Bulovka, Motol, Neratovice?

11
21.12.19 17:16

Bulovka, Motol, Neratovice?

Ahoj všem, do včerejšího dne jsem byla rozhodnuta pro Bulovku ale gynekolog mi ji vymlouval. Prý se mu vrací „nerozkojene“ maminky, které si stěžují že se jim nikdo nevěnoval, sestry protivné jak kdyby je to obtěžovalo je to učit. A teď nevím kterou vybrat z uvedených ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2115
21.12.19 17:40

@Lulůca cekam treti a opet pujdu na Bulovku. Mam problemy a ptala jsem se doktorky, zda si nemam radeji vybrat jinou porodnici. Pry jsem zvolila dobre. Vsude to je o lidech. Jak se zenska chova k sestram, tak se ony chovaji k ni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
21.12.19 17:42

Já byla s oběma syny v Motole a můžu jen doporučit. V případě potíží perfektne vybaveni, personál u porodu i na šestinedělí super a vstřícný. S prvním jsem měla problém se rozkojit, musela jsem přes kloboučky, sestřičky mi pomáhaly třeba 3jrat za noc přiložit. Fakt všichni milí a hodní.

Jen jídlo tam stojí za prd :mrgreen:

Prvni porod únor 2018,druhy dva týdny zpět.

PS v obou případech moc milé. Doktora jsem viděla při příjmu a na závěr porodu.

U prvního rajský plyn, u druhého nic (nestihli se),nezasajovali mi do porodu, citkivy pristup. Nechají dotepat pupečník, dají přidat hed ba sále a pak hod až dvě bonding. Miminko máte hned na pokoji, když se na to cítíte, jinak si ho třeba na první noc sestřičky vezmou k sobě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4797
21.12.19 17:43
@luci.no píše:
@Lulůca cekam treti a opet pujdu na Bulovku. Mam problemy a ptala jsem se doktorky, zda si nemam radeji vybrat jinou porodnici. Pry jsem zvolila dobre. Vsude to je o lidech. Jak se zenska chova k sestram, tak se ony chovaji k ni ;)

Dovolím si vás citovat a zvýraznit to, podle mě, důležité. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
21.12.19 17:59

@Cenarius @luci.no
Pravda no… Já se tam ke všem chovala slus e a všichni na mě byli hodní :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
21.12.19 18:03

@Lara Farseer nevíte zda v případě cs může být tatínek u porodu? Mě totiž gynekolog řekl že záleží na porodnici, že se domluvím až tam budu docházet. Jsem totiž po fundoplikaci a nikdo mi zatím nebyl schopen říct zda budu moc rodit přirozeně mělo bude muset být císař. A nechci se dostat do situace že dojde na císař v celkové anestezii a nedovolí mi otce u porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2115
21.12.19 18:15

@Lulůca na Bulovce by to jit melo. Proto tam jdu :lol: Ale v celkove anestezii k tobe partnera nepusti asi nikde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
21.12.19 18:18

@Lulůca
Jo, tak to nevím, já oba porody rodila přirozeně :think:.

Myslím, že jo. Mají to tedy placený (tu účast otce,), ač by to tak být nemělo, já to zaplatila, těch pár stovek mi nestálo za dohadování.

Myslím, že u plánovaného CS by to neměl být problém, u akutního to asi nepůjde…

V kolikátém jste týdnu? Registrace do Motola jde od ukončeného 14 týdne osobně. Jinak bych si tam zkusila předem zavolat a zeptat se, jen je někdy hodně těžký se tam dovolat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4998
21.12.19 18:22

@Lulůca sice jde o Mělník(z Neratovic) je to už kousek, ale s kojením mi moc pomohli. U sekce může být tatínek a když je miminko v pořádku, tak ma tatínek bonding :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
21.12.19 18:27

@Lara Farseer jsem 12tt proto to teď řeším tak na rychlo protože po svátcích budu muset dělat registraci. Úplně mi to rozhodilo plány.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6181
21.12.19 22:00

@Lulůca já rodila v Motole a teď jsem tam registrovaná znovu. Rodila jsem nakonec cs s lokální anestezií, pro nepostupující porod, tak že rozhodnutí během půl hodinky jsem byla na sále a manžel mohl být u toho, sice nebyl přímo u mne, ale seděl za proskleným okýnkem a všechno viděl a malou mu dali pochovat hned jak ji vytáhli. Jediné co mi tam vadilo bylo jídlo a nedostatek personálu…ale to je asi všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
22.12.19 09:14

@Lulůca
Do Motola se na registraci může od ukončeného 14 týdne a pouze osobně (popř. někoho poslat s průkazkou).

Já tam byla fakt spokojená, personál byl super… i u porodu, i na šestinedělí :-).

Držím palce, ať se rozhodnete jít kamkoli :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
22.12.19 09:26

@Lulůca Jak nerozkojene? Co to je za blbost? Jako že sestry můžou za to že ženská nemá mléko nebo neumí kojit? :nevim: Na Bulovce rodila známá a nestěžovala si… Prý vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
22.12.19 09:36

@VVVZ
Holt někdo není tak šikovnej, l aby mu to šlo hned samo :nevim:.

Já měla u prvního také potíže. Byl drobounkej, malá pusa a já mám veliká prsa a bradavky… prostě jsem mu jí tam nebyla schopná narvat a kdyby mi sestřičky nepomáhaly možná bych se ani nerozkojila… navíc jsem se bála s ním moc manipulovat, měl 2 700g, já v životě mimino nedržela, takže pro mě bylo hodně náročný vše zkoordionovat… byla jsem vystreslá, že mu nějak ublížím… takže mi sestřičky vždycky zezačátku pomohly. Pak mi ještě poradily kloboučky, používala jsem je asi 10 dnů a pak se malej chytnul.

Teď u druhého bez potíží… přisál se hned na sále, bradavky už jsou líp zformované a jelo to krásně samo.

Každopádně jsem jim moc vděčná, že mě v tom nenechaly plácat a pomohly mi už v porodnici (byla jsme tam 6 dnů, doma už bych to asi doháněla špatně… Byť je to primárně můj problém, že to neumím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
22.12.19 18:16

@Lara Farseer děkuji 😊 no zatím mi z toho vychází nejlépe motol, kdo mě trochu děsí že by mi při císaři nechali chlapa za nějakým okýnkem😢 jak psala @boruvkay

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama