Bulka na vagíně ve 21 tt

Anonymní
18.3.21 09:07

Bulka na vagíně ve 21 tt

Zdravím, jsem ve 21tt a občas mě pobolívá v podbřišku a u vagíny na levé straně. Není to nic co by se nedalo vydržet a bylo to třeba jen 2× za den a pak to zase samo přestalo, myslela jsem že je to z toho jak se roztahuje děloha a tak. Ale dneska ráno jsem na vagíně, na té levé straně objevila bouličku, je to znatelné po hmatu ale i na pohled. Moje otázka zní jestli mám vydržet do další návštěvy gynekologa (19.4) nebo raději zavolat hned. Nebolí to, jenom na pohmat je tam cítí tlak. Vím že to může znít jako troll ale tak to opravdu není, jen mám strach o miminko ale na druhou stranu nechci pelášit zbytečně, u dr jsem byla teď v pondělní a vše bylo v pořádku, to jsem to bouličku ještě neměla tak jsem se na to ani neptala. Děkuju za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12157
18.3.21 09:17

Zarostly chloupek, bedar, krecak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10375
18.3.21 09:23

Třeba i zvětšená uzlina, podle toho v kterém místě to je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
18.3.21 10:31
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem ve 21tt a občas mě pobolívá v podbřišku a u vagíny na levé straně. Není to nic co by se nedalo vydržet a bylo to třeba jen 2× za den a pak to zase samo přestalo, myslela jsem že je to z toho jak se roztahuje děloha a tak. Ale dneska ráno jsem na vagíně, na té levé straně objevila bouličku, je to znatelné po hmatu ale i na pohled. Moje otázka zní jestli mám vydržet do další návštěvy gynekologa (19.4) nebo raději zavolat hned. Nebolí to, jenom na pohmat je tam cítí tlak. Vím že to může znít jako troll ale tak to opravdu není, jen mám strach o miminko ale na druhou stranu nechci pelášit zbytečně, u dr jsem byla teď v pondělní a vše bylo v pořádku, to jsem to bouličku ještě neměla tak jsem se na to ani neptala. Děkuju za odpovědi

Jestli je to zvenku, mohlo by to být něco z toho co píší holky výše. Jestli zevnitř, tak volat raději dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 12:09

@iiiv @kotaska91 @Janule84 byla jsem na gynekologii a ten mi řekl že je to 2cm varixa (křečová žila), že jí budu mít celé těhotenství a po porodu by měla sama zmizet. Ničemu to nevadí ale měla jsem strach aby to nebylo něco horšího, co by mohlo vadit mimču.

• Citovat
  • Nahlásit
10375
18.3.21 13:42
@Anonymní píše:
@iiiv @kotaska91 @Janule84 byla jsem na gynekologii a ten mi řekl že je to 2cm varixa (křečová žila), že jí budu mít celé těhotenství a po porodu by měla sama zmizet. Ničemu to nevadí ale měla jsem strach aby to nebylo něco horšího, co by mohlo vadit mimču.

tak aspoň už víš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat