Bundu musím prát v pračce se sušičkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 19:45
Bundu musím prát v pračce se sušičkou?

Ahoj, dnes jsem koupila dost drahou bundu v Marks and Spencer, prodavacka tvrdila, ze tim, jak je uvnitr z pericek, se musi prat vyhradne v pracce se susickou. Je tu oznaceni:cool tumble with several tennis balls shake product throughout tumbling. Material 100% polyamid. THINK CLIMATE WASH AT 30 stupnu Celsia, filling 90% DOWN 10% FEATHER. Takze na chate ji nemohu vyprat v pracce bez susicky? :-( Dekuji, holky :kytka: :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 15 inzerátů 24.02.18 19:48

Můžeš ji vyprat v pračce a potom ji přehodit do sušičky.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 19:50

Jeste je tam graficky znak, ktery znamena Prádlo se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení. Tak nevim…

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 19:51

@Adelka951 na chalupe mame jen obyc pracku bez susicky, takovou tu klasickou, vypere, vyzdima, ale susi se na susaku, proto se ptam

vertunka
Závislačka 4008 příspěvků 24.02.18 19:54

Ja jsem vyprala bundu s perickama v pracce a tim jsem ji znicila. Ta pericka lehla a uz jim nic nepomuze. :,( :,(

Takze za me - jen otrit hadrem a potom do cistirny

cecetka
Kelišová 7012 příspěvků 24.02.18 19:57

@vertunka Jde o to, ze ta susicka to peri mirne nacechra. Pri volnem suseni se slepi. Proto se doporucuje suseni v susicce.

vertunka
Závislačka 4008 příspěvků 24.02.18 20:04
@cecetka píše:
@vertunka Jde o to, ze ta susicka to peri mirne nacechra. Pri volnem suseni se slepi. Proto se doporucuje suseni v susicce.

Zajimave. Protoze ja na ty bunde mela symbol susicky preskrtnuty. Normalne se tim teda neridim, ale zrovna u tyhle bundy jsem to dodrzela a muzu ji vyhodit.

Tableta
Závislačka 3627 příspěvků 24.02.18 20:12

Proč bys nemohla? Prát ji máš na 30, sušit v sušičce na nízkou teplotu s tenisákama, aby se načechrala.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22764 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 20:26

@sabrinafrompra­gue No ona ta sušička ta peříčka asi zpátky načechrá, takže pokud jí nedáš do sušky bude slehlá. Na druhou stranu, jak často pereš zimní bundu…

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 20:31

@Tableta prodavačka mi to řekla, proto se ptám jiných :lol:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 24.02.18 20:33
. Na druhou stranu, jak často pereš zimní bundu…

No, ja ji peru minimalne jednou mesicne…Dceri kazdy tyden, protoze je prase :mrgreen: (ale mam susicku)

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 20:35

@Tableta já píši, že na chatě, kam si ji chci brát, sušičku nemám, viz výše, o tom je dotaz

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 24.02.18 20:54

Ja jsem péřovou bundu znovu nacechrala rukama. Každou sekci jsem cechrala dost dlouho tak jak se cechra polštář.. trochu na nic práce ale šlo to :)

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 20:54

Poradi tedy nekdo? takze suseni bez susicky neni mozne? dekuji

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 20:55

@Satisfaction a prala jsi v pracce nebo rucne? dik :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Reklama