Reklama

Budoucí švagrová neuznává naši rodinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 11:07

Ahoj jak by jste si poradili s tím, když už teď víte, že vaše nastávající švagrová vás neuznává a nemusí (není to jen smyšlenka). Máme každá svůj svět, což plně respektuji a beru. Ona má ráda módu, šperky, líčení, já mám ráda zvířata, přírodu, práci na zahradě, výlety do přírody. Přiznám se, že šperky a móda mě moc neberou, ale že jsem šmudla jsem si vyslechla už i od rodiny. Kvůli tomu, že to mám jinak už jsem si vyslechla nepřímé vzkazky, že jsem autista a chodím po úsečkách. Když třeba přijedou s bratrem domů, nikdy kromě oběda za námi nepřijde. Nehledě na pozdrav při příjezdu nebo odchodu, pokud nepozdravím já tak se nic nestane. Sama si mě dala do přátel na FB, asi po půl roce si mě vyhodila. Zvali jsme ji s rodinou k nám, ale nikdy žádná odezva. Přitom jsme si nic neudělaly. Jak tohle napravit, stála bych o to s bráchou i s ní, zůstat v přátelském kontaktu. Jiné sourozence nemám. Díky za info


Reklama

Reakce:
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 11:13

Mám to dost podobně, ale z druhé strany. S bráchou se nevídáme, ale od rodičů vím, že je zdravý a má se dobře. Jeho partnerka vážně není můj šálek kávy. Je mi velmi nesympatická a i když vím, že to rodiče trápí, nechci si ji nijak pouštět do života. Není to asi uctivé, ale o lidech, s kterými se chci vídat, si chci rozhodovat sama. S tou situací co je u vás, nic udělat nemůžeš, maximálně se s tím smířit.

 
Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 01.05.18 11:37

Tohle se napravit nedá. Někteří lidé prostě nemají ani ten základ slušného chování.
Ale i pokud by ho měla, tak si uvědom, že pokud si nerozumíte, tak ani od slušného člověka nic víc, než formální vztah, nevynutíš. A formální vztah neznamená intenzivní vídání nebo láskyplné vztahy.

 
Wani
Závislačka 3300 příspěvků 01.05.18 11:53

Pokud jste si nesympatické, tak asi nijak :nevim: Já třeba mého švagra fakt nemusím, žije v úplně jiném světě, je podle mě i dost sobecký. Chovám se k němu slušně (asi i víc než on ke mně), ale pokud bych ho už nikdy nepotkala, vůbec by mi to nevadilo, naštěstí ho vídám málo. A sedět vedle něj u jídla, tak je taky o mé nervy, dospělý člověk, co jí jako prase (srká, mlaská, mlátí příborem do talíře). :roll:

 
Lalelale
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 01.05.18 11:55

Pokud tě ani nepozdraví, tak je to buranismus, i kdybys byla divoženka první kategorie. Jestli ti to dělá u vás doma na návštěvě, už bych ji nepozvala. Jinak až tě zase nepozdraví, tak bych chvilku počkala a pokud kolem tebe mlčky dál chodí a prostě ani nekvákne blbé ahoj, tak bych hodně nahlas výmluvně přede všemi řekla něco jako „AHOJ JANO!“ :lol: Jinak já bych ji neřešila, nemáš šanci se jí zavděčit, ona se rozhodla, že tě nebude mít ráda. Jen si dej pozor, at ti přes rodiče nezačně narušovat fungování s manželem. Řešila bych to hned, než si všichni zvyknou, že si to k tobě mohou dovolovat.

 
janablízka
Kecalka 104 příspěvků 01.05.18 12:01

Já mám něco podobného v rodině švagrová je také jak ty píšeš na modu, šperky, malování atd. Já jsem spíš sportovní kalhoty, tenisky výšlapy. Navštěvujeme se jen o narozeninách já ji beru takovou jaká je snažím se vycházet jak to jde.Aso stím také nic neuděláš.

 
cecetka
Kelišová 7214 příspěvků 01.05.18 12:04

Ne vzdy si clenove rodiny sednou. Asi to zname vsichni. S nekterymi se stykame vic, s jinymi treba jen o narozeninach a vanocich. Proste to tak je. Taky se nenutim vidat se s nekterymi vice, nez je nutne :oops:

 
Wani
Závislačka 3300 příspěvků 01.05.18 12:12
@janablízka píše:
Já mám něco podobného v rodině švagrová je také jak ty píšeš na modu, šperky, malování atd. Já jsem spíš sportovní kalhoty, tenisky výšlapy. Navštěvujeme se jen o narozeninách já ji beru takovou jaká je snažím se vycházet jak to jde.Aso stím také nic neuděláš.

A ty si myslíš, že je to jenom kvůli vzhledu? :think: To mi přijde jako blbost, prostě si asi nesednete povahově. :nevim:

 
svycarka
Echt Kelišová 7548 příspěvků 01.05.18 12:20

Asi nenadelas nic :nevim: od manzela bratranec ma manzelku a ta rozhadala celou rodinu. Nikdo k nim nejezdi, prerusili veskere kontakty. a on skace, jak ona piska…

 
růžový achát
Závislačka 4241 příspěvků 01.05.18 12:31
@svycarka píše:
Asi nenadelas nic :nevim: od manzela bratranec ma manzelku a ta rozhadala celou rodinu. Nikdo k nim nejezdi, prerusili veskere kontakty. a on skace, jak ona piska…

Tak to asi píšeš o mojí sestře, ta nam udělala v rodině slušný peklo :cert:, ale už ji švagr prohlédl a rozvádí se :roll:

 
růžový achát
Závislačka 4241 příspěvků 01.05.18 12:43

Ja taky nejsem Buh vi jaka kamoška se dvěma švagřicema, jsme každa jina, jen se tomerujeme, ta třetí švagřice, to je ještě takove telatko, ale je moc fajn ;)


Reklama

 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >