Budete si žádat teď příspěvky?

Anonymní
2.4.20 23:59

Budete si žádat teď příspěvky?

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda budete žádat příspěvek na živobytí či bydlení, jak si to vyřídit, když není přístup na úřad, co vše vhodit do schránky na úřadě aby to bylo v pořádku, nemám ani tiskárnu, tak nevím Jak to vše udělat. Poradíte? Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

571
3.4.20 05:39

Příspěvek na bydlení se bude asi žádat v šestém měsíci, ale nevím to jistě, nepobírám ho, jen se k nám tahle informace dostala. Jinak na stránkách MPSV jsou vždy i online formuláře, můžeš je poslat online, aniž by si je musela tisknout. Když tak vyplněné formuláře, pošli i sobě pro kontrolu :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
3.4.20 05:41

https://www.mpsv.cz/…-na-zivobyti přikládám, kdyby náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
632
3.4.20 06:06

Ja jsem zadost podala. Zadala jsem jiz v lednu, ale mela jsem materskou a nedosahla ma bydleni, ted mam rodicak a polovicni prijmy. Pro formulare jsem si zasla na urad - zavolala pracovnikovi a on mi je donesl. Smlouvu jsem kopirovat uz nemusela a potvrzeny zaplaceny najmy mi vytiskly v bance protoze platim pres ucet, vcera jsem to vyplnene vlozila do schranky na urade.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 08:15

Nevíte zda lze zažádat o navýšen rodicaku online?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 14:47
@Lucinkaa-a píše:
Nevíte zda lze zažádat o navýšen rodicaku online?

Dobrý den, ano lze, na stránkách mpsv máte elektronický formulář, buď ho odešlete i s elektronickym podpisem nebo přez datovou schránku, pokud nemáte možnosti, tak jako já, lze vyplnit ten elektronický formulář na stránkách, uložit si jej a poslat emailem na podatelnu vašeho úřadu i bez podpisu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 15:26

@martinapen. A kam poslat na jakou podatelnu? Peníze mi chodíz českých Budějovic ale bydliště mám v Prachatickem okrese.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 09:19

@Lucinkaa-a tam kam si chodíte vyřizovat, jestli berete i bydlení nebo přídavky. Asi podle trvalého bydliště, já spadam pod okres Hodonín, takže jsem poslala na podatelnu Hodonín, email najdete na netu.Musi to projít tímto způsobem opravdu prý jen přez podatelnu, když jsem to posílala svojí paní, co mě má na starost, tak mi to právě volala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama