Budí se po 1 hodině

lisa2
4.10.04 20:58

Budí se po 1 hodině

Ahoj holky, tak po boji s papáním máme problém najednou se spaním-zničehonic se nám maličkej začal budit od půlnoci každou hodinu.Není to tak,že by plakal-je vzhůru hlady či žízní,to je jedno,ale nevydrží déle jak hodinu.Přes den papá HIPP, v 18 h rýžovou kaši od Hippu, po 30min se vykoupeme a v 19h dáváme někdy ještě 100ml mlíčka-podle hladu prcka/když nechce, nedáme/.V 19,30 malej spí, od půlnoci se ale budí, v noci kojíme a po kojení ještě dáváme mlíčko, co odstříkám přes den/ve dne se maličkej nedá nakojit, vzteká se a já odstříkám jen málo/.K ránu už ale musím dát i HIPP, moje „mlékárna“ už pak nestíhá vyrábět mléko. Přes den malej spí tak jako jindy-dopoledne 45min a odp. 1-2hod. Vrátíme se někdy k normálu?Zkoušeli jsme mu dát nabumbat odstříkané i před nším odchodem do hajan-tj. kolem 23hod ale bezúspěchu. Díky lisa

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
4.10.04 21:11

Ahoj Liso,
jak to popisuješ, tak mi to spíš připadá, že děláš broučkovi společnost? :-)
Při této velkovýkrmně nemůže mít hlad, jen je to asi prima, když má takovýhle servis… Zkusila bych prodlužovat pauzy - dudlíkem, v noci nerozsvěcovat, jen malinké orientační světlo pro tebe a zkusit ukonejšit bez jídla. Třeba si vzpomene, že to nebylo zase až tak špatné se v noci pořádně vyspat! Přeju pevné nervy a vpolepšeného spáče. Adélka

• Nahlásit
  • Citovat
534
4.10.04 21:12

Ahoj Liso,

nepíšeš, jestli malý pláče nebo je jen vzhůru. Pokud nepláče, klidně bych ho nechala být.
Pokud ano zkus zatím než to přejde kojení (nebo krmení) v leže.
Třetí varianta, která mě napadá, a u nás určitě zabírá, je dudlík.
Věřím, že to je jen přechodné. Naše Eliška občas také na pár dní vybočí.
Přeju klidný spánek!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.10.04 21:43

Ahoj,

tak mne napadá, zda za to nemohou klubající se zuby. Náš kluk mívá také v určité období, kdy se v druhé polovině noci často budí - hlad to není, ani nic jiného. Pak jsme vypozorovali, že to souvisí se zuby. Když byl mladší (nyní je mu 1,5 roku), pomáhal dudlík, teď ho odmítá.
Dojdeš-li k názoru, že by to mohly být zuby, poraď se s lékařem, zda by Ti nenapsal Baby Dent - vodičku pro místní znecitlivění dásně. Našemu klukovi to dost pomáhá.

Evča

• Nahlásit
  • Citovat
lisa2
5.10.04 07:09

Ahoj holky,

s dudlíkem malej usíná, ale pak ho vyplivne a já ho nacházím až u nožiček pod peřinkou :) . Je to vždycky tak, že se začne různě kroutit a ošívat-to ho ještě nechám,ale pak začne dávat ruce do obličeje a kroutit se víc a když ho občas nechám, tak se rozbrečí či rozfňuká tím pláčem, co má při hladu či žízni.Jelikož manžílek vstává občas do práce, tak ho nechci vzbudit a nechci to nechat dojít až do stadia breku-on totiž malej není úplně vzhůru-celou dobu má zavřený očka a pokud bych ho nechala brečet,tak by se probudil úplně-koneckonců díky tomu polospánku se nechá v noci kojit. A nerozsvěcujeme vůbec-i přebalování zvládáme potmě.Zoubky už mě taky napadly,ale nic nepozorujeme. Tak nevím.Lisa

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.10.04 09:46

Ahojky Liso,ten samý problém jsme měli s naším Deniskem když mu byly asi 4 měsíce. Po měsíci útrpných nocí jsem byla úplně zničená. V jeho 6 měsích jsem musela na týden přestat kojit (byla jsem s dcerou v nemocnici) a tak byl úplně odstavený prakticky během 14ti dnů. Od první noci kdy dostal večer kaši a v noci kolem třetí 250ml Nutrilonu spal úplně spokojeně každou noc. Je pravda že občas mu v noci musím dát dudlík,protože se probudí,ale s dudlíkem hnedka usne. Teď je mu 7 měsíců a spí s jedním probuzením na mlíčko až 12 hodin. Teď dáváme sunar a změna mlíka mu vůbec nevadí. Všude píšou že nejlepší je kojit,ale vstávej si po hodině každou noc? P.S: První dceru jsem kojila do 14 měsíců a od osmého měsíce se mi budila 4× za noc, když jsem to už nevydržela a odstavila ji,tak jednu noc brečela od tý doby spí bez probuzení. Kojený děti jsou prostě zvyklí,nemaj hlad… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama