Budhismus u nás - nevěra jako rozdávání rozkoše

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.11.21 17:57

Budhismus u nás - nevěra jako rozdávání rozkoše

Zdravím a ptám se, neb nevím.

Údajně u nás existuje budhistické hnutí, kdy ženy jezdí se svým učitelem třeba do zahraničí a kde bují nevěra. Údajně oni se k tomu staví jako k něčemu normálnímu - prý rozdávají rozkoš.

Je to pravda??

děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2428
15.11.21 17:59
@Anonymní píše:

Údajně u nás existuje budhistické hnutí, kdy ženy jezdí se svým učitelem třeba do zahraničí a kde bují nevěra. Údajně oni se k tomu staví jako k něčemu normálnímu - prý rozdávají rozkoš.

Je to pravda??

děkuji

Určitě je to pravda, také jezdím rozdávat rozkoš za hranice. Okresu :andel: :dance: :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9315
15.11.21 18:01

Proč se ptáš, chceš se přihlásit? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9049
15.11.21 18:03

Proč anonym děkuji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
15.11.21 18:09

Tak tomu hlavně neříkej buddhistické hnutí, buddhismus nemá s nevěrou nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9177
15.11.21 18:13

Potřebuješ se odháčkovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
15.11.21 18:18

Někteří lidi si zdůvodněj cokoliv čímkoliv, takže ani tohle mě nepřekvapí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7129
15.11.21 18:22
@Anonymní píše:

Je to pravda??

děkuji

Járo, Ty jsi zpátky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3972
15.11.21 18:37

No, že je nějaká new age sekta schovávající se za budhismus, tomu bych celkem i věřila. Ale proč ty sem píšeš jak anonym, to fakt nechápu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6509
15.11.21 19:00

Znala jsem před 25lety guru Járu, to tehdy s těmahle pí-čovinama teprve začínal, ale uměl to zajímavě podat :mrgreen: taky kecy o rozkoši a velkém srdci :lol: nakonec ho spíš zajímaly naprosto jiné orgány :mrgreen:

pokud dotaz myslíš vážně, tak si něco o Budhismu přečti… je to celkem hlubokomyslné mírumilované náboženství, ale přímo o orgie tam opravdu nejde :lol: spíš naopak, pracují s energií ve smyslu umět ji dobře ovládat a tím pádem i sebe dobře ovládat…

na druhou stranu net je plný úchyláchů, takže celkem věřím tomu, že podobná sekta, o které píšeš, skutečně existuje.. ale v tom případě se na Budhismus jen „hraje“ asi jako chudák magor Jára, který nakonec skončil ve filipínském krimu :lol: ani tam ale svých aktivit nezanechal, je to ho holt nezmar a ženský mu na ty háčky pořád skáčou :mrgreen: :mrgreen: (a to byl původně kluk s učňákem..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6509
15.11.21 19:04

@Alladina ;) není, furt sedí… nedávno jsem o něm viděla reportáž… ale udělal si tam z toho zas typicky po svém svůj byznys a ženské oblbuje vesele dál :mrgreen: za mně teda k tomu přidával „jen“ horoskopy a černou magii (celkem hnusnou).. léty to holt vytunil, dobře mu tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
15.11.21 19:05

Me neprekvapuje, ze jsou tu ruzni guruove, kteri chteji snadni pichat pod nejakou ezo zasterkou. Co me ale vzdy prekvapi je ten pocet zen, ktere na to skoci. To mi fakt hlava nebere :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7129
15.11.21 19:05

@Lucy75 Já vím ;), ale nějak jsem si nemohla pomoct, po přečtení příspěvku zakladatelky jsem si hned vybavila guru Jaru a jeho eskapády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6509
15.11.21 19:07

@Fukitol to bys musela zažít ;) pokud máš trochu ezo-sklony a ten člověk má charisma a nápad, tak oni většinou fakt dokážou hodně zaujmout ;) jasně že to je celé hra a divadlo, ale skočit na to se dá celkem snadno, zvláště když „něco hledáš“, nemáš partnera, zázemí, chceš „někomu patřit“ v „něco věřit“ a takové ty post-pubertální věci, které se prostě dějí, a to často i nezávisle na IQ… (naopak bych řekla, že procento „blbek“ v těchto kruzích až tak vysoké není a jde často o vysokoškolačky a holky, co prostě hledají „vyšší smysl“ a tak..)… věci nejsou černo-bílé a navíc většina z nich to fakt dělá naprosto dobrovolně (a ráda) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3972
15.11.21 19:10
@Lucy75 píše:
@Fukitol to bys musela zažít ;) pokud máš trochu ezo-sklony a ten člověk má charisma a nápad, tak oni většinou fakt dokážou hodně zaujmout ;) jasně že to je celé hra a divadlo, ale skočit na to se dá celkem snadno, zvláště když „něco hledáš“, nemáš partnera, zázemí, chceš „někomu patřit“ v „něco věřit“ a takové ty post-pubertální věci, které se prostě dějí, a to často i nezávisle na IQ…

Jojo, přesně tak. Paradoxně kolikrát sektám propadají vzdělaní a zajištění lidé. Je naivní si myslet, že to bývají hloupí zoufalí lidé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat