Budou se testovat i žáci 1. a 2. tříd?

2029
19.2.21 13:41

Budou se testovat i žáci 1. a 2. tříd?

Chci se zeptat, zda je již známá informace, jestli se budou testovat i žáci 1. a 2. tříd, případně děti ve školkách. Nevadilo by mi to, ale chtěla bych vědět, co nás případně čeká. Nikde jsem to nenašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4007
19.2.21 13:49

Pracuji ve školství a zatím se o tom nemluví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24268
19.2.21 14:15

Těžko říct. Myslím, že budou rádi, když vůbec zajistí zatím nějaké testy pro ty maturanty a deváťáky. :nevim:

Dětem jsem oznámila, že časem na ně taky možná dojde. Starší se hned šprajcnul, že si nikým do nosu šťourat nenechá. Když jsme ho vyvedli z omylu, že si bude šťourat sám, tak to prý bude flákat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19421
19.2.21 14:20
@Adelka951 píše:
Chci se zeptat, zda je již známá informace, jestli se budou testovat i žáci 1. a 2. tříd, případně děti ve školkách. Nevadilo by mi to, ale chtěla bych vědět, co nás případně čeká. Nikde jsem to nenašla.

zatím ticho po pěšině. Logicky bych to chápala tak, že pokud doposud chodili bez testů, měli by se začít testovat až jako poslední. hádám, že přednost dostanou maturanti, deváťáci atd…protože by se taky mohlo stát, že začnou testovat jako první prvňáčky a za měsíc se možná dostanou ke druhé třídě a vlastně žádná změna :think:
Jen to teda vidím hodně blbě, ještě se ani nedohodli, jak je vůbec testovat, kdo je bude testovat, kde se to nakoupí a kdo to rozveze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26424
19.2.21 14:21

Zatim ty testy na základky ani nejdou, devítky jdou nejdriv v pulce března. Budou radi, kdyz budou testovat maturanty. Vzdyt ty testy přijdou do republiky den pred jejich předpokládaným nástupem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20452
19.2.21 14:44

Logicky předpokládám že jo bylo by divný kdyby třetí ano a druhou ne :think: ale tak s tou organizací tady si myslím že dítě bude dávno mít vs než se něco rozhoupe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30425
19.2.21 14:57
@Svistice píše:
Těžko říct. Myslím, že budou rádi, když vůbec zajistí zatím nějaké testy pro ty maturanty a deváťáky. :nevim:Dětem jsem oznámila, že časem na ně taky možná dojde. Starší se hned šprajcnul, že si nikým do nosu šťourat nenechá. Když jsme ho vyvedli z omylu, že si bude šťourat sám, tak to prý bude flákat. :mrgreen:

Na to to je úplný hrdina :zed:

Asi jsi mu nevysvětlila, že paní učitelka je třeba taky něčí maminka a ten nechce, aby mu umřela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24268
19.2.21 15:15
@Bábrdl píše:
Na to to je úplný hrdina :zed:Asi jsi mu nevysvětlila, že paní učitelka je třeba taky něčí maminka a ten nechce, aby mu umřela…

Dej si na hlavu mokrej hadr. Moje dítě je programově vždy v opozici.
Nicméně tvůj argument by určitě zazdil tím, že píučka děti nemá a doteď fungovali s tím hadrem na tlamě a pořád všichni žijou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30425
19.2.21 16:42
@Svistice píše:
Dej si na hlavu mokrej hadr. Moje dítě je programově vždy v opozici.
Nicméně tvůj argument by určitě zazdil tím, že píučka děti nemá a doteď fungovali s tím hadrem na tlamě a pořád všichni žijou.

Nemá děti, takže může umřít?
A to tomu svýmu programovýmu sobečkovi nemůžeš říct, že teď se situace zhoršila? Že jsou tady nový agresivnější mutace? Asi ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat