Bugaboo buffalo a nebo jiná alternativa

8087
30.3.16 21:28

bugaboo buffalo a nebo jiná alternativa

Holky, ráda bych se zeptala kdo si chtěl pořídít buffalo, ale nakonec se rozhodl pro jiný kočár. (jaký zvítězil?) první dvě děti mám brzy po sobě a vyzkoušela jsem několik sourozeneckých kočárů, nejlépe nám vyhovoval BGB donkey. Cena byla vysoká, ale byl úžasný v lese, v terénu, ve městě. navíc i s plnou náloží (2 děcka a milion krámů pod kočárem) byl stále dobře ovladatelný jednou rukou. Teď, když čekáme mimčo, jsem měla jasno, že kočár jedině BGB buffalo. Ale teď přemýšlím jestli to není prostě zbytečný rozmar :mrgreen:. Nevím jak to napsat, ale myslím to tak, jestli by mi neudělal stejnou službu i jiný dobrý kočár. O žádném jiném podobném nevím. :think: Manžel je seznámen s cenou a po zkušenosti při klukách, kdy jsem neustále kočáry kupovala a pak prodávala, protože mi nevyhovovali, tak řekl, že ať si vyberu jaký chci, ale ať je jen jeden :mrgreen: Nějak mě asi vnitřně štve, že bych za ten kočár měla dát tolik peněz :mrgreen:. zároveň si říkám, že teď už bydlíme v domě se zahradou, tak nebudu tolik kočárkovat, navíc nepotřebuju asi uplně takový komfort, jako když jsem vozila děti dvě. Mám prostě pocit, že ty peníze tam platím hlavně za tu značku :think: je vychytaný o tom žádná, ale pořád mám pocit, že to před sebou musím obhajovat proč chci tak drahý kočár. Řeším kraviny já vím, tak se prosím vyjadřujte jen Vy co jste ochotné tuhle nedůležitou věc semnou probrat :lol: ;)
budu ráda i za tipy na jiné dobré kočáry. Vyzkoušela jsem už tyto: BGB, JANÉ slalom, BABY jogger, Icandy, quinny, Phil Teds, Britax,
Byla jsem hodně spokojená s JANÉ slalom.
Ještě nemám vyzkoušený Easy walker a žádné další neznám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Bugaboo Buffalo?

Přidejte zkušenost s Bugaboo Buffalo
Napsat příspěvek

Reakce:

7272
30.3.16 22:10

@oblacek je to úžasný kočár, o tom žádná…jako mít na něj, asi bych do něj šla, ale upřímně řečeno-taky bych dumala nad cenou, protože je to fakt darda, to máš pomalu ojeté auto :mrgreen:

takže jelikož se znám, tak vždycky vymyslím milion dalších věcí, které potřebujeme(hlavně kolem baráku),že bych ho asi oželela..

pokud vám ty peníze nikde chybět nebudou, proč ne..

já měla jané slalom a spokojená jsem moc nebyla, teď budu mít xlandera.

případně mrkni ještě na hartan, gesslein, to jsou taky vychytané kočáry ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8087
30.3.16 22:13

@adeeelia jo vidíš gesslein, máš pravdu. a jaký x lander budeš mít?
no já si taky dovedu ty peníze představit i jinde než v kočárku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7272
30.3.16 22:29

Starší, bo jsem ho dostala po jednom dítěti, je v krásném stavu, tak jsem si říkala, že bych byla blbá, kdybych ho nevzala-zadarmo :mrgreen:

ale jeví se mi fajnově, má aretovací kola, celkem veliký koš, je odpružený. Pak si chci koupit nějaký sporťáček do auta, tenhle je přeci jen těžší.

Teď jsem byla vybírat kočár se ségrou a moc se nám líbil ABC design viper 4S, mají nějakou novou kolekci style a vypadal fakt parádně!

pak se mi moc líbí babydesign lupo/husky, ale to jsou tuším poláci, tak to si nebude tvůj šálek kávy 8) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
30.3.16 22:42

Ahoj-a houpe BGB buff? Ja mam brio next go -vybrala jsem ho, protoze je lehky, nema zbytecnosti a k perfektnim jizdnim vlastnostem houpe, coz se ukazalo jako velke plus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
30.3.16 23:06
@Ajejda píše:
Ahoj-a houpe BGB buff? Ja mam brio next go -vybrala jsem ho, protoze je lehky, nema zbytecnosti a k perfektnim jizdnim vlastnostem houpe, coz se ukazalo jako velke plus.

nehoupe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.16 12:01

Meli jsme buffala a uz nikdy vic hruza to byla, a ted mame stokke trailz a neda se srovnavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama