Bulka na krku ze strany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amigo 15
Nováček 1 příspěvek 11.12.16 16:21
Bulka na krku ze strany

Dobrý den, můj 14 letý syn už asi 2 měsíce má na krku na pravé straně bulku. Je asi 1cm v průměru velká, nebolí, je tvrdá, nemění se. Může to být něco vážného? Děkuji

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 11.12.16 16:26

Muze i nemusi, ja mam takovou boulicku na krku uz par mesicu, nejdriv jsem to neresila pak sem zasla k doktoru poslali me na orl, na sono, nakonec to nic neni, ale mam jistotu. jesli se bojite zajdete k doktoru, tady asi nikdo nevyvesti co to je…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22853 příspěvků 11.12.16 17:43

@amigo 15 a ty si s ním ještě nebyla u lékaře?

moje prdelky
Závislačka 3642 příspěvků 11.12.16 18:09

@amigo 15 Val k lékaři, manžel měl taky a teď se léčí, má lymfom, ať máte jistotu a kdyby náhodou ať je to včas.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >