Bušení srdce okolo 3-5 hodiny odpoledne

52
1.10.20 17:26

Bušení srdce okolo 3-5 hodiny odpoledne

Trápí mě posledních pár měsíců bušení srdce. Je mi 33 let. Každý den kolem 3-5 hodiny odpoledne mi začne bušit srdce. Trvá to vždy okolo hodiny. Má někdo podobné zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6467
1.10.20 18:11

Neléčíš se se šž?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
1.10.20 18:15

Zkušenosti nemám, ale šla bych s tím na kardiologii.

Ale jestli to máš po obědě nebo po větším jidle, tak to může být i od žlučníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14799
1.10.20 18:44

Byla si u doktora? Nebo stres?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
1.10.20 18:47
@lachtanice86 píše:
Byla si u doktora? Nebo stres?

Byla. Poprvé v životě jsem si na neco stěžovala a hned mi konstatoval hypochondrii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14799
1.10.20 18:53

@FayS kardiolog?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36361
1.10.20 19:10

Silně, nebo rychle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
1.10.20 22:25
@Pudloslava píše:
Silně, nebo rychle?

Silně, rychle a nepravidelně.
Také se mi vrátilo astma, beru Ventolin kazdy den, a vím, že jsem v dětství měla problémy se stitnou zlazou - zvýšena funkce.

Před měsícem mi vypadla polovina vlasů, v noci jsem se potila poslední tři měsíce tak, že jsem si měnila 3 trička za noc. Nehty na rukou jsou jako papír a jsou na nich takové čárky. Už jsem sebral odvahu, protoze se jinak bojím lékařů a krve, a šla za obvodním. Řekl, že jsem hypochondr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
1.10.20 22:26
@lachtanice86 píše:
@FayS kardiolog?

Už jsem objednána.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36361
2.10.20 05:35
@FayS píše:
Silně, rychle a nepravidelně.
Také se mi vrátilo astma, beru Ventolin kazdy den, a vím, že jsem v dětství měla problémy se stitnou zlazou - zvýšena funkce.Před měsícem mi vypadla polovina vlasů, v noci jsem se potila poslední tři měsíce tak, že jsem si měnila 3 trička za noc. Nehty na rukou jsou jako papír a jsou na nich takové čárky. Už jsem sebral odvahu, protoze se jinak bojím lékařů a krve, a šla za obvodním. Řekl, že jsem hypochondr.

silné bušení je psychika, nepravidelně si zaslouží pozornost, ačkoli častěji jsou to u mladých neškodné extrasystoly (srdce budší pravidelně a semtam si práskne mimo - ta rána je obvykle silná).. kdy máš toho kardiologa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 05:44
@Pudloslava píše:
silné bušení je psychika, nepravidelně si zaslouží pozornost, ačkoli častěji jsou to u mladých neškodné extrasystoly (srdce budší pravidelně a semtam si práskne mimo - ta rána je obvykle silná).. kdy máš toho kardiologa?

A co to „rychle“? Občas zaregistruji, že úplně klidné odpoledne, žádná aktivita ani stres, ani myšlenky na něco a najednou pocit „srdce až v krku“ a cítím rychlý tep (výrazně). Trvá cca minutu a jak začal, tak skončil. Sem tam mi natočí EKG, ale nikdy nikdo nijak nekomentoval.

• Citovat
  • Nahlásit
237
2.10.20 07:39

@FayS mně takhle busilo srdce, když jsem měla boreliózu. A musela jsem doktory hodně prosit, aby mě léčili. Sepis si vsechny priznaky, co se zatim staly a jdi znova k doktorovi a trvej na tom, že tě má vysetrit pořádně. Nemusí to být borelióza, ale něco podobneho, mycoplazma, atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
2.10.20 10:56
@Anonymní píše:
A co to „rychle“? Občas zaregistruji, že úplně klidné odpoledne, žádná aktivita ani stres, ani myšlenky na něco a najednou pocit „srdce až v krku“ a cítím rychlý tep (výrazně). Trvá cca minutu a jak začal, tak skončil. Sem tam mi natočí EKG, ale nikdy nikdo nijak nekomentoval.

Mě to také začíná zničehonic. A vždy v pravidelnou dobu. Nic se nestalo, něco dělám, nebo sleduji film, ležím, odpočívam, a najednou všechno jde stranou. Někdy tluče tak, jako když ztrácí rytmus; jinak nevím jak to popsat.
Díky, už jsem objednané ke druhému doktorovi. Ordinují v různé dny, ale ve stejné ordinaci, jdu k nim dva dny po sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
2.10.20 10:59
@Pudloslava píše:

Kardiolog až 30 října. Po menší slovní roztržce mi tedy obvodní doporučil Holter EKG, nosí se to dva dny na ruce.

To moje bušení srdce trvá tak hodinu, po hodině to pomalu začíná utichat, a tak během 3 hodin jsem zase jako driv. Tu první hodinu se mi svírá od srdce směrem nahoru až ke krku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49235
2.10.20 11:27
@FayS píše:
Kardiolog až 30 října. Po menší slovní roztržce mi tedy obvodní doporučil Holter EKG, nosí se to dva dny na ruce.To moje bušení srdce trvá tak hodinu, po hodině to pomalu začíná utichat, a tak během 3 hodin jsem zase jako driv. Tu první hodinu se mi svírá od srdce směrem nahoru až ke krku

Ale tohle dělá i panická porucha, i včetně té pravidelnosti. Nech se ještě zkouknout od psychiatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat