Bulka zezadu paty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 28.11.17 12:49
Bulka zezadu paty

Zdravím, jen se chci zeptat jestli někdo nevíte, co může znamenat bulka na patě. Není zespodu chodidla, ale proste vzadu na patě. Neměla jste to taky některá? Neboli, ale trochu svědí. Nevím, zda s tím jít k Mudr.

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 42799 příspěvků 28.11.17 13:02

@Bavi to muze byt vystupkem na pate, pak zanet slachy, ganglion atd. Ja bych s tim zasla.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 28.11.17 13:42

To mám. Bolí to jako prase, když si vezmu nevhodné boty. U mě je to výrůstek na kosti a občas se k tomu přidá zánět úponu achilovky. Pomáhá netrápit to v tvrdých botech a několikrát denně máčím nohu do hodně teplévody, protahuju a mažu Ibalginovým krémem.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 28.11.17 13:44

Takhle to vypadá.

Bavi
Generální žvanilka 20877 příspěvků 69 inzerátů 28.11.17 13:53

@Františka85 jj přesně tak nějak to vypadá i u mě, teda vzhled. Mám to asi od včera, zatím to nebolí. Takže jsi to řešila i s Mudr?

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 28.11.17 21:21
@Bavi píše:
@Františka85 jj přesně tak nějak to vypadá i u mě, teda vzhled. Mám to asi od včera, zatím to nebolí. Takže jsi to řešila i s Mudr?

U doktora jsem to chtěla řešit dvakrát, ale byli k ničemu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >