Bulharsko-Sluneční pobřeží

5100
2.8.10 20:33

Bulharsko-Sluneční pobřeží

Chystáme se v srpnu na dovolenou a mám z toho hlavu jako balon.
Byla jste letos některá v Bulharsku?
Jak je to s cenama v restauracích?(máme jen snídaně a s sebou kromě Báry a manžela ještě dvě adolescentní kyseliny), tak vůbec nevím, kolik peněz s sebou na 10 dní.
Dá se tam v pohodě koupit dětská strava(skleničky), ať pořád nejí hospodský jídla. Plínky, jogurty atd?
Věci do letadla pro malou jsem už nastudovala, ale máte nějakou vychytávku? A jak to děti snášejí? Moc si nedovedu představit, že bude Bára 2h sedět na klíně…
No prostě prosím o tipy a postřehy. Dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10911
2.8.10 20:53

Ahoj, já jsem byla v Bulharsku před 5ti lety. Ceny v restauraci jsou tam cca stejné jako u nás, mají výbornou kuchyni, alespoň podle mne :wink: Plenky, jogurty v pohodě, dokonce i české, jak se skleničkama nevím, tenkrát jsem po nich nekoukala ale vsadila bych se že je tam budou mít taky. Byla jsem taky na Slunečním pobřeží. Ještě se zeptám ségry jaký je tam aktuální stav, lítá tam každý rok, a pak napíšu. Přeju krásnou dovolenou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5597
2.8.10 21:04

byla v červnu, na slunečném pobřeží hotel kotva :palec:
restaurace se liší cenami asi jako u nás, nejdražší oběd stál 17leva a nejlevnejší 6leva(ovšem mnohem chutnější než ten drahý), my měli taky jen snídaně

po skleničkách jsem se nedívala, protože je už terez nejí, ale plínky pemprsky byly všude, cenu ti neřeknu, nedívala jsem se, jogurty myslím v poho

v letadle měla terča už svoje sedadlo, ale letělo s náma spousta měnších dětí, některé to prospaly, jiné se ozývaly :lol: , ale při odletu s při přistávání se jí snaž ,aby pila, to dětem pomáhá od bolesti v uších, jinak to uteče opravdu rychle, donesou vám jídlo, něco jí dáš do ruky, vem ji hračky

jinak kdyby jsi ještě něco chtěla, tak napiš :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
2.8.10 21:50

Díky za reakce.
Ještě: je potřeba na zásuvky adaptér?

bedru - jedeme taky do Kotvy. Takže spokojenost? A jak na pláži? Dá se golfkama dojet na pláž? CO medúzy a jiná havěť?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1901
2.8.10 21:52

Ahojky holky!

Jestli se můžu přidat,tak jsme 30.8 v pátek přijeli z bulharska.Byla jsem opravdu nadšená,a nad míru spokojená.Velký výběr restaurací,velké porce a dobré ceny.Jsou tam i lékarny a obchody tak by skleničky neměli být problém.Jeli jsme autobusem 25hodin ,tak to bylo dost náročné ale všechno se dá zvládnout i to letadlo.Můj 5 syn se tam moc nenajedl,ale měli jsme i jídlo z domu.Taky jsme si kupovali vodu z obchodu pet láhvích,a nepili vodu z kohoutku.Jsou tam i směnárny kde si klidně rozměníš Eura za levy,když ti penízky pochybí.Tak ti přeji krásnou dovolenou a vše pohodě. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
2.8.10 21:56

Skleničky tam mají v každém obchodě a v místním supermarketu velký výběr - určitě Hipp, Nestle a pak nějaké jejich bulharské značky. Zkoušeli jsme ty jejich a byly výborné.
My byli v Bulharsku, když měl syn 21 měsíců a na klíněv letadle mi seděl pouze při vzletu a přistání, když musel. Jinak jsme chodili uličkou tam a zpět, snad 1000 x …

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.10 22:23

taky se chystáme teď v srpnu na slunečné pobřeží :-) neznáte někdo apartmány polo rezort? na kolik kč vás dovča vyjde? a je výhodnější vyměnit leva už tady v čr a nebo až tam? není tam ten kurz nevýhodný, když je to v turistické oblasti? byli jste v khan's restaurant? povídejte holky…mám z toho docela obavy jak to prcek zvládne a zda tam bude hezké počasí…někde jsem snad četla, že moře tam má jen 21-22'C…to je nějak málo ne? :cry: a jaký je tam vzduch? 29'C nebo víc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
2.8.10 22:28

Ahoj,
i my se tam chystáme na konci srpna. Máte někdo typ na hotel s all inclusive?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.10 22:31

tuším, že volný byl hotel pomorie, tam bylo all inclusive za hodně přijatelnou cenu…tuším, že za apratmán to bylo něco kolem 500-550 euro pro 4 lidi na 12 dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.10 22:32
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.10 22:35

tady je jeste odkaz kde to jde rezervovat, pokud chces jet bez cestovky
http://www.booking.com/…pomorie.html?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5597
2.8.10 22:35
mischni píše:
Díky za reakce.
Ještě: je potřeba na zásuvky adaptér?bedru - jedeme taky do Kotvy. Takže spokojenost? A jak na pláži? Dá se golfkama dojet na pláž? CO medúzy a jiná havěť?

zásuvky mají normální jako my
kotvu vřele doporučuji, hned bych jela znovu, pro rodiny s děti max využití, jediné co asi je blbé, jsou pokoje nad bazénem, kde to v noci žije, my jsme ho měli na druhé straně, takže byl pro malou klídek, na recepci ti vyhoví maxiálně, dokonce se s některými domluvíš i česky.
na pláž tak 10min, taky jsme jezdili s golfkama, přes písek vede cesta s desek, ale bývá zafoukaná, tak manžel si golfky vždycky otočit naopak a táhl je za sebou i s malou žádná havět v moři není, jen jeden den po noční bouřce plavaly řasy, na dno vidíš i když máš vodu po krk
dokonce jsme nepotřebovali ani nic na komáry

u hotelu je i jedna sámoška co jede non stop

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2270
2.8.10 22:36

Ahoj,mi jsme se ted v pátek 30.7.2010 vrátili z Bulharska-Slunečné pobřeží hotel Sanny Day a byli jsme velmi spokojeni,počasí vyšlo nádherné,moře teplé a čisté,pláž písčitá,měli jsme taky jen snídani která byla bohatá,měli jsme švádské stole kde bylo vše,zelenina,ovoce,sýry,salámi,vajíčka na všechny zpusoby,párky,fazole,mléko i misli,buchty i zákuzky,prostě vše a najedli jsme se ták že jsme pak min.do 2-3 odpoledne neměli hlad :lol: všude samá restaurace,obchody,kupíš tám vše co potřebuješ,jídlo bylo dobré,cena asi tak stejná jako u nás ale tak jak tu už někdo psál zdálo se mi že čím levnější jídlo asi 6 leva tím lepší a chutnější.Peníze si tám vyměníš všude,ale doporučuji na hoteli,tam je sice horší kurz jak kolem pláže ale zas tám neplatíš poplatek jako u pláže takže to výjde nastejno nebo líp.je tám i lékarny i lékaři,je dobré mít cestovní a zdravotní pojištení…přeji krásnou dovolenou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.10 22:37

omlouvám se, ta cena 500-550 eur byla špatně, pro 4 lidi to je kolem tisíc eur all inclusive bez letenek…nejak sem si to asi spletla s jinym hotelem :oops: pokud neumíš dobre aj, tak je lepsi jet s cestovkou, jinak na tom booking.com to je bez cestovky, je to jen rezervace hotelu..zalezi co je pro tebe prijatelnejsi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5597
2.8.10 22:41

kubiku, leva jsme měnili už u nás, oře v červnu bylo teploučké, že ani po hodině v něm ti nebyla zima, na pokoji jsme si klimu nastavovali na 24°C , aby jsme se schladili :mrgreen:

vodu nám říkali, že je lepší nepít z kohoutku, ale třeba zuby jsme si v ní myli normálně a malá ji ve vaně taky ochutnala a nic ji nebylo

směnáren je plno, jen na ulici bych neměnila, prý dovedou lehce oškubat

i v kotvě se dá all inclusive

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama