Budu mít nárok na 300 000 rodičáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tapicka
Stálice 61 příspěvků 25.05.19 18:21
Budu mít nárok na 300 000 rodicaku?

Když bude od ledna 2020 zvýšení na 300 000 KČ rodičaku, budu mít nárok i já na těch 300 000 Kč když se mě dítě narodí ale letos v červnu 2019?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 25.05.19 18:24

Já myslím, že nakonec psali že jo, ale nevím jestli se to nemůže ještě změnit… osobně to nechápu, 220 000 je až až

Poison Eve
Závislačka 2576 příspěvků 25.05.19 18:26

Nic není schvaleno, odhlasováno, podepsáno. Pokud schváleno bude, nárok mít budeš, je to v každém článku a diskuzi popsáno dost srozumitelně.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3171 příspěvků 25.05.19 18:26

Pokud vim, tak to jeste neschvalili, takze je ted celkem zbytecny se tim zabyvat. Az to schvali, tak se zajdi informovat na prislusne oddeleni UP pod ktery spadas.

lachtanice86
Echt Kelišová 8111 příspěvků 25.05.19 18:41

Neni to schválený, podepsaný nic. A já osobně si myslím že to byl tah, jsou volby, pak řeknou že na to nejsou peníze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 18:44
@Kaileee píše:
Já myslím, že nakonec psali že jo, ale nevím jestli se to nemůže ještě změnit… osobně to nechápu, 220 000 je až až

mne to teda moc neprijde. Vzhledem k tomu, ze v praci jsem vydelavala vic nez 30k cisteho a pak mit 7,6 rodicak je velmi citelny propad.

Tichošlápek
Extra třída :D 14858 příspěvků 25.05.19 18:46
@Anonymní píše:
mne to teda moc neprijde. Vzhledem k tomu, ze v praci jsem vydelavala vic nez 30k cisteho a pak mit 7,6 rodicak je velmi citelny propad.

Nikdo tě nenutí byt doma tři roky

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 25.05.19 18:48
@Anonymní píše:

no jo no, člověk se musí rozmyslet, dítě není levná sranda :)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 1 inzerát 25.05.19 18:53
@Anonymní píše:

Vsak stat taky nema povinnost davat ti plat :roll: je to rodicovsky PRISPEVEK, hlavni financni zabezpeceni je na rodicich. Jestli na to nemas, tak nebud doma tri roky.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3171 příspěvků 25.05.19 18:53
@Anonymní píše:

To sice ano, ale dite by jsi snad mela, i kdyby RP bylo treba jen 3 tis. ne? Je to jen prispevek, neni to nahrada mzdy zejo. :nevim:

fera21
Kecalka 266 příspěvků 25.05.19 18:55
@Anonymní píše:

Nikdo tě asi nenutil si dítě pořízovat. Kolik jsi vydělávala víš, kolik je rodičák víš, že rodičák není žádná sláva víš. Tak si prosím pěkně nestěžuj, že je to málo. Nejsi jediná, která to málo bude mít.

katintheBOx63
Kecalka 482 příspěvků 25.05.19 18:56
@Anonymní píše:

Souhlas, a ještě to že se již 12 let výše neupravovala i když vše zdražuje jak blázen. Osobně bych byla klidně za to aby se rodičák navázal na předešlý příjem - ideálně obou rodičů, aby to bylo spravedlivé. Hlavně ženy s vyšším přijmem ho za x let práce předtým zaplatili už x maminám tak nevím proč by měli mít stejný rodičák jak mamče co se na to vyprdli a odvedli minimum - ale na tohle ještě asi nedozrál čas ani povědomí, hold úspěch se neodpouští a závist je velká. Vím o více matkách z okolí co je práce nebavila, když jsem já studovala a makala tak se mi smály, že jsem blbá a měla jsem se na to vyprdnout a udělat si radši dítě - šak stát zaplatí a když bude nejhůř tak dá i dávky :roll:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 25.05.19 18:58
@Anonymní píše:

Dalsi nevdecna mamina :roll:

g.sandova
Kelišová 5296 příspěvků 25.05.19 19:01

Zase rypny. Proč by si nemohl někdo stěžovat? Chytré kecy zase.
Já spíš nechápu ty dotazy na něco, co ještě není schváleno.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 25.05.19 19:01
@katintheBOx63 píše:
Souhlas, a ještě to že se již 12 let výše neupravovala i když vše zdražuje jak blázen. Osobně bych byla klidně za to aby se rodičák navázal na předešlý příjem - ideálně obou rodičů, aby to bylo spravedlivé. Hlavně ženy s vyšším přijmem ho za x let práce předtým zaplatili už x maminám tak nevím proč by měli mít stejný rodičák jak mamče co se na to vyprdli a odvedli minimum - ale na tohle ještě asi nedozrál čas ani povědomí, hold úspěch se neodpouští a závist je velká. Vím o více matkách z okolí co je práce nebavila, když jsem já studovala a makala tak se mi smály, že jsem blbá a měla jsem se na to vyprdnout a udělat si radši dítě - šak stát zaplatí a když bude nejhůř tak dá i dávky :roll:

tak zase lepší aby měla dítě žena v 25 a neměla za sebou takovou praxi než nějaká 40, která bude ráda jestli se jí narodí zdravé děcko :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama