Bulka v prsu ? Uklidníte mě? :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 20:45
Bulka v prsu ? Uklidnite mě? :(

Ahojte maminky,
před rokem jsem si nahmatala něco divného v prsu, není to bulka má to tvář spíš fazolky ( podlouhlé) nad bradavkou. V té době jsem byla těhotná a myslela jsem si, že se prsa připravují na kojení, že to zmizne. Zapomněla jsem se pak o tom zmínit doktorovi :zed:. Pak nastal kolotoč kolem dvou dětí a nebyl na nic čas. Pořád jsem odkládala návštěvu Mudr, protože nebyl čas. Jsem děsná, měla jsem jít dávno.
Je to rok, a neboli to, nezvětšuje se to, může to být nádor? Nebo by už se zvětšoval?
Nevíte jestli když se objednám do mama centra, musím mít doporučení? Je mi 25, kojim.

Prosím nepište mi, že jsem měla jít dávno, já to vím. Ani nevím proč jsem teď začala tak vyšilovat :zed:.

Reakce:
cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 11.11.18 20:48

Nevysiluj a zajdi si na sono. Muze to byt jen cysta.

SarinkaCes
Nováček 9 příspěvků 11.11.18 20:48

Bude to rozšířený mlékovod, pokud je to nad bradavkou. Mam to u jednoho prsu také.
Ale pro klid si k lékaři zajdi, udělají ti ultrazvuk. Můžeš již jako samoplatce a tam nepotrebujes ani žádné doporučení. Když si zavolas na AVON linku, pošlou Ti poukaz na slevu 200 Kč a doplatis si na ultrazvuku 300 Kč.
Neboj se :hug:

Sůvička80
Kecalka 201 příspěvků 11.11.18 20:49

Tak pravděpodobně to bude mléčná žláza, ale je lepší se nechat zkontrolovat utz. Zajdi k Dr a nech si vystavit žádanku a objednej se na ultrazvuk.

wasilly
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 11.11.18 20:50

Já si volala a objednala jsem se jako samoplatce (myslím za 3 nebo 4 stovky). Prosila jsem a vzali mě ta dva dny. Byla jsem v Berouně na speciálním „prsním“ pracovišti. Klid, nestresuj se, jestli se to nezvětšuje, nic to nebude.

alilauter
Kecalka 276 příspěvků 11.11.18 20:51

Hele může to být cokoli,ale pokud se to nezvetsuje, tak bych byla mírně optimistická. Když se objednáš do mamacentra, nemusíš mít nic, ale budeš platit (ja platila 700).Ale můžeš taky rovnou k svýmu gynekologovi, že sis něco nahmatala už před drahnou dobou. Ale určitě to začni řešit i pro svůj klid. Držím palce

GirlsNick
Kecalka 407 příspěvků 11.11.18 20:54

Buď v klidu, ale dr určitě navštiv.
Měla to má sestra a byla to cysta, dr ji řekl, ze pokud by to začalo bolet nebo se zvětšovat má přijít.

lucynka25
Echt Kelišová 7927 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 20:54

Pokud to nebolí a nezvětšuje se to, nemělo by to být nic špatného :hug:
Zítra si zaběhni k lékaři, ať se na to koukne a případně tě někam pošle.

Já jsem po porodu dcery dostala zánět prsu a jelikož jsem měla bulku v prsu, hnali mě hned na vyšetření prsu, lítala jsem s čerstvým miminem a v horečkách po nemocnicích, doktorka na mě koukala jak na blázna, samozřejmě to byla zatvdlina z kojení.

Neboj se nic, určitě to bude v pořádku :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 21:30

Jste úžasné, děkuji :kytka: Zítra volám Mudr.

Deniskaaaaa
Povídálka 12 příspěvků 15.11.18 11:37

Já tenkrát měla u bradavky cystu - podobně jak popisujete vy. Ale návštěvu doktora bych už dál pro jisototu neoddalovala. Preventivně a pro jistotu. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >