Reklama

Bulka na krku u novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 21.08.18 19:24
Bulka na krku u novorozence

Ahoj,

holky jsem uplne vystrasena. Mam mesicniho chlapecka a dnes jsem mu na krku (kousek od ohrisku) nasla velkou (cca 1 cm) nepohyblivou trvdou boulicku. Nevite co by to mohlo byt? Mam starsi dcerku a ta mela zvetsene uzliny na krku a tohle se tomu vubec nepodoba. Navic uzliny se zvetsi v dusledku prodelani nejake infekce, zanetu a malej je od narozeni zdravej. Samozrejme ze myslim na ten nejhorsi scenar - rakovina. Jsem z toho fakt v haji, hned rano mame namireno k doktorce. Ale pokud tady je nejaka maminka co nasla to same u sveho ditka v takhle nizkem veku budu rada za zkusenost. Potrebuju se uklidnit :,(

Reklama

Reakce:

tumpach
Kelišová 5867 příspěvků 21.08.18 19:47

Nemohla to být jenom tukova bulka, která se vstřebá??
zvětšená uzlina,
každopádně k doktorce jdi, ale asi bych zavolala nejdřív :think: , aby nechytil ještě něco horšího :roll:

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 21.08.18 19:52

@tumpach
A myslis ze jsou tukove bulky uz od narozeni?Ja prave vubec nevim :-( ani nevim jak dlouho to tam ma, teda vsimla jsem si ze mel tu jednu stranu takovou vic „vetsi/nateklejsi“ ale az dneska me napadlo tamï sahnout a objevila jsem tohle :-(

tumpach
Kelišová 5867 příspěvků 21.08.18 19:53

@Kessynkaa nevím, :think: napadlo mě to, ale lékař nejsem,
určitě doktorce zavolej a dojdi tam, ona ti řekne co a jak, lepší než cokoliv pokazit :)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 21.08.18 19:54

mi ríkala mudr, že zvetsené uzlinky jsou caste.Syn po nedolecení anginy měl obrovské uzliny asi pul roku, nez to splasklo.Takže klid, ale k mudr zajdi..

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 21.08.18 19:59

@Karlaska
Ano to ja vim, starsi dcerka je ma v trislech, na krku i na hlave, ale jsou malicke a po kazdych stranach nekolik. Taky hodne trpela na rymy. Ale chlapecek ma jen jednu velkou a jak jsem napsala, nemocnej jeste nebyl,ma teprve mesic proto me to tak moc desi :-(

LE.nova
Kecalka 232 příspěvků 5 inzerátů 21.08.18 20:20

syn má od narození (teď mu bude 5 let) na krku jednu zvětšenou uzlinu, má asi 1 cm, je tvrdá. Když otočí hlavu určitým směrem, vždycky mu hodně vyleze, jinak vidět není, ale nahmatat se dá vždy. Také jsem běžela vyplašená k doktorce, uklidnila mě že je to jen uzlina s tím, že kdyby se to zvětšovalo, tak máme přijít, ale že ji tam může mít klidně celý život. Za těch 5 let ji má pořád stejnou.

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 21.08.18 22:18

@LE.nova
Dekuji. To jsem potrebovala slyset :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >