Bulka v podpaží a vyrážka

Anonymní
7.9.19 20:00

Bulka v podpaží a vyrazka

Ahoj, před měsícem jsem si nahmatala v podpaží bulku priblizne velikosti hrasku a vedle jednu menší. Na dotek nijak neboli a na té stejně straně na boku hrudníku, kolem podpazi a přes ruku se mi udelala jakási „kruhová“ vyrážka, resp. cervené ohraniceni oblasti horní části hrudníku a ramene. Přikládám foto. Setkali jste se s tím prosím někdo?? Jsem z toho vyděšená a obávám se nejhoršího.. :roll:
Děkuji, příští týden běžím k Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.9.19 20:04

Doplňuji obrazek

• Nahlásit
  • Citovat
1343
7.9.19 20:06

Ten flek vypada jako borelioza. A bulky bych teda nechala hned vysetrit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8609
7.9.19 20:08

To je borelioza a bulky jsou nejspíše zvětšené uzliny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
7.9.19 20:14

Přesně, naprosto jasna borelióza a pravděpodobně z ní zvětšené uzliny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.9.19 20:30

Holky, díky za názor! To by byla ta lepší varianta… Borelióza by mě nenapadá, protože mě nic nestiplo, a ani flek po klisteti… :think: navíc to nijak nesvědčí, nepálí, nic nedělá. Tak nevím nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
7.9.19 20:50

Ale to že jsi měla klíště sis nemusela všimnout nebo štípnutí komára. Erytém - flek se ti může udělat klidně na jiném místě než tě něco stiplo. Podle mě jasný boreliozovy flek. Dojdi si ale pro atb, ona ta nemoc taky není banální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.9.19 21:10

@Hojuza to je jasný, diky! :srdce: Už to kolem mě mělo plno lidí, ale vypadalo to jinak…Spíš jsem se obávala ještě neceho horšího..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.9.19 21:38

Dobrý den, včera se mi v podpaží (více na vrchu) udělala taková zarudla bulka, která při dotyku bolí, udělala se tam z ničeho nic, prostě jsem se vzbudila a byla tam.. Mám strašný strach, že to je rakovina prsu nebo něco takového. Je mi pouze 14 let, vím, že tento web je až od 16, ale já opravdu potrebuji pomoct, jednou se mi něco podobného udělalo za jednym uchem, ale to nebolelo, pravděpodobne se jednalo o nějakou uzlinu ktera zmizela a už se neobjevila, ale u tohohle mám opravdu strach.. :nevim: na přiložené fotce vypadá menší

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.9.19 22:13

@Hojuza @Paoloska Tak holky, borelióza to není… Testy mi vyšly v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
195
19.9.19 05:14

Borelióza se v testech objeví až 6 týdnů po nákaze. Nech si testy ještě zopakovat. Nicméně já jsem je měla max. hranicni někdy negativní a boreliózu jsem měla včetně silnych neuro příznaků. Ony ty testy nejsou moc přesný a průkazný, protože se testují jen protilátky nikoliv přímo borelie. Ale pokud je ti dobře, tak hurá a můžeš to hodit za hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
19.9.19 08:48
@Anonymní píše:
@Hojuza @Paoloska Tak holky, borelióza to není… Testy mi vyšly v poradku

A co si teda lekar mysli, ze to je? Delaji ti nejaka dalsi vysetreni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.19 14:07

@Hojuza díky! Raději ano, ale nic dalšího naštěstí mi není :)… O vodácká říkala, že to nikdy neviděla a řekla že to asi bude mykoza. Nicméně, teď v týdnu jdu raději jeste na kožní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.9.19 14:08

@Pety2 obvodní mysli ze mykoza, ale kdyby se to prý neztracelo, mám přijít znovu, nebo na kožní… Takže raději zajdu ještě na to kozni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama