Bungalovy SCR na Slunečných jezerech

45
5.5.16 22:07

bungalovy SCR na Slunečných jezerech

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jedeme s dětmi na dovolenou na Slovensko na Sluneční jezera a nesehnali jsme žádné ubytování až na bungalovy SCR, ale nenašla jsem nikde žádnou recenzi, nemáte někdo náhodou zkušenost? Děkuji.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3R
2824
5.5.16 23:43
Citace] @saxsara píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jedeme s dětmi na dovolenou na Slovensko na Sluneční jezera a nesehnali jsme žádné ubytování až na bungalovy SCR, ale nenašla jsem nikde žádnou recenzi, nemáte někdo náhodou zkušenost? Děkuji.. :think:

Ahoj, byli jsme minulý rok a nedoporučuju. Jde o polorozpadlé chatky z dob komunismu. My dokonce dostali po nějakých dělnících, kteří tam chlastali. Větrali jsme 3dny. Společné umývárny taky děs, nepřijdeš včas, nemáš ani toaleťák ani teplou vodu. Jinak venkovní prostředí upravují a vypadá hezky. Za mě raději penzion někde poblíž. Pro děti naprosto nevyhovující. Je to spíš levná ubytovna pro dělníky.

TEĎ MĚ NAPADLO, ŽE JÁ PÍŠU O CHATKÁCH PŘÍMO V AREÁLU. MOŽNÁ MYSLÍŠ NĚCO JINÉHO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.5.16 00:08

Ne, je to správně, byli v areálu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3R
2824
6.5.16 00:22
@saxsara píše:
Ne, je to správně, byli v areálu

Možná ale myslíš jinou stranu areálu.
https://www.dokempu.cz/…2/hodnoceni/#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.5.16 03:17

Děkuji za info, je to opravdu ono, mrkla jsem na fotky :think: To je fakt děs, nemůžem sehnat nic kloudného, je už vše obsazené, jen volný hotel a ten by nás na týden vyšel na osmnáct tisíc a to už je myslím, že dost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
6.5.16 10:55

A tady jsi to zkoušela? http://www.penzionsenec.sk/sk/penzion/ My tam jedeme, ale mám to rezervovaný už od ledna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat