně aktivně cvičit (půl hoďky) a ráno po návratu ze školky půl hoďky běh. Max 2-3 týdny a jsem zase jak skála :mrgreen:

Takyjedna
Závislačka 4613 příspěvků 01.01.17 19:16

@Božislava Na mě se snad těch pár dní nepodepsalo, ale sláva to taky není. Mě dneska naštval, že povídal, že mě ještě neznal, když jsem nosila vel. 36 a měla v pase 50 cm. Tak se mu budu muset podívat na kapesné a zkrátit mu ho ve svůj prospěch! Ti osobní trenéři něco stojí. :mrgreen:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 01.01.17 19:17
@SIMONA1234 píše:
3-5 kg…víc ne!

3-5 kg čeho 8o

anoli30
Generální žvanilka 23856 příspěvků 01.01.17 19:19

Jediná dieta kterou znám a funguje je fyzická práce. :lol:

SussieS
Závislačka 3811 příspěvků 01.01.17 19:20

Ne, tohle se mě netýká :) za celé Vánoce jsem snědla možná tak maximálně 15 kousků cukroví, jednu čokoládku ze stromečku a pár chlebíčků a jednohubek místo svačin. Takže díky bohu ne! :D

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 01.01.17 19:22
@ireeenka píše:
3-5 kg čeho 8o

No jestli MUSÍ vyměnit šatník (džíny), tak má o jednu konfekční velikost víc…což odpovídá 3-5kg. A pokud žereš od rána do večera celý týden, tak to reálně nabereš…ale tělo má tvarovou paměť. Pokud to je fakt JEDNORÁZOVÉ přežrání a jinak se během roku udržuje na určité váze, stačí jí najet na svoji obvyklou stravu a tělo si váhu samo upraví-pamatuje si jí.

SussieS
Závislačka 3811 příspěvků 01.01.17 19:23
@SIMONA1234 píše:
Za ten týden můžeš nabrat max 3-5 kg…víc ne! Takže jednoduše najeď na svoji normální, předvánoční stravu a za pár dní jsi na původní váze…hodně pij čistou vodu nebo čaje. Trochu pohyb-nahradit dřepění před TV a bude vymalováno.

A to navíc jen vody, přibrat takové množství tuku za tak krátkou dobu není možné. Je to jen voda navázaná na krátkodobě zvýšený příjem glykogenu, takže když člověk najede zpátky na svoji běžnou stravu, voda odteče a je to :) komu kila zůstanou, ten to nemůže svádět na Vánoce :mrgreen:

cecetka
Kelišová 7175 příspěvků 01.01.17 19:23

Ne. Pribrala jsem jen 1 kg, takze to je za par dni bezneho stravovani pryc.

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 01.01.17 19:24
@SussieS píše:
A to navíc jen vody, přibrat takové množství tuku za tak krátkou dobu není možné. Je to jen voda navázaná na krátkodobě zvýšený příjem glykogenu, takže když člověk najede zpátky na svoji běžnou stravu, voda odteče a je to :) komu kila zůstanou, ten to nemůže svádět na Vánoce :mrgreen:

Voda a plná střeva… :mrgreen: něco i tuk, ale fakt stačí začít normálně jíst, pít a bude ok.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 01.01.17 19:27
@SussieS píše:
A to navíc jen vody, přibrat takové množství tuku za tak krátkou dobu není možné. Je to jen voda navázaná na krátkodobě zvýšený příjem glykogenu, takže když člověk najede zpátky na svoji běžnou stravu, voda odteče a je to :) komu kila zůstanou, ten to nemůže svádět na Vánoce :mrgreen:

A co takhle místo riflí, nosit šustˇáky? Která z Vás je nosí? :lol:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 01.01.17 19:28

@SIMONA1234 @SussieS
Přesně tak, to by mohla být jedině voda. 5 kg tukové hmoty je asi 35 000 kCal - 5 000 kCal denně 8o - což je vyloučeno. Takže většina se spíš vymočí.
A ta „tvarová paměť“ - to tě napadlo jak??

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama