Budu na dítě sama na koho se můžu obrátit, nemám nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niki191
Povídálka 13 příspěvků 29.01.18 18:06
Budu na dítě sama na koho se muzu obrátit, nemam nic.

Ahoj holky, moc se omlouvam jestli toto téma tu uz bylo ale jsem na zacatku 2 měsíce a přítel me vyhodil ze to dite nechce co mam delat? Bydlim u nej, a nemam kam jinam ted jit. Vubec nevim co mam delat :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineBandii
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 29.01.18 18:11

Chtělo by to více informací. Kolik ti je? Studuješ, nebo pracuješ? Je rodina? Vztahy v rodině? Úspory? Opravdu konečná ve vztahu, nebo jenom hádka a situace se může uklidnit? :nevim:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2218 příspěvků 29.01.18 18:11

Bud zpatky k rodine jestli ti pomuzou, nebo zkusit azylovy dum, pripadne potrat.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9127 příspěvků 29.01.18 18:12

Rodina nebo azyl. Ale tak jsi na zacatku tehotenstvi, jiste pracujes, takze podnajem.
A nasledne zazadat o alimenty na dite a na sebe (do dvou let veku ditete).

Netopirek
Echt Kelišová 7554 příspěvků 29.01.18 18:17

Rodina, azylový dům, podnájem, spolubydlení.

Bábrdl
Generální žvanilka 20465 příspěvků 29.01.18 18:17
@Niki191 píše:
Ahoj holky, moc se omlouvam jestli toto téma tu uz bylo ale jsem na zacatku 2 měsíce a přítel me vyhodil ze to dite nechce co mam delat? Bydlim u nej, a nemam kam jinam ted jit. Vubec nevim co mam delat :,(

Pokud fakt nemáš kam jít a dítě chceš, tak jsou azyláky přímo pro těhotné.

https://www.nechsime.cz/azylove-domy/

jde o nějakou pánbíčkářskou stránku, ale je to tam pohromadě.

Hrabě Dooku
Kecalka 160 příspěvků 29.01.18 18:19

Musela to být veliká láska a přítel musel být mocinky kchůůůl :P - zřejmě alfasamec prvního řádu Jedi :potlesk:

Příspěvek upraven 29.01.18 v 18:20

Niki191
Povídálka 13 příspěvků 29.01.18 18:20

@Bandii Je mi 19, a pred 2 měsíci jsem byla na zákroku, a on nenávidí kondom a ze si da pozor( vim sem blba a klidne snesu i nadávky,) ale stalo se a miminko si chci nechat nechci na další zákrok, rodinu nemam mama me dala v 15 do decaku, zacala sem pracovat pred 2 tydny, po zákroku sem mela zánět a léčila sem se s tim. Takze nejsem nemakacenko, budu pracovat jak nejdele to pujde. Úspory nemam nejak mi nedocházelo co by mohlo nastat. Tak sem se jen chtela zeptat jestli ze zacatku je nejaka organizace která Vam poskytne střechu nad hlavou, a abych mohla dále chodit do prace.

Niki191
Povídálka 13 příspěvků 29.01.18 18:21

@Bábrdl Dekuji za radu.

ka2ka
Extra třída :D 12446 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 18:25

@Niki191 na další zákrok stejně takhle brzo nemůžeš :think:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17930 příspěvků 29.01.18 18:28

Takže před dvěma měsíci byla na zákroku, teď je ve druhém měsíci těhotná - já nevím, jak vy, ale podle mě si nováček zpestřuje pondělní podvečer.

Halamka
Závislačka 3323 příspěvků 29.01.18 18:29

@Niki191 to je frajer, na pest. Kondom nechce a pak tehotnou vyhodi? Bych mu takovou liskla…
Najdi azylak, potom spolubydleni s jinou maminou-muzete si pomahat, urcite to zvladnes, neboj. Je spousta hodnych lidi, co pomuzou darovanim veci, vybaveni…
Niceho se neboj :hug:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9127 příspěvků 29.01.18 18:31
@hanka.br. píše:
Takže před dvěma měsíci byla na zákroku, teď je ve druhém měsíci těhotná - já nevím, jak vy, ale podle mě si nováček zpestřuje pondělní podvečer.

Par tydnu zpet tu byl ten samy pripad. Otehotnela snad po tydnu dvou po UPT. Take si davali jen pozor :roll:. Jestli to neni reinkarnace..

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 29.01.18 18:32
@hanka.br. píše:

tak ono s chlapem idiotem se může stát i otěhotnění v šestinedělí… Ovšem s takovým, který dítě nechce, ale kondom nenávidí, bych vyběhla hodně rychle a hodně daleko.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9103 příspěvků 29.01.18 18:33

@Niki191 to jsi s nim spala ihned po zákroku? Nějak ti to nesedí. V tvé situaci bych volila potrat. Nicméně to nejde. Takže azylak, co nejdéle pracovat, otce do rodného listu a alimenty na tebe i dítě. Také veškerou výbavu kupovat s účtem a ty pak nechat proplatit napůl.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama