Reklama

Budoucí tchyně mi prozradila, že mě přítel chce požádat o ruku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 08:22
Budouci tchyne mi prozradila, ze me pritel chce pozadat o ruku

Ahoj,

Jsem strasne nastvana na svou budouci tchyni. Dobre se rozumime a casto si piseme, protoze s pritelem nezijeme v CR. Proto ji pritel musel zasvetit do sveho planu, pozadat me o ruku, kdyz si nechaval od ni posilat prsten. Poprosil ji, aby si to nechala pro sebe a nikomu to nerekla ani rodine natoz mne. Bohuzel mi to vcera napsala na nas spolecny skype. Napsala ze me pritel chce pozadat o ruku at to rychle smazu a nic mu nerikam. K jeji smule jsme zrovna sedeli u notase spolu a precetli to oba naraz, ja jsem mela naprosto zkazene prekvapeni a pritel byl vzteky bez sebe a rekl, ze s ni skoncil. Od te doby je uplne bez nalady. Ja ted ani nevim, co ji na to napsat, nejradsi bych ji poslala do haje. Pritel ji do nej posle urcite. Co byste delaly vy? Presly byste to? Vrta mi hlavou, jestli to neudelala naschval, prvni rok me nenavidela, ze jsem ji odvedla syna jedinacka a nekdy mam pocit, ze se s tim do ted nesmirila. :nevim:

Dekuji za nazory

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Hrozina
Kecalka 307 příspěvků 01.01.17 08:33

Já myslím, že si to s ní vyřídí přítel.

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 01.01.17 08:34

Já bych z toho nedělala třetí světovou.. Tak se stalo, no bože.. To jako mění něco na tom, že si tě chce vzít? Jako chápu, že jste z toho zklamaní, ale tak on zná svou mámu a tak mohl vědět, co od ní čekat, ale já bych se z toho nehroutila :nevim:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 01.01.17 08:41
@Anonymní píše:
Ahoj,

Jsem strasne nastvana na svou budouci tchyni. Dobre se rozumime a casto si piseme, protoze s pritelem nezijeme v CR. Proto ji pritel musel zasvetit do sveho planu, pozadat me o ruku, kdyz si nechaval od ni posilat prsten. Poprosil ji, aby si to nechala pro sebe a nikomu to nerekla ani rodine natoz mne. Bohuzel mi to vcera napsala na nas spolecny skype. Napsala ze me pritel chce pozadat o ruku at to rychle smazu a nic mu nerikam. K jeji smule jsme zrovna sedeli u notase spolu a precetli to oba naraz, ja jsem mela naprosto zkazene prekvapeni a pritel byl vzteky bez sebe a rekl, ze s ni skoncil. Od te doby je uplne bez nalady. Ja ted ani nevim, co ji na to napsat, nejradsi bych ji poslala do haje. Pritel ji do nej posle urcite. Co byste delaly vy? Presly byste to? Vrta mi hlavou, jestli to neudelala naschval, prvni rok me nenavidela, ze jsem ji odvedla syna jedinacka a nekdy mam pocit, ze se s tim do ted nesmirila:nevim:

Dekuji za nazory

Jaká je, to nikdo z nás neví. Ale osobně bych z toho takovou aféru nedělala. Ano, samozřejmě, že to zamrzí, naštve…ale třeba jí to prostě nedošlo, co tím způsobila. Vzala bych si z toho poučení, že jazyk za zuby moc držet neumí…ale určitě bych s ní neukončila vztahy atp. to mi přijde trochu moc.

I to je možné, ale také je možná, že nakonec si k tobě našla cestu…a byla to pro ní pozitivní novinka a tak to neudržela a řekla ti to…kdo ví

Masina
Povídálka 42 příspěvků 01.01.17 09:06

Já bych z toho nedělala tragédii. Prostě se už stalo, na vašem vztahu to nic nemění, i když vás to oba mrzí. Jen mě docela zaráží to, že tvůj přitel hned „končí“ s vlastní mámou. S člověkem, který ho vychoval a na kterého se i teď obrací, když něco potřebuje (např. ten prsten). Až spolu budete rok, dva, deset a ty pak něco blbě řekneš nebo provedeš, taky s tebou bude tak rychle hotovej? Nebo až budete mít děcko a ono vyroste, tak kvůli jednomu vašemu hloupému počinu (kterých se v životě určitě stane spoustu), se s vámi také přestane bavit a zapomene, co jste pro něj těch 20 let předtím dělali?

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 01.01.17 09:11

Myslím, že týden bobříka mlčení by na toto mohl stačit. Ale vlastně, vy žijete v zahraničí.. tak jí dejte aspoň měsíc. :D

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 01.01.17 09:13

Já bych to zas tak tragicky neviděla. Osobně bych to s tchýní neřešila ať si to s ní vyřídí přítel, jak uzná za vhodné.

nostress
Extra třída :D 12881 příspěvků 01.01.17 09:18

Minimálně to svědčí o tom, že neudrží žádné tajemství, takže bych se jí v budoucnu moc nesvěřovala. Určitě vás ten její počin zamrzel, ale nechala bych to na příteli, ať si to s mámou pořeší sám. Taky mě zarazila věta, že s ní „skončil“.Doufám, že to pronesl jenom v afektu.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 09:23

Ježiš to je megera teda… nechápu proč to udělala… o co jí šlo?! Taky bych se s ní dlouho nebavila

Schifera
Kecalka 118 příspěvků 01.01.17 09:24

To ja bych ji to pekne osladila :cert: urco to bylo naschvál. zadost o ruku se nevidí kazdy den a to by me mrzelo dlouho.ze ro takhle pokazila

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 01.01.17 09:25

Po prvním šoku a naštvání bych se to snažila brát spíš s humorem

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 09:31
@Anonymní píše:
Ahoj,

Jsem strasne nastvana na svou budouci tchyni. Dobre se rozumime a casto si piseme, protoze s pritelem nezijeme v CR. Proto ji pritel musel zasvetit do sveho planu, pozadat me o ruku, kdyz si nechaval od ni posilat prsten. Poprosil ji, aby si to nechala pro sebe a nikomu to nerekla ani rodine natoz mne. Bohuzel mi to vcera napsala na nas spolecny skype. Napsala ze me pritel chce pozadat o ruku at to rychle smazu a nic mu nerikam. K jeji smule jsme zrovna sedeli u notase spolu a precetli to oba naraz, ja jsem mela naprosto zkazene prekvapeni a pritel byl vzteky bez sebe a rekl, ze s ni skoncil. Od te doby je uplne bez nalady. Ja ted ani nevim, co ji na to napsat, nejradsi bych ji poslala do haje. Pritel ji do nej posle urcite. Co byste delaly vy? Presly byste to? Vrta mi hlavou, jestli to neudelala naschval, prvni rok me nenavidela, ze jsem ji odvedla syna jedinacka a nekdy mam pocit, ze se s tim do ted nesmirila. :nevim:

Dekuji za nazory

byt pritelem tak bych te nepozadala rozhodne ne dle planu jaky byl ale odlozila byh t na uplne jiny cas a misto protoze uz to zrtratilo kouzlo a smysl

lecijasek
Závislačka 3878 příspěvků 01.01.17 09:50
@JayLee píše:
byt pritelem tak bych te nepozadala rozhodne ne dle planu jaky byl ale odlozila byh t na uplne jiny cas a misto protoze uz to zrtratilo kouzlo a smysl

ztratilo smysl? No to snad nemyslíš vážně, přece si jí nechce ten přítel vzít jen kvůli tomu překvapení. Tchýně je k…, že to proflákla, ale to by přece nemělo nic měnit na vztahu a na tom, že se 2 lidé chtějí vzít. A vzala bych si z toho ponaučení a tchýni se prostě nesvěřovala… Očividně neumí udržet tajemství.

xammy
Kecalka 442 příspěvků 01.01.17 10:06

Zamrzelo by to, ale asi bych to nijak zvlast nehrotila, hlavne by pritel priste nemel matce rikat nic dopredu, pokud to chce uchovat v tajnosti.

vokishka
Extra třída :D 12300 příspěvků 01.01.17 10:10

@xammy potřeboval od ní prsten.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama