Budoucí maminky Hradec Králové

987
18.7.13 19:53

Budoucí maminky Hradec Králové

Ahojky budoucí maminky :)

Touto cestou hledám holky, které jsou stejně jako já v očekávání..Mám kolem sebe samé NEtěhotné a chybí mi si o té radosti s někým povídat, případně i radit, nakupovat…aj.
Budu se těšit… V.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1309
18.7.13 21:53

@Cooolooorka ahojky, rada te poznam :mavam: jsem z HK, ted jsme skoncili 1.trimestr a taky kolem sebe skoro zadne tehulky neznam. Dneska jsme mely srazik s maminkama tady z fora a bylo to moc fajn. V kolikatem jsi tt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
19.7.13 10:43

Jieee…tak to gratuluji…My jsme ve 12tt :) A jak se Vám daří?-vše v pořádku??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
19.7.13 10:53

@Cooolooorka ted uz je to fajn ;) az na migreny, ktere me trapi posledni tyden. Nevolnosti byly a :poblion: jsem jen parkrat dikybohu :mrgreen: jen me nebavi sedet doma na zadku a nic nedelat (nesportovat) :roll: mozna prekonam strach a zacnu jezdit na kole a snazim se chodit plavat. Ikdyz ted je bazen zavreny a na flosnu se mi moc nechce :? Taky bych rada zacala chodit na cviceni pro tehulky, kvuli zadum.. Nechce se pridat? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
19.7.13 11:03

Tak to já jsem měla vše v pohodě,…žádné nevolnosti, závratě, bolesti..kdyby mi nevyšlo 12 pozitivních testů, tak asi ani nevím, jaké štěstí mě potkalo :) Ani já příliš nesportuji, teda..jezdím na kole, občas a jen krátké trasy..do těch 8-10km..lážo plážo tempem, aby nám to nijak neublížilo :) Plavat jsem byla jednou, ale pobolívalo mě pak v kříži.. Přemýšlela jsem o cvičení pro těhulky nebo joze, tak uvidím.. Mohu se zeptat kolik je Ti let??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
19.7.13 14:23

@Cooolooorka je mi 28 a tobě? ;) já chci právě chodit na cvičení pro těhulky do Gym4you - teď je každou středu 18-19hod., ale musím se tam dokopat, tak kdybys šla taky, nějak se vyhecujeme :lol: odkud z HK jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
19.7.13 15:25

@Alickaaa ..mně je 23let :) Já právě přímo z HK nejsem i, když tam bývám velmi často, tak to mám do HK asi 15km.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
934
20.11.14 19:57

Ahoj holky prosim Vás nemáte nějakou kamarádku která dělá nehty? Otevřela jsme Kadeřnický salon v Dopravním podniku a sháním k sobě nehtařku abych tam nebyla sama. Nájem na první rok by byl 1700Kč a za rok 2000Kč ani o korunu víc. TA cena je se vším všudy. těch 1700Kč je konečná cena. Kadeřnictí je nové…
Mám klientelu takže můžu zákaznicím nehty nabízet. Reklama na internetu zdarma!
Kromě zákaznic tady nikoho neznám tak se omlouvám že to dělám touhle formou…
Prosím pomozte mi někoho najít. Děkuju Vám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
23.1.19 14:47

Budouci maminka/kamaradka HRADEC KRALOVE

Ahojda:blush: Hledam budouci maminku, ktera je v ocekavani jako ja a hleda kamaradku na obcasne prochazky atd.a pote i prochazkovani s kocarky:blush:Pokud jsi Hradecanda a mas zajem pisni:blush:Dekuji vsem :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama