Bumbleride Indie Twin - kde koupit vložnou tašku?

21.5.17 19:04

Bumbleride Indie Twin - kde koupit vložnou tašku?

Nemáte tip kde koupit vložné tašky ke kočárku Bumbleride Indie Twin? V nabídkách obchodů jsem našla pouze korbičky/vaničky (carrycot). Preferuji tašky kvůli nižší váze. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.5.17 19:44

@JanuseN @JanuseN Malvík by je měl mít ;), případně vyzkoušet na prodejně vložnou tašku k jiému kočárku - ono to často sedí, rozměry jsou velmi podobné. Jinak můžu se zeptat, proč jste vybrali tento kočárek? Taky hledáme pro dvojčátka, rozhodujeme mezi easywalker a TFK…ale i na tento jsme se dívali, tak chci hed využít, že ho někdo má a poptat se :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
21.5.17 20:10

Do Malviku jsem psala a doporučili mi korbičku, vložné tašky Bumbleride nemají momentálně v nabídce. Kočárek jsme koupili přes inzerát, paní mi doporučovala vložné tašky, ty originál jdou přicvaknout ke konstrukci patentkami, nevím jak u dalších tašek, např. Emitex. Bumbleride jsem si vybrala kvůli šířce 75 cm (máme výtah 78 cm) a polohování zádíček na šňůrky, nechtěla jsem zipy, kde jdou nastavit jen 2 nebo 3 polohy. Jinak jsem dlouho zvažovala TFK, nové verze jsou už také užší a na šňůrky, ale stojí přes 30 tis a nedařilo se mi sehnat bazarový, všechny byly širší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.17 20:53

@JanuseN A dvojcatka.cz? Já tam právě koukám na kočárky :mrgreen: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie