Budí se v noci (16 měsíců) - pomůže mléko, jak zrušit?

207
21.7.13 08:09

Budí se v noci (16 měsíců)

Maminky, dcera se mi najednou cca 14 budí jednou za noc. Není to pravidelné, ale posl. dobou dost časté.
Pomůže mlíčko a chrupe dál. Vím, že to tak není dobře.
Před 1.rokem se naučila spát podle Estvilla a paráda a teď se nám to nějak nedaří:-)
Spinká ve vlastním pokojíčku.
Prosím o pomoc, jak zrušit to noční mléko.
Mockát děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1396
21.7.13 08:14

@Paaaaja ahoj,musíš vydržet a prostě nedat, je to trochu drsný ale jinak to nepůjde. mladá mi spala dost naprd, pořád kňourala a pobrekávala a až když jsem zrušila noční mlíko tak se to podstatně zlepšilo, byly jí necelé dva roky a trvalo to 14 dní(teda nocí)než pochopila že mlíko nebude :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
21.7.13 08:16

Taky jsme to tak měli… nahradila jsem mlíčko vodou… byl z toho tak v šoku, že nestačil protestovat :mrgreen:
teď se sice taky jednou za čas v noci probudí, ale dám mu cucnout vody a spinká dál :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17714
21.7.13 08:34

Mam 21 mesicni a budi se nekolikrat za noc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Crystalline
21.7.13 08:41

@Paaaaja a nemuze mit v tom horku proste jen zizen? Nas 17-ti mesicni spava od roka taky sam a celou noc a ted v tom teple se v noci budi zizni

• Nahlásit
  • Citovat
21.7.13 08:45

My máme 20 měsíců, a tenhle týden se mi taky budí, volá že chce pití. Napije se a chrupe celou noc. Zkusila bych dát vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9077
21.7.13 09:20

Nám se přestala v noci budit až když jí vyrostly všechny zuby ;) (ve dvou letech)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
21.7.13 09:33

Ahoj maminky.Taky se mě malá budí hodně v noci…Mlíčko jsme moc nedávali, ale když se vzbudí úplně musim. Malé je půl roku.Jak se naučila přetáčet na bříško tak strašně cestuje.Pak začne pást a vzbudí se. Kolikrát objede celou postýlku a kníká. Myslíte, že by pomohl třeba pytel na spaní…:-)) děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
21.7.13 09:40

Holky, dekuju za rady:-)Zkusim davat tu vodu, pokud ma zizen:-)
Jeste me napadlo, jestli uz neni cas odlozit dudlicek. Ten teda na spani jeste mame:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6183
21.7.13 09:42

@sjuzn1 My to máme taky - syn 5 měsíců, on nevstává na jídlo v noci vůbec, nebo jen nad ránem okolo 4:30…ale jak se právě začal přetáčet na bříško, tak ne vždy, ale někdy se v noci vzbudí, jelikož je na bříšku, pořád pase a nemůže zpět, tak ho musím otáčet..ale třeba dnes jsem mu jen dala dudlíka a hned spal dál…ale do pytle ho dávat nebudu, příjde mi ted na něj teplo a další věc, malej neměl rád pak už ani zavinovačku, myslím, že by mi v tom horko těžko usínal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
21.7.13 09:42

@sjuzn1 Ahojky:-)Taky jsme takove obdobi meli, ale pak seto zase nejak uklidnilo a pytel na spani jsme nemeli. Ale zkusit to muzes a uvidis:-)Drzim palce;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
21.7.13 10:34

No třeba dneska jsem vstávala snad 20 krát. Dudlík a spinká dál za chvilku znova pak celá domotaná…tak se tak budí kolem té půl páte. Nespí mi ano přes den mezi jídli půl hodiny a konec.Byl chvilku klid, ale teď začlo celkem dost.Tak se bojim až se naučí sedět, že si bude sedat. :-) mě moc pí nechce, čaj vůbec max.ty šťávy naředěné vodou a nejvíc jabko vymačkané. Vodu a čaj plive potvůrka…Taky si myslim, že je na pytel horko a asi od toho opustím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13679
21.7.13 14:00

@sjuzn1 jsou i letní spací pytle…ale v tomto nezabrání. Syn spal ve spacím pytli a stejně ho „noční pasení“ budilo :roll: (v pytli si i v pohodě sedne i stoupne :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
21.7.13 17:00

Tak to se mám ještě na co těšit… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6311
26.12.16 21:08

Ahoj holky, rada by som ozivila tuto diskusiu. Syn 21 mes. sa budi niekolkokrat za noc, z toho 1-2× chce mlieko (UM, nekojim uz), ostatne zobudenia chce, aby som ho utisila, ze psst ticho, maminka je tu. Spi v izbe so starsim synom 5r a budi ho, ak nepridem, zacne velmi kricat. Je to velmi vycerpavajuce. Ma v izbe neprekurene, zapalene male svetielko, ma dudlik a usninaka. Co by ste poradili? Som cez den hotova, spim 4-5 h s prestavkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama