Bulka u řitního otvoru

Anonymní
25.12.19 16:20

Bulka u řidního otvoru

Dobrý den, mám problém s tím, že se mi vytvořila bulka na řidním otvorů cca velikost půl centimetru. Myslela jsem že by to mohl být hemoroid, tak jsem začala užívat hemogel. Bohužel mi to moc nepomohlo, akorát se mi to ještě zvětšilo a bolest mírně stoupla. Nevíte co to může být? Nechce se mi s tím do nemocnice a navíc se dost za to stydím. Máme v rodině dědičnou rakovinu tlustého střeva, ale to a tím zřejmě nemá nic společného.
Přeju krásný den
Děkuji A.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16016
25.12.19 16:22

Hemeroid to klidně být může - a gel na něj stačit nemusí.

Nepotřebuješ s tím chodit do nemocnice, zajdi s tím normálně za praktickým lékařem.

A ano - rakovina to rozhodně není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6318
25.12.19 16:29

Může to být cokoliv, klidně i ta rakovina. To ti žádnej inteligentní tvor přes internet nediagnostikuje. Musíš navštívit lékaře, jedině ten ti řekne, o co jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
25.12.19 16:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám problém s tím, že se mi vytvořila bulka na řidním otvorů cca velikost půl centimetru. Myslela jsem že by to mohl být hemoroid, tak jsem začala užívat hemogel. Bohužel mi to moc nepomohlo, akorát se mi to ještě zvětšilo a bolest mírně stoupla. Nevíte co to může být? Nechce se mi s tím do nemocnice a navíc se dost za to stydím. Máme v rodině dědičnou rakovinu tlustého střeva, ale to a tím zřejmě nemá nic společného.
Přeju krásný den
Děkuji A.

Nechceš sem dat foto??tteba ti pak někdo řekne co to je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 16:32

Může to být,, jen" podebraný chloupek, jednou jsem to zažila a už nikdy víc.. Brečela jsem bolestí, nemohla, jsem sedět už jsem se pomalu chystala na pohotovost.. Naštěstí to pak prasklo.. Ta úleva byla neuvěřitelná.. Hojilo se to ještě asi 3 týdny :roll: Taky jsem si myslela, že je to hemeroid, ale nebyl ;) Bylo to jako megabeďar a opravdu do bolelo strašně moc.. Po prasknutí jsem ještě několikrát zkoušela vymáčknout a pak desinfikovala.. Doufám, že mě to už nikdy nepotká.. Každopádně pokud je to k nevydržení, tak to chce chirurga, ten to rozrizne a vyčistí.. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
25.12.19 16:36

Hemoroid, periproktalni absces…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31328
25.12.19 16:37

Opravdu k dr.

Mohlo se to zanítit a třeba budou potřeba i atb, hemeroidy i kolikrát souvisí i se špatným cévním systémem…

Myslím, že tam budeš mít takový ten uzlík, co bývá hodně bolestivý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31328
25.12.19 16:39
@Annabela11 píše:
Nechceš sem dat foto??tteba ti pak někdo řekne co to je…

Zrovna večeřím, ale co by člověk kvůli e-miminu nevydržel, že… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.12.19 16:49

Moc děkuji za odpovědi a ta bolest se dá přežít. Vlastně to téměř nebolí jen když udělám třeba dřep nebo si špatně Sednu/stoupnu a to pak je dost nepříjemné. Ta intenzita bolesti od té doby co jsem to zjistila se celkem navýšila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17028
25.12.19 17:23

Hemogel je naprd. Zkus Faktu. Mám prověřenou léty. Dál u hemoroidu, moc se o tom nepíše, ale je potřeba upravit stravu. Nejen více vlákniny a tekutin, ale například vyřadit ořechy, semínka, mák!, ostré koření. Tohle všechno může dráždit střevo. Mě na to kdysi upozornila ségra a lepší. A každopádně, pokud by potíže přetrvávaly, jdi na chirurgii. Je to naprosto běžné vyšetření, chodí tam kdekdo. Mě tehdy chirurg doporučil sprchovat zadní partii studenou vodou a to cévám taky moc svědčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat