Budu muset na test, když bude přítel pozitivní na covid?

Anonymní
25.2.21 15:34

Budu muset na test, když bude přítel pozitivní na covid?

Ahoj všichni, můj přítel měl 1 den horečku, malátnost a bolelo ho cele tělo. Volal k doktoru a je objednány až na neděli na test na covid takže skoro týden po tom co mu bylo blbě. Druhy den už byl úplně v pohodě a teď po dvou dnech přestal některé věci cítit takže předpokládám, ze bude pozitivní. Jde mi o to, jestli v případě ze bude pozitivní musím na test automaticky i já i když nemám žádné příznaky? Nebo budu mít treba povinnou karanténu? Setkal jste se s tím někdo doma? Zatím se teda nijak neomezuju, chodím se synem ven, psa vencit a byla jsem i nakoupit. Doma se snažíme nebýt spolu v jedné místnosti a dáváme pozor. Koukala jsem různě po internetu ale nic jsem nenašla konkrétního.
Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14726
25.2.21 15:37

Budeš v karanténě, půjdeš na test ty i syn. A omezovat by ses teda měla. Bylo by to ohleduplné k ostatním. Podle popisu přítel covid na 99% má a ty už můžeš být nakažená a infekční také. Respirátory asi doma nenosíte, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
25.2.21 15:40

Tak seš moc hodná, že tu nákazu šířis dál :palec: Muž je pravděpodobne pozitivní, ty a dítě možná taky a roznášís to dál :pocitac: A karanténu budeš mít určitě a test nejspíš taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
25.2.21 15:43

Ano budeš muset na test můj muž je pozitivní takže já sem v karanténe doma abych to nešířila dále.. A na test jdu o víkendu.. Karanténu mi naridila hygiena.. Tak prosímte buď doma na zadeli… A nikam nechoď pak se nemůžeme divit že to je všude 🤦🏽‍♀️ 🤦🏽‍♀️ 🤦🏽‍♀️ 🤦🏽‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
25.2.21 15:44

A doma měj aspoň respirator..ja ho nosím též protože sem těhotná a nechci se nakazit a další věc každý nejlépe spát v jiné místnosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 15:48
@Misasisi píše:
Ano budeš muset na test můj muž je pozitivní takže já sem v karanténe doma abych to nešířila dále.. A na test jdu o víkendu.. Karanténu mi naridila hygiena.. Tak prosímte buď doma na zadeli… A nikam nechoď pak se nemůžeme divit že to je všude 🤦🏽‍♀️ 🤦🏽‍♀️ 🤦🏽‍♀️ 🤦🏽‍♀️

No skvělý a já jsem objednána příští týden k zubaři a už na to čekám 3 mesice :think: :think: :think: tak ale bude mi volat hygiena ne?

• Citovat
  • Nahlásit
367
25.2.21 15:49

Potěš koště pak se nemůžeme divit že se to šíří jak blázen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Misasisi píše:
A doma měj aspoň respirator..ja ho nosím též protože sem těhotná a nechci se nakazit a další věc každý nejlépe spát v jiné místnosti..

Přítel ho doma nosí a spí v jiné místnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
7433

U pozitivního já automaticky karanténa dána pro další členy domácnosti. Pak test a 10 dní nebo 14 dní bez testu. Každopádně z popisuje jasné, že je pozitivní ( bez čichu), tak opravdu je nutné, abys tu karanténu začala držet až po testu partnera a dotrasovani hygieny? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
25.2.21 15:51

Pokud manžel bude pozitivní tak ano musí tě nahlásit jako rizikovou osobu a bude ti volat hygiena bude se ptát na příznaky na bydliště atd… Na ster budeš muset jít a hold zubaře si přehodit na jindy protože takto by tě stejně nešetřil, 🙂já měla dva dny Bolehlav rymu ale teď už mi je fajn snažím se doma mít respirator vše desinfikuju hodně se vetra a tak snažíme se fungovat. Byt tebou opravdu teď nikam nechoď ať popřípadne nenakazis jiné lidi. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@TataOndra píše:
Potěš koště pak se nemůžeme divit že se to šíří jak blázen.

Tak pes se asi sám nevyvenci a můj osmimesicni syn taky nemůže být zavřený takovou dobu doma.

• Citovat
  • Nahlásit
7433
@Anonymní píše:
No skvělý a já jsem objednána příští týden k zubaři a už na to čekám 3 mesice :think: :think: :think: tak ale bude mi volat hygiena ne?

Buď tak hodná a nelez k zubaři… zavolej, popis situaci, domluv se na přeložení. Věř, že to ocení…

Příspěvek upraven 25.02.21 v 15:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8686
@anupati píše:
U pozitivního já automaticky karanténa dána pro další členy domácnosti. Pak test a 10 dní nebo 14 dní bez testu. Každopádně z popisuje jasné, že je pozitivní ( bez čichu), tak opravdu je nutné, abys tu karanténu začala držet až po testu partnera a dotrasovani hygieny? :think:

V jedné domácnosti bývá karanténa 15 dní, i s testem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
@Anonymní píše:
No skvělý a já jsem objednána příští týden k zubaři a už na to čekám 3 mesice :think: :think: :think: tak ale bude mi volat hygiena ne?

Pokud je manžel pozitivní, tak i kdyby hned nevolali, tak snad tě ani nenapadne sedět v čekárně a vlézt k zubaři, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
25.2.21 15:53

Ano máme taky psa takže můj muž na tom není dobré chodím ven okolo baráku já žádné dlouhé prochajdy.mam na sobě respirator a rukavice. Pes udělá potřebu jdeme domu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat