Bulka v podpaží a bolest prsu

Anonymní
2.3.21 20:32

Bulka v podpaží a bolest prsu

Hezký večer.
Asi 2 týdny mě občas pobolívalo v pravém prsu, byla to taková nárazová pichlavá bolest a dneska jsem si nahmatala pod levým podpaží menší bulku která bolí jen na povrch, zítra se chystám k doktorovi, ale nevím jestli jít k praktikovi nebo se objednat na gyndu? A nevíte co by to mohlo být? Mám z toho docela strach. Je mi 22 takže nejsem moc v rizikové skupině na rakovinu prsu ale i tak mě to docela vystrašilo když jsem si četla co by to všechno mohlo být :nevim:

Příspěvek upraven 02.03.21 v 20:57

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3514
2.3.21 20:39

Tipuju beďar v podpaží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
2.3.21 20:48

Zvětšená uzlinka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.3.21 20:49

Typuji, že je to jen tuková bulka, která se objevuje a zase zmizne. Určitě k lékaři, jestli k obvodnímu nebo na gyndu neporadím. Já bych šla na gyndu, ale tam se musí objednat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
2.3.21 20:51

Já řešila něco podobného… Respektive v lednu jsem si nahmatala v pravém prsu hrbolek. Hned jsem letěla na gyndu pro žádanku a s tou do mamo centra na ultrazvuk. Naštěstí to byla jen zdurela uzlina. No a v únoru jsme tahali s manželem fůru dřeva na topení. Z toho mě bolela týden celá ruka a zároveň jsem si nahmatala bulku v levém podpaží. Opět jsem byla v mamo centru na ultrazvuku a paní doktorka říkala, že je to jen lymfaticka uzlina a prý ani nijak extra zvětšená. Odpovídá normě.. Jeste jednou mi zkontrolovala obě prsa a všechno naštěstí v pořádku. Ale naprosto ti rozumím a vím jaký je to pocit. Držím palce, určitě to bude v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
2.3.21 20:53

Taky me pobolivalo jedno prso. Objednala jsem se rovnou na sono ale cekala jsem mesic.Nic tam nevideli tak to neresim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat