Budí se po 40 minutách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruska.macik
Nováček 2 příspěvky 24.11.17 16:01
Budí se po 40 minutách

Zdravím,

pokud to tu už je, tak se omlouvám, nemám čas pročítat všechny diskuze :roll:. Mám dvouměsíční miminko, poslední týden se začal budit PŘESNĚ po 40 minutách. Do té doby, usínal v pohodě a spal 3-4 hodinky. Nyní ale jakmile večer uspím, tak s železnou pravidelností se probudí po 40 minutách, pak ho musím znovu uspat a usne tak na tři hodinky, pak se vzbudí a následuje krmení, přebalování, houpání, usne a zase přesně za 40 minut se probudí, tak ho uspím, ale pak se už budí po hodině až do rána. Přes den také, jakmile usne, vzbudí se přesně po 40 minutách, přes den mi to nevadí, nechám ho vzhůru, ale v noci, to je děs. Potřebovala bych se vyspat dýl než jen tu jeho jednu tříhodinovku v noci. S tím začalo souviset i to, že nakojím a dokrmím UM 90 ml (mám málo mlíčka), od té doby co se takto budí, tak po kojení UM vypije max 60 ml a to už musí být a začne láhev vystrkovat jazykem z pusy. U krmení neustále usíná, ať je den nebo noc. Dávám Biogaiu, prdí v pohodě, dělám antirefluxní opatření, protože mě napadlo, že se mu pravidelně po krmení vrací mlíčko (i když je krmený různě, nezávisle na uspání), nechávám pravidelně odříhnout, nijak zvlášť nepláče po jídle, ale prostě tuším, že to bude něco s bříškem, ale nemůžu tomu přijít na kloub :nevim:. Nebo to vůbec spolu nesouvisí. To baštění mě tolik netrápí, když přibírá, ale nevím co udělat, aby se nebudil po těch 40 minutách, hlavně v noci. Neví někdo čím by to ještě mohlo být? :think:

Přečtěte si článek: Jak uspat miminko

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 24.11.17 16:05

Pises, ze ho uspavas houpanim. Nekdo mi rikal, ze ty deticky jsou pak uhoupane a nespi tvrdym spankem. Spis jsou uhoupane do bezvedomi. :nevim:

PenelopaW
Kecalka 367 příspěvků 4 inzeráty 24.11.17 16:09

Pochopila jsem, že před podáním UM kojíte? Mám téměř dvouměsíční miminko a před nějakou dobou začala málo pít, mléko se začalo ztrácet a dítě u prsu pořád křičelo. Pak se ukázalo, že jsem dostala menstruaci (se kterou jsem počítala tak za dva roky), takže se asi i změnila chuť mléka a proto bylo dítě vzteklé. Mohlo by to být toto… A nebo nemuselo :). Když jsem byla na přednášce o spánku dětí, tak tam radili, abychom si zapisovali denní aktivity, kdy dítě jedlo a co, a z toho pak zkusili vyvodit závěry (popř. je vyvozovala ta paní, ale její konzultace se hodně prodraží). Takže zkuste popřemýšlet, co přes den děláte, jestli třeba mimi nemá hodně podnětů a musí je v hlavičce zpracovat, a proto mu nejde spát… Na nespavost nám doma zabíral šátek, malá se tam udyndala skoro hned. A když měla vzteklý záchvat v noci, tak jsem ji udyndala v šátku, pak se podložila polštáři a podařilo se mi v sedě usnout. Není to sice hitparáda, ale lepší než nic. A přes den, pokud máte možnost, ho dejte někomu do kočárku a zalehněte. To jsou takové moje úvahy, jinak bych určitě konzultovala s pediatrem. Držím palce, ať je líp!

KristynaTita
Kecalka 373 příspěvků 24.11.17 17:54

Separacni krize.

LennaZS
Závislačka 2522 příspěvků 24.11.17 18:02

U našeho třetího dítěte toto trvalo od narození přesně rok. Mezitím byl řev. Pak mě doslova švihlo a po návratu z nemocnice už to bylo lepší. Teď jsou mu tři a je to moje největší láska :srdce: vydrž :hug:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 24.11.17 19:39

Není po očkování? Jinak mně se syn budil i mnohem častěji tak vím jaké to je :lol: být tebou zkusila bych zapracovat spolu s nějakou dobrou LP na kojení, aby ses nemusela v noci zabývat UM, tím se to hodně usnadní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama