Bulka na velkém stydkém pysku

Anonymní
5.2.21 18:21

Bulka na velkém stydkém pysku

Zdravím,
nedávno se mi objevila taková bulka v pravo dole na stydkém pysku, bolí to jak čert. Už jsem četla nějaké diskuze na internetu ale je v tom menší háček. Všechny ženy co to psaly byly dospělé a mě bude teprve 14. Bojím se aby to nebylo něco vážného a mamky se bojím zeptat, nemáme spolu moc dobrý vztah. Každopádně bulka se zvětšuje, je to kolem červené a při dotyku hrozně bolí. Někdo psal že tam měl hlavičku, ale já žádnou hlavičku nevidím. Je to na dotyk tvrdé. Prosím poraďte mi ja už si nevím rady..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5930
5.2.21 18:24

S největší pravděpodobností je to něco jako „uher“, akorát „tam“ a ne na obličeji. Případně chlup, který zarůstá dovnitř (to zejména v případě, že se holíš). Blbé je, že „tam“ bolí jak čert a nedá se to tak snadno vymáčknout. Doporučuju vydržet a nechat to ještě chvíli tak. Možná se tam po pár dnech objeví ten „vršek“ (kdy bude jasné, že uvnitř je hnis), pak bys to mohla zkoušet opatrně vymáčknout. Když to nepomůže, tak asi budeš muset k doktorovi, což chápu, že se Ti nechce, ale já věřím, že to nic vážného není a po pár dnech ten vřídek uzraje a hnis půjde ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25694
5.2.21 18:27

Já si to většinou propichla sama :nevim: normálně vydensifikovanou jehlou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 18:42

V tvojom veku som to mala tam dole na inom mieste. Vtedy mi to vymackla gyndarka :mrgreen: Aki dospela som to mavam na 1 pysku. Pozor, ked si to nevymacknes vcas, tak sa Ti to moze zapuzdrit. Sice to nebude bolet, ale mizes to tam mat mesice. Musis to nechat vyzrat. Ja si na to davala aj ichtiolovu mast *taku hnedu smradlavu" A mackaj si to napr. po teplej sprche ale kupeli

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 19:05

Ahoj, popravdě myslím si, že mamka by ti poradila líp než my tady. Možností je více mohl by to být zánět Bartholiniho žlázy. Což je opravdu boulička, která je velmi nepříjemná a může vadit i při sezení a to už je pak třeba zajít na gyndu. Taky se mi to stalo a dlouho jsem to neřešila. Proto radím, řešit co nejdříve, ať se s tím netrápíš. Držím palce, ať je ti brzy lépe.

• Citovat
  • Nahlásit
21231
5.2.21 19:28
@Anonymní píše:
Zdravím,
nedávno se mi objevila taková bulka v pravo dole na stydkém pysku, bolí to jak čert. Už jsem četla nějaké diskuze na internetu ale je v tom menší háček. Všechny ženy co to psaly byly dospělé a mě bude teprve 14. Bojím se aby to nebylo něco vážného a mamky se bojím zeptat, nemáme spolu moc dobrý vztah. Každopádně bulka se zvětšuje, je to kolem červené a při dotyku hrozně bolí. Někdo psal že tam měl hlavičku, ale já žádnou hlavičku nevidím. Je to na dotyk tvrdé. Prosím poraďte mi ja už si nevím rady..

Nedávala jsi tady před pár dny foto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 19:34
@Klopotkova píše:
Nedávala jsi tady před pár dny foto?

Tak to byl asi někdo jiný ja sem píšu asi poprvé

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 14:02

Genitalni opar?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 02:11
@Anonymní píše:
Zdravím,
nedávno se mi objevila taková bulka v pravo dole na stydkém pysku, bolí to jak čert. Už jsem četla nějaké diskuze na internetu ale je v tom menší háček. Všechny ženy co to psaly byly dospělé a mě bude teprve 14. Bojím se aby to nebylo něco vážného a mamky se bojím zeptat, nemáme spolu moc dobrý vztah. Každopádně bulka se zvětšuje, je to kolem červené a při dotyku hrozně bolí. Někdo psal že tam měl hlavičku, ale já žádnou hlavičku nevidím. Je to na dotyk tvrdé. Prosím poraďte mi ja už si nevím rady..

dobrý den, jsem to zase já. dneska jsem ležela v posteli a někdy to muselo prasknout, na kalhotkách mám něco lepkavého přesně v místech kde mám tu bulku, a krev na tom neni. ale ještě z toho teče maličko krve a bulka se mi zdá trošičku menší. mám to tak nechat?

• Citovat
  • Nahlásit
30512
7.2.21 07:31
@Anonymní píše:
dobrý den, jsem to zase já. dneska jsem ležela v posteli a někdy to muselo prasknout, na kalhotkách mám něco lepkavého přesně v místech kde mám tu bulku, a krev na tom neni. ale ještě z toho teče maličko krve a bulka se mi zdá trošičku menší. mám to tak nechat?

Čistila bych to desinfekcí a zkoušela mačkat, aby to vyteklo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4364
7.2.21 09:46
@free333 píše: Čistila bych to desinfekcí a zkoušela mačkat, aby to vyteklo…

presne. vymackat maximum a vydesinfikovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 14:03
@free333 píše: Čistila bych to desinfekcí a zkoušela mačkat, aby to vyteklo…

jakou desinfekcí bych to měla vydesinfikovat?

• Citovat
  • Nahlásit
4364
7.2.21 14:11
@Anonymní píše:

Tak ted uz je to jedno :-D Hocijakou. Alkohol. septonex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30512
7.2.21 14:14
@Anonymní píše:

Souhlasím že je to jedno…

Já mám oblíbený ajatin anebo alpu, záleží, co máš doma… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat