Bunda nesedí u krku, překáží zip

831
21.2.16 06:51

Bunda nesedí u krku, překáží zip

Zdravím, možná zvláštní dotaz, ale nedá mi to…Náš skoro osmiměsíční putoval do sporťáku, takže má teď nohy ve fusaku a nahoře bundičku - jenže - prostě tam překáží ten zip u krku, dělají to dvě bundy…až ke krku zapnout nejde, takže to nechám rozepnuté, ale má pak hlavu utopenou mezi zipem, nevím jak bych to popsala..Jediná výhoda je, že dudlík dyžtak spadne do bundy a ne ven…Máte na to nějakou vychytávku? Střihově? Nebo to ty bundičky těmhle malým prckům dělají? :think: Už aby bylo jaro a bundu jsme nechali doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24Martina
21.2.16 07:16

Mám to stejne, dávám nákrčník aby ji nebyla zima a ma to hold rozeple. Když bych ji to zapla, tak se asi uskrti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
CokeLady
21.2.16 07:22

Ty jo, to je téma :mrgreen: Když nešla dozapnout bunda, šup tam šálu pokud byla zima. Pokud ne, je to buřt. Dudlík na šňůrku.

• Citovat
  • Upravit
24Martina
21.2.16 07:29

Dudlik na snurce máme :palec:,ale ze to nejde dopnout me pěkně s… Už aby bylo léto :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
831
21.2.16 07:35

:mrgreen: jo tak já si nebyla jistá, jestli mi něco neuniklo, jako blbej střih nebo nějaká vychytávka nebo tak, mě to totiž taky pěkně s… prcek už tak nesnáší oblíkání, jako asi spousta dětí a kdyby mu to aspoň nějak sedělo, pak v tom kočáře sedí jak panák, pořádně se nemůže hnout a zipy na tvářích…děs běs, chci teplo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
21.2.16 08:07

@Fonty to Anet ještě nesedí, mám ji v polosede, takze klouže dolů a vypadá jako kdyby mela tu bundu obrovskou jak ji to odstava :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
71421
21.2.16 09:07

@Fonty Neměl žádnou bundu a i ve sporťáku jezdil ve fusaku až ke krku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
21.2.16 09:37

@j.a.n.i1 jasný, tak Adin doted jezdil v korbě ve vlozne tašce a nyní má takový retro fusak z beránka, nicméně az ke krku nejde ani jedno. A kupovat nový fusak na cca dva měsíce mi přijde zbytecne…tak to nějak prezijem..jaro za dveřmi. Snad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71421
21.2.16 09:41

@Fonty Tak já fusak využila ještě ve 2,5 letech (no možná ho využiju ještě teď ve 3,5), takže jsem kupovala takový, aby vyhovoval po dlouhou dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
21.2.16 09:43

@j.a.n.i1 a muzu se zeptat jaky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71421
21.2.16 09:55

@Fonty Ten klasický emitex, v principu tohle http://www.emitex.cz/…-cerny-sedy/ a ještě teď v létě jsem ho pro mladší používala místo spacáku pod stanem, a možná ho bude mít ještě letošní léto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
21.2.16 10:08

@j.a.n.i1 aha, tak já mám skoro stejný :), taky emitex ale vložnou tašku…lze předělat na fusak…no ale jak ho tam zapnout az ke krku… :think: hlavně chce mit ruce venku a pořád se kroutí a nacuhuje co kde lita…je to sranda ty vycházky. :D Naštěstí většinou brzo vytuhne. No ja to ještě promyslim. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71421
21.2.16 10:16

@Fonty snaha dostat ruce ven jsou problém :-( to moje nedělaly, takže stačil jen trochu nahoře stáhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13609
21.2.16 10:45
@j.a.n.i1 píše:
@Fonty Ten klasický emitex, v principu tohle http://www.emitex.cz/…-cerny-sedy/ a ještě teď v létě jsem ho pro mladší používala místo spacáku pod stanem, a možná ho bude mít ještě letošní léto.

ten mám taky, ale obě děti ho ve sporťáku měly jen pod prsa.. :nevim:
k tématu, tohle nám dělají všechny bundy, i mně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
21.2.16 11:59

Fusak máme stejný, ruce venku, takže bez bundy to nejde a ikdyz jsem ho stahla, tak ho nemela kolem raminek :nevim:,nesla mi tam zakuklit.Ted mám emitex 2 v 1(v tom zimním ji bylo vedro) a taky ma ruce venku.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama