Reklama

Budí se z hysterickým pláčem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta N.V.
Kecalka 264 příspěvků 20.02.17 09:17
Budí se z hysterickým pláčem

Ahoj maminky, chtela bych se zeptat zda nemate nejakou radu.. Syn 18.mesicu uz ma pres pul roku svuj pokojicek ve kterem spi sam. Donedavna nebyl problem. Usinal sam a v noci si treba 2× zaknoural, kdyz nemel dudlik. Ale posledni asi 2 mesice ho musim uspavat u nas v posteli, pak ho prenaset do jeho postylky a x krat za noc se budi s hysterickym placem s tim, ze oci ma otevrene, stoji v postylce, nudle az u kolen a kdyz tam prijdu, tak se me chytne, jak kliste a polozit ho do postylky nemam sanci. Vezmu si ho do postele, tam je okamzite v klidu a usne behem minuty. Takze ho zase prenasim do postylky a takhle nekolikrat za noc. Ted jeste k tomu jsem v 10tt a tahat se s nim neni uplne dobry a o nevolnostech ani nemluvim, takze bych se v noci rada vyspala. Zkousela jsem ho nechavat i vybrecet, ale kdyby alespon brecel normalne, jenze on kolikrat popada dech. To jsme mu poridili i vetsi postel, ze se jako bude ucit spat tam, aby sourozenec mel volnou postylku a tam je to naprosto to same az na to, ze muze sam dolu a prijit zamnou. Co s nim mam delat? Mate nekdo stejnou ci podobnou zkusenost? Jak bych to mela resit?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.02.17 09:21

@Markéta N.V. je to naprosto normální, fantazie začíná pracovat.. zvykej si.. prostě se bojí, hotovo. Jemu je jedno, že jsi těhotná, že Ti není dobře - potřebuje mámu :nevim: náš má 2,5 a jak vždy spal sám, tak teď se prostě v noci přestěhuje k nám do postele.. ono ho to jednou přejde - stejně tak aji u vás.. mmchdm, nechat vybrečet - to je to nejhnusnější, co můžeš udělat :zed:

Berousik
Nadpozemská drbna 26514 příspěvků 20.02.17 09:22

@Markéta N.V. Měl by spát tam, kde usne. Takže uspávat v jeho posteli. Může to být pro něj šok, když usne někde a pokaždé se probudí jinde. Já bych taky asi koukala, kdybych usnula v posteli a probudila se v kuchyni například…
Neměla jsi povolit, když usínal sám v pokojíčku a najednou ho musíš uspávat v posteli.

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19290 příspěvků 20.02.17 09:22

@Markéta N.V. absolutně stejnou. Jen syn má 16 měsíců…řeším stejně, usne u nás a přenesu. Naštěstí to udělá jen jednou za noc, cca kolem druhé a pak už ne. A jen někdy. Hloubali jsme nad tím, taky spí sám v pokoji..ale tím to nebude. Prostě si myslíme, že procitne z toho prvního s spánku a uvědomí si, že tam nejsme. Nejde s ním nic dělat. Stojí a visí na nás. Ale u nás se uvelebí hned a usne. Tak to neřešíme.
Vzhledem k tvému stavu, jediné doporučení, ať ho nosí táta. Jinak mu nic není ;)

Doplňuji..meuspávám u nás..usíná ve své..jen se vzbudí a chce pak k nám.

ivašot.
Kelišová 6263 příspěvků 20.02.17 09:29

Smířila bych se s tím, že bude nějakou dobu spát u vás v posteli, všichni se líp vyspíte. Na to vyřvání mám stejný názor jako @martina.se

katyna1984
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 20.02.17 09:30

Nebylo by mozne ho uspavat v te jeho nove posteli, aby nebyl prenasen jinam? Jinak je to normalni, potrebuje pocit bezpeci, vic si uvedomuje, ze u nej nejste, ale jeste mu nedochazi, ze to neznamena, ze je uplne sam.

fia80
Závislačka 2965 příspěvků 20.02.17 09:33

Můžete zkusit B-kompex - prodávají ho i v kapkách - zklidňuje nervovou soustavu a oni pak lépe spracovávají zážitky ze dne. Jen nevím od kolika let se může dávat. Nám B-komplex pomohl na noční běsy.

Ale spíše syn nechce být v pokojíčku sám a potřebuje mámu.

Markéta N.V.
Kecalka 264 příspěvků 20.02.17 09:33

@Berousik I kdyz se mi ho vcera vecer povedlo uspat v jeho postylce, tak uz v pul 10 rev.. To dalsi buzeni asi 4× uz nevim po kolika hodinach to bylo :? A pres den v postylce spi normalne. Jsem mekous, ja vim povolila jsem :? Ted si to pekne vyzeru :zed:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 20.02.17 09:34
@martina.se píše:
@Markéta N.V. je to naprosto normální, fantazie začíná pracovat.. zvykej si.. prostě se bojí, hotovo. Jemu je jedno, že jsi těhotná, že Ti není dobře - potřebuje mámu :nevim: náš má 2,5 a jak vždy spal sám, tak teď se prostě v noci přestěhuje k nám do postele.. ono ho to jednou přejde - stejně tak aji u vás.. mmchdm, nechat vybrečet - to je to nejhnusnější, co můžeš udělat :zed:

Souhlasím :palec:

Markéta N.V.
Kecalka 264 příspěvků 20.02.17 09:35

@katyna1984 i to jsem nekolikrat zkousela, probudil se a prisel zamnou, ze chce ke me,

Alyss1
Závislačka 2765 příspěvků 10 inzerátů 20.02.17 09:35

Já bych taky byla viděšena, že se probudím někde jinde a sám, než jsem usnul. Takže poradím uspávat v jeho postýlce, nechat puštěné noční světýlko.

my ovšem spíme ve velké posteli 4…a moc si to užíváme:):)

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 20.02.17 09:36
@Markéta N.V. píše:
@Berousik I kdyz se mi ho vcera vecer povedlo uspat v jeho postylce, tak uz v pul 10 rev.. To dalsi buzeni asi 4× uz nevim po kolika hodinach to bylo :? A pres den v postylce spi normalne. Jsem mekous, ja vim povolila jsem :? Ted si to pekne vyzeru :zed:

Nesouhlasim. Proste se boji. Ty si nepamatuješ, jak ses jako děcko bála sama ve tmě? Já teda jo. Představoval jsem si ze někdo stojí za zavesem v okně. Bydleli jsme ve 4patre :nevim: Nechala bych ho spát u sebe :nevim: Však do 15 tam nebude :kytka:

Markéta N.V.
Kecalka 264 příspěvků 20.02.17 09:38

@fia80 dekuji,vyzkousim. B-komplex v kapkach jsme pouzivali uz v lete, takze ho koupim a uvidime zda to necemu pomuze.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.02.17 09:40
@Markéta N.V. píše:
@Berousik I kdyz se mi ho vcera vecer povedlo uspat v jeho postylce, tak uz v pul 10 rev.. To dalsi buzeni asi 4× uz nevim po kolika hodinach to bylo :? A pres den v postylce spi normalne. Jsem mekous, ja vim povolila jsem :? Ted si to pekne vyzeru :zed:

to jsou kraviny.. hele, nech se zavřít někde, kde to neznáš, kde Tě nechaj samotnou - nebudeš tušit kde jsi, atd.. a budeš tam sama, na Tvoje volání nebude nikdo reagovat.. jak Ti bude? je naprostá pitomost tomu děcku nepomoct.. uvědom si, že je to malý svišť :zed: uvažování některých je opravdu otřesný…

Markéta N.V.
Kecalka 264 příspěvků 20.02.17 09:42

@Alyss1 ja vysoupla manzela na gauc, aby mohl spat malej u me, protoze to jeho toceni a kopani kolem sebe je strasny a on by se do prace urcite nevyspal.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama