Bulka na krku a malé kuličky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18.1.22 00:22

Bulka na krku a malé kuličky

Přeji hezký večer všem ;)
Jsem tu „nová“ ale ne zas až tak, zapomela jsem své přihlášení sem :pocitac:
K věci… Je to asi 3 měsíce, co jsem si nahmatala bulku pod kůži(projíždí mezi prsty, zda se měkčí a po stlačení bolestivá) která nebyla na pohled a ani není vidět, je na pravé straně krku(přímo na svalu-tedy zdvihac hlavy) po měsíci jsem byla na ORL, lékař prohlidl, a že nic nehmata, objednal mě na sono, tam už lékař něco cítil na pohmat, ale ne moc na sonu zkontroloval vše, uzliny v pořádku, stitna žláza taky, bez uzlu.. Najel na tu bulku a ze tam nic není, že vidí pouze sval :roll: dg.byla ‚svalova kontraktura‘ :nevim: na jednu stranu, se mi fakt ulevilo, že je to asi tedy jen sval (dop. Jemné masirovani, a ještě jsem se měla ukázat po 14 dnech při nezlepseni) no, neukázala.. Vlezl do toho covid, pak nějaké problémy, a tím, že jsem „věděla“, že je to sval, jsem to nějak neresila.
Každopádně, teď mě to dost začalo trápit :think: na opačné straně jsem si nahmatala nějaké malé kuličky?((plus se pridala krční páteř, ale jako fest-pomohl mi na ni priessnitzuv zabal, ale ještě ji trošku citim)), Pod sebou, velikosti cca menší než hrasek.tez na svalu, a pri větší namaze cely sval bolí, vc kulicek :zed: to samé je ta pravá strana, kde ta bulka co byla jako první se myslím malilinko zvětšila, ale stále je na dotek měkká, a taková ujizdici, a kousíček pod ni, je další kulička která se nově objevila na te levé straně 8o :? Co s tím?! :zed: jsem u toho už na hlavu, vim, že Orl vyšetření mě nemine, a asi v nejbližší době se objednám, čtu ten ***f* internet a fakt jsem z toho na mrtvici. Říkala jsem si, jestli to nebudou nějaké uzlinky, před týdnem mě bolelo v krku, ale zatím nic nezmizlo, spíš přibývá :? Ještě jsem si na netu našla něco jako MYOGELÓZA - tzv. Trigger points… Ale nemám s tim zkušenosti, takže vůbec netuším…mám černo před očima, nador, metastaze a ja nevim co ještě :zed: :pocitac: na rakovinu u nás v rodině, co vím, tak nikdo nezemrel ani se neleci, tak snad nejsem první :think: díky za přečtení až sem, ale musela jsem se někde vybrecet… Muž me ma za hypochondra :) :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2107
18.1.22 05:30

@Lucii_chell no to se muži nedivím.
Běž k tomu doktorovi :mrgreen:
A přestaň takhle horlivě zkoumat úplně všechno na sobě i na netu :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23564
18.1.22 05:55

Internetové samolékařství by mělo být zakázaný. 8o
Já mám při nemoci, nachlazení na krku pohmatnych tolik útvarů, je to úplně normální. Přestaň se tak sledovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9606
18.1.22 06:01

Tak byla jsi vyšetřená, pak ten covid..Pravděpodobně jsou to uzliny. Když jsem měla toxoplasmózu, tak jsem měla zduřené uzliny v těchto místech minimálně dva měsíce, kdy už mi dávno nic nebylo. Nepanikař, vypni internet a dojdi si na vyšetření. Držím pěsti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23564
18.1.22 06:05

Ještě jsem chtěla napsat, že to trvá opravdu dlouho, než ty uzliny zmizí.
Máš výsledky vyšetření, ty ber za důležité, a v žádném případě se zbytečně nestresuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45069
18.1.22 07:10

To je zde dnes a denně. Něco jsem si našla, doktoři mě protáhli nemocnicí a nenašli nic, já se bojím rakoviny, na internetu píšou že. Proč vlastně k tomu doktorovi chodíte, když věříte stejně samodiagnoze podle internetu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
18.1.22 07:48

@inkakřivák myslíš že to může být rakovina ráno když jsem se Drbal jsem přes trenky nahmatal dvě docela velké kuličky :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45069
18.1.22 07:53

Co říkal google? Já tedy bych se bála, já nic takového nemám! Tak bacha na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 08:21

Ja budu trochu na te druhe strane… u nas v rodine se objevili tez boule na krku, na orl lecil Dr. inhalacemi, na sono (opakovanych) se nic podezreleho nenaslo ( to trvalo 2 mesice )… kdyby pacient netrval na dalsich podrobmych vysetrenich vc. biopsie, uz by tu s nami nebyl!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 10:37

Manžel měl na krku jednu malinkou bouličku. Skočil si při cestě na ORL. Později udělali sono, že neví, že to nevypadá…, ale raději že by to vyndali. Až to vyndali tak to šlo do laborky a bylo to nádor. Jestli se ti to mění, přibývá, zvětšuje, bolí, tak bych to po pár měsících nechala vždy zkontrolovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat