Budí se vaše 3lete děti v noci?

115
23.1.21 23:32

Budí se vaše 3lete děti v noci?

Nevím, čím to je, ale naše čerstvě 3leta dcera skoro každou noc ze spaní volá/pláče. Trvá to chviličku, ale je to dost intenzivní, hlasité. Spím v ložnicí s tou 3letou a ještě s 6ti měsíčním miminkem a skoro každou noc ta starší vzbudí miminko :? Musím pak kojit, uklidňovat anebo rychle přenést do pokojíčku, ale ten je od ložnice dost daleko, musím pak mít jednu z dcer na chuvicce, protože jinak bych nic neslyšela, kdyby někdo plakal/volal.
Tu starší to ale podle všeho nijak netrápí, zasténá si ze sna a spí dál… dělají to i vaše stejně staré děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10114
23.1.21 23:52

Ano, synovi jsou tři, budí se od miminka. Jen výjimečně spí celou noc. Dneska už jsme u něj od 20 hod byli snad 10×. Prostě brečí, ale když se ho zeptám, tak mu nic není. Spí tedy v pokojíčku sám, ale budil se, i když spal se mnou. Nemůžu se dočkat, až to skončí. K tomu máme rok a půl staré druhé a to spí, až na výjimky, celou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
24.1.21 00:35

Nepotěším, naše 4,5 letá prospí celou noc výjimečně. Když usne v pokojíku, do půlnoci ji máme u nás, rekord je do 4 ráno. Když spí s námi, tak je klidnější, ale taky to není nonstop spánek. Komplikuje nám to tedy její atopický ekzém. Mladší 2r spí trochu lépe, ale zázrak to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6042
24.1.21 01:17

Nebudi, od pul roka spi celou noc v kuse.
Vlastne obcas se vzbudi, ze se jde vycurat, ale to jen zahlasi, vybavi a pokracuje ve spani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
24.1.21 02:42

Tak náš tříleťák prospal za svůj život celé 2 noci bez probuzení :D jinak vždy nejdéle ve 2 ráno přikluše k nám do postele. Ale nebrečí a vzbudí se teď už jen jednou, přijde a spí u nás až do rána… Doufám že ho to někdy přejde no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
24.1.21 08:19

Moje nejmladší dcera tohle dělala ještě v 5 letech, teď už chodí do školy a přestalo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52260
24.1.21 08:26

My uz mame velke. Ale v tech 3r. chodili na wc. Kdyz se v noci probudili, tak se slo curat. Pak zas lehli a spali dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3793
24.1.21 08:41

Synovi je 6 a taky jeste chodí tak 3× týdne za námi. Jen uz nebrečí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4057
24.1.21 10:02

Tak to vidíš, každé ditko je jiné…

Nás 2,5 spi celou noc, tak jednou za měsíc přijde, ze se mu něco zdálo, stačí zase odnést do pokojicku a spi dal. S nama v posteli spát nechce vůbec, má rad svůj klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24264
24.1.21 10:09

Deti se v tomhle veku kazdou nic vzbudily a prisly si lehnout k nam do loznice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
24.1.21 10:24

@Verurizeckova
Ano, každé je jiné.
Mám ještě dvě starší děti a ani jeden z nich tohle nedělal, pouze ta nejmladší se často s pláčem budila a chodila k nám do ložnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 21:57

Já takhle chodila k dceři do tří let dvakrát za noc. Plac, většinou že spaní až do probuzení. Pak se narodil mladší a byla jsem tak „tuhá“, že jsem se většinou ani nevzbudila a manžel vstával s větším zpožděním a během pár dní byl klid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
26.1.21 17:13

To, co popisuješ, je normální. Má 4,5 letá dcera to taky dělá. Vzbudí se většinou tak po jedné ranní a začne velice plakat. Když k ní přijdu, tak sedí, pláče a nereaguje na můj hlas. Musím ji položit a chvilku u ní zůstat, ona pak usne. Asi ji trápí nějaké špatné sny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
26.1.21 17:14

Mladsi dcera se budila ve 2,5 letech jeste 5-8×, pak se zlepsilo, ale celou nic prospala az ve svych 4 letech, nepomohlo nic… homeo na miru, ruzne situpy, rezim atd atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat