Budu s dítětem sama - zvládnu to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 18:13
Budu s ditetem sama, zvladnu to?

Rozhodla jsem se odejit od muze. Respektive, odejde on. Mame vlastne dobre vztahy. Problem je ( podle me) jeho vztek a naladovost. Ano, vyhruzky pesti, strkani a podobny hruzy u nas doma probihali. Chyba samozrejme ve me - jsem hadava, neporadna, porad neco rozbiram a podobne. Vicemen byl problem na jeho vztekle hlasky reagovat jinak nez odchodem do jineho pokoje. Obcas cloveku rupnou nervy a taky oplati a zanadava. Co nadelam. Pred par dny na me zvednul ruku ( opravdu „jen“zvednul) ruku pred ditetem a to to rozseklo. Bude mi 40, planovali jsme dalsi dite, tak to uz mit nebudu:-( Ale musim myslet na sve prvni dite. V tomto vyrustat nemuze. Na tom se teda shodujeme. Ani zadne problemy ve svereni ditete do péče me delat nebude. Jsme ve statnim byte. Ja nemam aktuakne prijem zadny. Dite zde vezmou od zari do skolky, ale ja se budu muset prestehovat 3kk neutahnu. Jsem z toho nervozni. Snad to vsechno nejak sikovne klapne. Hlavne aby tim netrpel potomek. Tatinka ma rada, ale rika casto- tata je hnusny, krici, to se nedela. A podobne… zvladnu to?

Reakce:
arinecka
Kelišová 6157 příspěvků 17.04.19 18:29

To musíš vědět ty sama jestli to zvládněš, jak my to máme tady vědět? Budeš muset do práce, dítě půjde do školky, chlap bude platit alimenty :nevim: Nebudeš ani první ani poslední co bude sama s děckem.

mrav
Nadpozemská drbna 27913 příspěvků 17.04.19 18:39

Zvládneš to. Lepší, než zůstávat v křiku. Já jsem sám se svou dcerou skoro rok a třičtvrtě a to jsem chlap. Máma jí tragicky zahynula v létě 2017. Dceři byly dva roky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 18:58
@mrav píše:
Zvládneš to. Lepší, než zůstávat v křiku. Já jsem sám se svou dcerou skoro rok a třičtvrtě a to jsem chlap. Máma jí tragicky zahynula v létě 2017. Dceři byly dva roky.

Jezis to je desny :( Kazdopadne diky. Zvladnout se da vsechno. Pro me je tezky prijmout, ze uz nebudu mit dalsi deti. :,(

mrav
Nadpozemská drbna 27913 příspěvků 17.04.19 19:10
@Anonymní píše:
Jezis to je desny :( Kazdopadne diky. Zvladnout se da vsechno. Pro me je tezky prijmout, ze uz nebudu mit dalsi deti. :,(

Třeba děti budeš mít - byť nevlastní. Ale chápu, všechno chce svůj čas… :mavam:

Mmmrkvička
Stálice 89 příspěvků 17.04.19 23:09
@Anonymní píše:
Rozhodla jsem se odejit od muze. Respektive, odejde on. Mame vlastne dobre vztahy. Problem je ( podle me) jeho vztek a naladovost. Ano, vyhruzky pesti, strkani a podobny hruzy u nas doma probihali. Chyba samozrejme ve me - jsem hadava, neporadna, porad neco rozbiram a podobne. Vicemen byl problem na jeho vztekle hlasky reagovat jinak nez odchodem do jineho pokoje. Obcas cloveku rupnou nervy a taky oplati a zanadava. Co nadelam. Pred par dny na me zvednul ruku ( opravdu „jen“zvednul) ruku pred ditetem a to to rozseklo. Bude mi 40, planovali jsme dalsi dite, tak to uz mit nebudu:-( Ale musim myslet na sve prvni dite. V tomto vyrustat nemuze. Na tom se teda shodujeme. Ani zadne problemy ve svereni ditete do péče me delat nebude. Jsme ve statnim byte. Ja nemam aktuakne prijem zadny. Dite zde vezmou od zari do skolky, ale ja se budu muset prestehovat 3kk neutahnu. Jsem z toho nervozni. Snad to vsechno nejak sikovne klapne. Hlavne aby tim netrpel potomek. Tatinka ma rada, ale rika casto- tata je hnusny, krici, to se nedela. A podobne… zvladnu to?

Zvládneš… jinak to ani nejde :palec:

Kostroma
Kecalka 297 příspěvků 20.04.19 10:08

Zvladnes. Za chvili jde do skolky, ty hupsnes do nejaky prace a najdes sikovny bydleni. Proste zvladnes :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 22:30
Nabízím výpomoc

Ahoj, pokud bys byla akutně v nouzi, písni mi do zpráv, můžu pomoct. Petr

arinecka
Kelišová 6157 příspěvků 03.05.19 12:36
@Anonymní píše:
Ahoj, pokud bys byla akutně v nouzi, písni mi do zpráv, můžu pomoct. Petr

Jak ti muze napsat do zprav kdyz jsi anonym? :think:

Váš příspěvek
Reklama