Bulka v prsu a namožená záda

2.4.17 16:27

bulka v prsu a namožená záda

Ahoj píšu možná i trošku o uklidnění. mám namoženou pravou půlku zad, bolí mi i pravá strana hrudníku a prso. rejpala jsem zahrádku :roll: v bolestivém prsu jsem si nahmatala jakoby bulku, trošku bolestivou, na druhém prsu jí mám taky ale menší a nebolestivou. podle mě je to bud mléčná žláza nebo nějaký sval. no bojím se rakoviny. bude mi 24 let. mám zítra letět k doktorce? poradte :? jsem hroznej hypochondr :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1959
2.4.17 16:30

Zajdi si s tím na ultrazvuk :) ale neplaš, já si nahmatala taky bolestivou tvrdou bulku, jen v jendom prsu teda, ale je to jen tuková, takže klid :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.17 16:39

Pokum mám namožená záda, bulky mám taky. Pokud chodím na masáž zad, bulky mizí.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
2.4.17 17:27

Nech si udělat ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
2.4.17 17:28

Ahoj, já jsem si taky takto nahmatala bulku a taky jsem byla vyděšená, nic příjemného to není.. Objednala jsem se do centra, kam se chodí na mamograf, udělají ti ultrazvuk. Já si to platila sama, abych to měla rychleji a nemusela si jít pro doporučení. Našli mi cysty v obou prsech, jedna byla větší, tak udělali punkci a odsáli tekutinu. Tu odeslali na rozbor. Hodně jsem se bála, protože mě s tím poslali do onkologické ordinace, ale to dělají jen preventivně. Za asi 10 dní mi volali výsledky, bylo to v pořádku. Ty cysty neboli bulky tam mám pořád, někdy před MS trochu bolí, ale jinak o nich nevím.. Každý rok teď radši chodím na ultrazvuk jako samoplátce, pro klid duše.
Moje mamka to má taky a v podstatě celý život, jen to sledují a každý dva roky chodila na ultrazvuka později teda mamograf.
Pro klid si radši někam zajdi, ale myslím, že to nic nebude.. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 20:37

Hejbe se když jí chytnes?? Můžeš s ni trosku pohybovat?? Určite je to žláza, která muže bolet vlivem hormonálních změn :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35224
3.4.17 11:47

Bulku si nechat vysetrit co nejdrive (praktik napise zadanku na sono), zada nejspis mezitim prejdou sama s pomoci Ibuprofenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 17:54

Holky moc všem děkuji. ve středu mám dostat menstruaci tak uvidím potom. jinak bulka se nehejbe, je to spíše taková oválná. podle mě mléčná žláza. ještě jednou všem moc děkuji :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 19:55

Dneska jsem měla dostat menstruaci a nic, beru antikoncepci ale párkrát se mi to už stalo že přišla déle a slabší… říkala jsem si že když to tam bude i po menzes tak půjdu na gyndu a ona má zrovna dovolenou a bude tam až po velikonocích. no a ted nevím co budu dělat jestli nepříjde menzes.. na začátku cyklu jsem brala antibiotoka, ktomu jsem si zapoměla vzít antikoncepci takže jsem si brala 2 najednou no a byl sex a já si tohle vůbec neuvědomila takže doufám že nejsem v tom :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35224
9.4.17 07:27

Hele tu bulku si nenechavej vyhnit moc dlouho, zajsi si pro zadanku na sono menzes nemenzes, tohle res oddelene od mozneho tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 07:41

V pátek jsem byla na gyndě. dovolenou nemá :)zblbla mi sestra. mám doporučenku na sono a objednali mi pomálu až za 3 týdny na 26 dubna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 06:44

Tak jsem si nakonec zařídila sono a byla včera. 20.4 jdu na biopsii mám hrozný strach. doktorce je to prý nesympatické a i když to nic nebude doporučuje to vyndat. má to 7 mm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 07:09

@jana šmolíková Určitě to bude Fibroadenom, uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 07:27

Fibroadenom, vypadá bohužel jinak. ve zprávě mám psáno: 7 mm velký podezřelý hypoechogenní útvar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 07:29

Ale bolí mi celé prso, rameno a ruka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie