Bulimie a vítězství nad ní díky maně ?

4.11.19 14:04

Bulimie a vítězství nad ní díky maně ?

Ahojky. Trpím bulimií už 13 let. jídlo mě vůbec nebaví jíst, hlavně kvůli těm nervům, že jsem se najedla, depkam, zvracení… Je to začarovaný kruh, nad kterým si nevěděla rady…ale před dvěma měsíci, jsem si koupila Manu a od té doby nejím nic jiného, po psychické stránce jsem v pohodě, protože, nic nejím, ale jen piju, takže nemám výčitky, že jsem něco snědla, ale zase jsem si začala moc počítat kalorie,( na tý maně se to dá vypočítat v podstatě s přesností) a dost jsem kvůli tomu zhubla, za den vypiju např. 500kcal. A čím míň toho vypiju, tím jsem spokojenější… Nevím, už co dělat… Mám to v hlavě nějak zablokovaný nebo co… Dnes jsem zkusila po 2 měsících něco sníst, ale dopadlo to opět zvracením… Tak nevím jestli jsou ty nutri drinky k něčemu dobrý, ale aspoň jsem po nich v pohodě… Nemáte někdo prosím nějakou radu, nebo zkušenosti s bulimií, jak se mám přestat bát jídla? Jsem už z toho zoufalá… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.11.19 14:06

@Anabell30 najdi si odborníka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 14:16
@lachtanice86 píše:
@Anabell30 najdi si odborníka [/citac
@lachtanice86 píše:
@Anabell30 najdi si odborníka

To právě nemůžu, můj muž nic netuší…:slight_frown:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 14:25
@Anabell30 píše:
To právě nemůžu, můj muž nic netuší…:slight_frown:

Myslí že držím dietu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
429
4.11.19 14:29

@Anabell30 Nikdo jiný než odborník ti nepomůže, takže z pravdou ven. Jestli je manžel normální chlap, tak to pochopí - v dobrém i zlém, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1663
4.11.19 14:31

Ty nad bulimii nevitezis, ale prohráváš. Sver se mazelovi a nasledne spolu vyhledejte odbornou pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 14:35
@Adelka951 píše:
Ty nad bulimii nevitezis, ale prohráváš. Sver se mazelovi a nasledne spolu vyhledejte odbornou pomoc.

Ach jo. Vím že to je zlý, ale až tak, že bych měla hledat odborníky, to jsem si nemyslela… Jsem z toho smutná… Můj muž je nejlepší chlap kterého jsem si mohla přát, vím že by to pochopil, myslela jsem že to zvládnu sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 14:37

@Anabell30 Já na ni trpím 11 let. Muž taky nic netuší. Mám z toho i nadváhu - každé jídlo vyzvracím, trpím na průjmy, a k tomu alkohol - a váha jde stále nahoru. V těhotenství jsem si doslova užívala nevolnosti - protože jsem na nic neměla chuť, nemusela jsem na jídlo myslet a zvracet, to bylo něco pro mě. Teď jsem nezvracela a nepila alkohol už 15 dní - každý den je úspěch. Nic nepočítám, jen jsem prostě vyřadila alkohol a cukr - v podstatě se snažím o přechod na low-carb. Ale občas mám taky problém, když třeba sním jen salát s troškou balzamica - že se mi prostě zaplní žaludek a po těch letech to jde už automaticky do krku. Jak pro sebe s oblibou říkám, většího profíka na zvracení nenajdeš :roll: Snažím se s tím bojovat sama a 15 dní je zatím rekord. Alkoholička nejsem, ta chuť alkoholu mi jen pomáhala při zvracení. To sem ti moc nepomohla, co :? Snad jen abys věděla, že v tom nejsi sama :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
4.11.19 14:56
@Anonymní píše:
@Anabell30 Já na ni trpím 11 let. Muž taky nic netuší. Mám z toho i nadváhu - každé jídlo vyzvracím, trpím na průjmy, a k tomu alkohol - a váha jde stále nahoru. V těhotenství jsem si doslova užívala nevolnosti - protože jsem na nic neměla chuť, nemusela jsem na jídlo myslet a zvracet, to bylo něco pro mě. Teď jsem nezvracela a nepila alkohol už 15 dní - každý den je úspěch. Nic nepočítám, jen jsem prostě vyřadila alkohol a cukr - v podstatě se snažím o přechod na low-carb. Ale občas mám taky problém, když třeba sním jen salát s troškou balzamica - že se mi prostě zaplní žaludek a po těch letech to jde už automaticky do krku. Jak pro sebe s oblibou říkám, většího profíka na zvracení nenajdeš :roll: Snažím se s tím bojovat sama a 15 dní je zatím rekord. Alkoholička nejsem, ta chuť alkoholu mi jen pomáhala při zvracení. To sem ti moc nepomohla, co :? Snad jen abys věděla, že v tom nejsi sama :kytka:
Ahojky, to je přesně to co prožíváme stejně, jen nezvracim tolik, někdy se přemůžu a udržím jídlo, ale většinou ne, proto jsem začala pít tu Manu…moc ti držím palce, ať ti to nezvraceni vydrží … víš mám šestiletého syna, a ten mě tak nějak drží, chci vidět jak vyrůstá a užívat si ho a nemyslet jen na to pitomý jídlo.je to fakt hrůza a lituju toho, že mě kdy napadlo zvracet… Snad se z toho dostaneme… Děkuju za podporu :hug:
@Anonymní píše:
@Anabell30 Já na ni trpím 11 let. Muž taky nic netuší. Mám z toho i nadváhu - každé jídlo vyzvracím, trpím na průjmy, a k tomu alkohol - a váha jde stále nahoru. V těhotenství jsem si doslova užívala nevolnosti - protože jsem na nic neměla chuť, nemusela jsem na jídlo myslet a zvracet, to bylo něco pro mě. Teď jsem nezvracela a nepila alkohol už 15 dní - každý den je úspěch. Nic nepočítám, jen jsem prostě vyřadila alkohol a cukr - v podstatě se snažím o přechod na low-carb. Ale občas mám taky problém, když třeba sním jen salát s troškou balzamica - že se mi prostě zaplní žaludek a po těch letech to jde už automaticky do krku. Jak pro sebe s oblibou říkám, většího profíka na zvracení nenajdeš :roll: Snažím se s tím bojovat sama a 15 dní je zatím rekord. Alkoholička nejsem, ta chuť alkoholu mi jen pomáhala při zvracení. To sem ti moc nepomohla, co :? Snad jen abys věděla, že v tom nejsi sama :kytka:

Jen se zeptám, co je low-carb?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 15:10

@Anabell30 low carb je nizkosacharidove stravování

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20631
4.11.19 16:04

Okamzite odbornik.Tady neni ani co vymyslet. A okamzite! Drzim palce, ale musis se lecit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 16:05

Děvčata, prošla jsem anorexií, bulimií a všemi poruchami příjmu. Řekněte to manželům!!!
Jsou to ti nejbližší a dokáží pomoct, ten můj se mnou začal chodit, přišel na to a já se přiznala a neskutečně mi pomohl. Nepomohl mi psycholog, ale muž a to je normálně dřevák s minimem empatie!!!

• Nahlásit
  • Citovat
963
4.11.19 21:22

Jenomze ono i na Mane musis jist, nejde tim dozivotne nahradit veskere jidlo. Jednak ti jenom pitim ochabuji zvykaci svaly a jednak to neni dobre kvuli strevum, protoze je to jenom tekute. Takze se obavam, ze budes muset s barvou ven a zacit se lecit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20631
4.11.19 21:24
@Afrikana píše:
Jenomze ono i na Mane musis jist, nejde tim dozivotne nahradit veskere jidlo. Jednak ti jenom pitim ochabuji zvykaci svaly a jednak to neni dobre kvuli strevum, protoze je to jenom tekute. Takze se obavam, ze budes muset s barvou ven a zacit se lecit :nevim:

I kdyby na te strave slo byt, tak to neresi jeji problem. Takze opravdu jak i ty rikas. Leceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama