Bulka v podpaží po očkování Covid

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25639
27.7.21 19:17
@Anonymní píše:
Upřímně se mi nechce věřit, že člověk jako vy sedí v našich ordinacích. Pokud ano, tak se budu modlit, abych vás nepotkala.

no - tak já bych zase klidně k @Borrealis chodila, a věřila bych, že vážné věci podchytí a když budu jenom panikařit, tak mě zarazí a uklidní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6229
27.7.21 19:23
@Anonymní píše:
Upřímně se mi nechce věřit, že člověk jako vy sedí v našich ordinacích. Pokud ano, tak se budu modlit, abych vás nepotkala.

děkuji :kytka:

pokud budou modlitby upřímné, tak se nepotkáme, což budu jedině ráda

vysírače a prudiče tohoto typu opravdu nepotřebuji…

:palec:

mmch, vhodné by bylo jiné vyšetření, než sono prsou, taky přístrojové, ale jiné…
více svého času již vám věnovat nebudu, nestojíte za to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6229
27.7.21 19:27
@stinga píše:
no - tak já bych zase klidně k @Borrealis chodila, a věřila bych, že vážné věci podchytí a když budu jenom panikařit, tak mě zarazí a uklidní

ejhle :mrgreen:

záleží „jak“ se panikaří

když se někdy náhodně vypanikaří, to se stane a je to v pohodě řešittelné

naopak když se panikaří dlouhodobě, obvykle pod vlivem úzkostné poruchy, tak at děláte co děláte, vše je špatně

protože úzkostný potřebuje ujištění že zcela jistě a zcela nikde v jeho těle se nic neděje, což z principu nelze

na chvilku si úlevu někdy koupí u šarlatána, ale žel to moc dlouhodobě nefunguje

ohromná výhoda je když ty lidi znáte, to je naprosto elementární věc

a tak víte že někdo přišel najednou zelenej a je zle
nebo začne chodit nějak jinak

a jinej zase přišel po desátý za rok / v červnu/, s ochromujícím pocitem " už je to tady, teď už stopro" vypadá zdravě jak nikdy a chová se jako vždy… a stačí jej uklidnit a je mu pak dobře

jj lidé jsou různé, ale jak je znáte, je to velká věc 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25639
27.7.21 21:04

@Borrealis já si myslím, že jsi dobrá doktorka a chodila bych k tobě s důvěrou, i když někdy polemizuji s tvými názory, jindy zase s tím, co píšeš, souhlasím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
27.7.21 21:42
@Anonymní píše:
Ahoj, po druhé dávce očkování Covid se mi udělala v podpaží velká boule. Bolí to jak čert, nemůžu hýbat rukou. Volala jsem na gynekologii, jestli by mi mohla napsat zadanku na sono prsu. Už jsem byla letos v lednu, jako samoolatce a nechce se mi znova platit 1000,– za sono, když bulka je evidentně po očkování. V rodině mám v ženské linii rakovinu vaječníku, prsu a děložního čípku. Měla bych být v rizikové skupině, ale dle gynekologa nejsem. Nechce mi ani napsat test na brca markery, prý k tomu není důvod. Je mi 36. Dítě mám jedno. Moje máma zemřela na rakovinu vaječníku ve 45 letech. Chci se zeptat, když doktor píše zadanku tak se mu někde strhávají nějaké body nebo to platí ze svého rozpočtu? Kdo by mi sono a případně brca markery mohl napsat? Vážně nechci na světě zanechat 4 letého sirotka.

Bud v klidu, psychika obecně dělá své, zejména u potenciálně u rakoviny. Babička zemřela v 45 na rakovinu vaječníků, táta v 47 v ocnici. Mne se před týdnem také udělala boule v podpaží po druhé dávce. Trvalo to cca do vikendu, dnes už není a ruka taky vcelku ok. Mám 3 děti, dvojčata 10 let a prcka rok. Takže se hod do klidu a kdyby to samo nezmizelo do týdne, tak zajdi jako samoplatce na krev nabrat markely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37066
28.7.21 05:44
@Anonymní píše:
No právě z mých peněz se léčí ti co měli jen chripecku a já se pak nedostanu ani na genetiku, přesto, že se o sebe starám, platím si nadstandardní péči atd. Takže kdo je na tom v konečném důsledku lépe? Ale nemá smysl se tu dohadovat.
Pokud to správně chápu, tak pokud bych měla nějaké rakovinné bujení či předpoklady, odhalí to genetika. Tzn i případnou rakovinu prsu.
Může zadanku na genetiku napsat i gynekolog? Děkuji moc za odpověď.

léčí se z nich lidé potřebující transplantaci, bypassy, novou kyčel a ty se budeš léčit z peněz svých dětí.

jo, žádanku na cokoli může napsat kdokoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
28.7.21 17:14
@Anonymní píše:
No právě z mých peněz se léčí ti co měli jen chripecku a já se pak nedostanu ani na genetiku, přesto, že se o sebe starám, platím si nadstandardní péči atd. Takže kdo je na tom v konečném důsledku lépe? Ale nemá smysl se tu dohadovat.
Pokud to správně chápu, tak pokud bych měla nějaké rakovinné bujení či předpoklady, odhalí to genetika. Tzn i případnou rakovinu prsu.
Může zadanku na genetiku napsat i gynekolog? Děkuji moc za odpověď.

Nezlob se na mě, ale ty především by ses měla zamyslet nad svými názory a nemyslet si, že jsi stredobod světa. S tvých a hlavně našich peněz se především platí, různé transplantace, léčby závažných nemocí, nejen rakovina a mimo jiné i různé výzkumy, aby naše děti už neumuraly na nemoci co v minulosti. Dal asi nemá opravdu cenu zabývat diskusí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat