Bulka na krku ze strany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amigo 15
Nováček 1 příspěvek 11.12.16 16:21
Bulka na krku ze strany

Dobrý den, můj 14 letý syn už asi 2 měsíce má na krku na pravé straně bulku. Je asi 1cm v průměru velká, nebolí, je tvrdá, nemění se. Může to být něco vážného? Děkuji

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7034 příspěvků 11.12.16 16:26

Muze i nemusi, ja mam takovou boulicku na krku uz par mesicu, nejdriv jsem to neresila pak sem zasla k doktoru poslali me na orl, na sono, nakonec to nic neni, ale mam jistotu. jesli se bojite zajdete k doktoru, tady asi nikdo nevyvesti co to je…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23000 příspěvků 11.12.16 17:43

@amigo 15 a ty si s ním ještě nebyla u lékaře?

moje prdelky
Závislačka 3661 příspěvků 11.12.16 18:09

@amigo 15 Val k lékaři, manžel měl taky a teď se léčí, má lymfom, ať máte jistotu a kdyby náhodou ať je to včas.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak dopadla Miluna ze Slunce, seno? Petra Pyšová si žije na vysoké noze

Kdo by si nepamatoval naivní Milunu ze Slunce, seno. Tato postava se zapsala... číst dále >

Psycholog o muži, který se pokusil upálit: Intenzivní oslava Palacha měla určitě vliv

Zpráva o muži, který se zapálil na Václavském náměstí, šokovala společnost.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >