Bulka v třísle, co s tím?

Anonymní
12.7.20 23:44

Bulka v třísle, co s tím?

Ahoj, jdu si pro radu, zda uz se s tim nektera z Vas setkala.
Pred tydnem se mi udelala velka bulka vespod trisla, byla na dotek mekka a bolestiva. Nechala jsem ji, dezinfikovala a na noc mazala ychtoxylem, ale bohuzel beze změny, dnes rano mi bulka praskla “na povrchu” vyteklo hodne hnisu a krve ale pod kuzi je bulka dal a o moc se nezmensila. Nevim jestli plasim, ale setkala jste se s tim nektera, sly jste k doktorovi a hlavne k jakému? Kožní nebo gynda? A co Vam s tim udelali, popr jak to zalecit doma? Je to tak bolestivý, ze pro me kazdej krok je utrpením. Diky za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4338
12.7.20 23:50

Nemáš tam zarostly chlup?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
13.7.20 00:09

Ahoj, nevím přesně kde myslíš, ale možná je to Zánět Bartholinyho žlázy. Měla jsem to a bylo to hrozně bolestivé. Mrkni na net a na obrázky jestli to máš na stejném místě. Pokud ano, tak je to určitě otázka gynekologie, ale ne obyč gynekolg. Já s tím šla v Praze rovnou k Apolinari ale. nevim odkud jsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15764
13.7.20 00:21

Pokud je to na vagíně, tak ke gynekologovi. Pokud na kůži a pod kůží tak klidně k obvodnímu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
13.7.20 05:25

Pokud to máš na rodidlech gynda, pokud jinde, tak bude nejlepší chirurgické ambulance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
13.7.20 06:16

Pokud z toho teče hnis je to ok, já s tím šla na gyndu, kde mi to píchla jehlou a odteklo trošku hnisu, řekla mi, ať si klidně koupím sterilní jehlu a kdyby to tam bylo pořád ať to píchnu, což jsem se bála, tak jsem jen mazala černou mastí. Trvalo to dlouho cca 2 měsíce, ale pak zmizelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2013
13.7.20 12:21

Za 1.nevis co to je. Za 2.obvodni, gynekolog, kozni…kamkoliv. Pravdepodobne zbytek hnisu potrebujes vytahnout injekci a mozna i atb :nevim: nejlepsi je zajit k dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama