Budu náhradní maminka. Jupííí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 31.12.18 19:21
Budu náhradní maminka. Jupííí

Ahoj holky :srdce: tak se musím pochlubit. Budu náhradní maminka :srdce:
Kdysi jsem si tímhle procesem prošla až po druhý neúspěšný EmryoTransfer.
Teď je mi 30 a mám potřebu měnit svět :lol: Jedna kamarádka mě požádala a já neváhala ani vteřinu. Před lety jsem do toho šla s cizíma a teď jsem pro blízké neváhala ????
Hrozně se na to těším. Bude to darované vajíčko (BM nemá) a spermie vlastní (od tatínka) :lol:… A chtěla bych se od začátku s váma o to podělit od začátku ????????????.
V týdnu jdu na UTZ a pro léky… Karty a administrativa je hotová. Ted bude stimulace mě, budeme čekat na dárkyni vajíček a strašně moc si přejeme aby to vyšlo :srdce:

Pochlubte se NM a BM a pojďme se kámošit :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 19:24

Ja byla nahradni matkou dvakrat. Uz je to par let. A nelituji niceho jsem moc rada ze jsem do toho sla. A vam preji at vse vyjde :*

MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 31.12.18 19:27

Děkuji a vám také hodně štěstí. :srdce: Nejtěžší to bylo říct moji kamarádce která zrovna postupuje IUI a chystá se na IVF… A moji mamce :mrgreen: ale ta by to stejně na mě hned poznala tak co :mrgreen: :potlesk:

Adula99
Kecalka 138 příspěvků 1 inzerát 31.12.18 19:30

Moc vas obdivuji. :srdce: :srdce: :srdce: Ja tehotna jsem a nedokazu si predstavit, ze bych toho drobecka nekomu dala. Premyslim, ze casem daruji vajicka… :) Muzu se zeptat, jak se s tim psychicky smirujete, prece jen si navazete s miminkem nejaky vztah…? :srdce:

MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 31.12.18 19:37
@Adula99 píše:
Moc vas obdivuji. :srdce: :srdce: :srdce: Ja tehotna jsem a nedokazu si predstavit, ze bych toho drobecka nekomu dala. Premyslim, ze casem daruji vajicka… :) Muzu se zeptat, jak se s tim psychicky smirujete, prece jen si navazete s miminkem nejaky vztah…? :srdce:

To je jednoduché. Vy máte v bříšku svoje miminko. To je jasný že ho nedáte. Taky své nedám. Mám už doma velkého klacka :sunglasses: Teda ale je to jednoduché. Nebude to moje miminko. Jen u mě bude bydlet v bříšku. A pak půjde do náruče svych rodičů :hug:.. Když do toho jdete s tím, že to není vaše miminko je to proste jiné. Ale takový člověk to musí mít v hlave srovnané a nesmí být pochyby. Ty já nemám a těším se :srdce: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 19:37

U me to vedela jen nejblizsi rodina a par pratel.

podaji
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 31.12.18 19:37

@Adula99 také to nedokážu pochopit. Ještě když jsem děti neměla tak ano ale po tom co mám děti vlastní…proto máte moji upřímnou poklonu že to pro vaše nejbližší uděláte. :srdce:

MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 31.12.18 19:39
@Adula99 píše:
Moc vas obdivuji. :srdce: :srdce: :srdce: Ja tehotna jsem a nedokazu si predstavit, ze bych toho drobecka nekomu dala. Premyslim, ze casem daruji vajicka… :) Muzu se zeptat, jak se s tim psychicky smirujete, prece jen si navazete s miminkem nejaky vztah…? :srdce:

Jinak darovat vajíčka je taky krásný a věřte mi že ten pocit který vám to dá je neuvěřitelný… :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 19:41

@Adula99 to tehu je uplne jine teda psychicky myslim. Od zacatku jsem vedala ze miminko je u me jen jako u chuvy. Ze pujde ke sve mamince. Ale muze do toho jit jen zena ktera je s tim srovnana a neco o tom vse vi a podobne. Nemela by to byt nejak hura akce.

MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 31.12.18 19:42

@podaji
Děkuji :hug: já třeba zase bych do toho nešla než bych měla vlastní. Jsem si užila těhotenství, porod a všechno kolem toho se svým maličkým. Takže už to mám prožité a teď můžu pro cizí :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 19:47

@MamculeVerca souhlasim mit uz vlastni deti je dulezite. Nedovedu si predstavit to delat jako bezdetna

BloomingGorgeous
Závislačka 2901 příspěvků 31.12.18 19:47

Pro me je to tezko predstavitelne, ale vam preju, at je miminko zdrave a vy vsichni stastni :kytka: :andel:

Yukii
Ukecaná baba ;) 2471 příspěvků 31.12.18 19:47

@MamculeVerca tyyjo, moc tě obdivuju, že do toho jdeš a jak to zvládáš psychicky. Přeju pohodové těhotenství.

Jen by mě zajímalo, jak je to ošetřeno právně, až se miminko narodí, kdo bude napsaný v rodném liště a tak?

Kelsey
Hvězda diskuse 46605 příspěvků 31.12.18 19:50

Je dobre, ze uz je bezna moznost, ze se NM pomaha parum, ktere spolu neotehotni.
Je to nadej.
Znam jednu, ktera delala NM. Rikala si, ze dite v brichu je vetrelec. Sve deti ma.

Adula99
Kecalka 138 příspěvků 1 inzerát 31.12.18 19:51

Asi, jak mam toho malyho v brisku, tak to asi cejtim jinak… ale je to od vas moc hezke:) me mrzi, ze miminko z meho vajicka neuvidim, protoze ta radost rodicu musi byt kouzelna. Holky, preji vam moc stesti a tesim se na fotecky:) a info, jak se vam dari:)

:srdce: :hug:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama