Bušení srdce, pocit opilosti, nesoustředěnost

2
29.7.21 19:21

Bušení srdce , pocit opilosti nesoustředěnost

Ahoj holky, nevím si rady tak jsem doufala že tu najdu odpovědi.
Je mi 18 let a už minimálně 2 roky se mi hodně často stává že mám pocit opilosti jako kdybych byla po flámu, motá se mi hlava piju dostatečně dost ( vody :D )
Buší mi srdce ( palpitace ) nemocná nijak nejsem je pravda že jsem zažívala poslední 4 roky dost stresové situace smrt příbuzných bušení srdce trvá přes den třeba 2 hodiny pak ustane a začne večer znovu
Stává se mi, že se chovám a hlavně cítím jako opilá i když jsem nepila ani kapku alkoholu hodně krát se mě mamka zeptala jestli jsem něco pila sama to na mě poznala, nechci jít k doktorovi kvůli takové kravině ještě by se mi vysmál, když jsem to říkala kamarádům posílali mě k psychologovi tak nevím jaká by mohla být příčina děkuji za radu. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34505
29.7.21 19:27
@Adulka7 píše:
Je mi 18 let a už minimálně 2 roky se mi hodně často stává že mám pocit opilosti jako kdybych byla po flámu, motá se mi hlava piju dostatečně dost ( vody :D )
Buší mi srdce ( palpitace ) nemocná nijak nejsem je pravda že jsem zažívala poslední 4 roky dost stresové situace smrt příbuzných bušení srdce trvá přes den třeba 2 hodiny pak ustane a začne večer znovu
Stává se mi, že se chovám a hlavně cítím jako opilá i když jsem nepila ani kapku alkoholu hodně krát se mě mamka zeptala jestli jsem něco pila sama to na mě poznala, nechci jít k doktorovi kvůli takové kravině ještě by se mi vysmál, když jsem to říkala kamarádům posílali mě k psychologovi tak nevím jaká by mohla být příčina děkuji za radu. :P

Dojdi si na prevenci a popiš lekaři problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
29.7.21 20:17

Mohl by to být nízký tlak, nízký cukr, nebo cokoliv jiného. Objednej se k lékaři. Zatím můžeš zkusit pít černý nebo silnější zelený čaj (lehce zvyšuje tlak a nedělá takové výkyvy tlaku jako káva) a pravidelně a častěji jíst v menších porcích, nebo si zkus dát nějakou tyčinku, když se ti udělá hůř (kdyby to byla hypoglykémie). Uvidíš, jestli ti něco z toho pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
29.7.21 21:38

Mně se takto projevovala snížená funkce štítné žlázy. A dále se mi to srovnalo po omezení přísunu cukru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
30.7.21 06:33
@Adulka7 píše:
Stává se mi, že se chovám a hlavně cítím jako opilá i když jsem nepila ani kapku alkoholu hodně krát se mě mamka zeptala jestli jsem něco pila sama to na mě poznala, nechci jít k doktorovi kvůli takové kravině ještě by se mi vysmál, když jsem to říkala kamarádům posílali mě k psychologovi tak nevím jaká by mohla být příčina děkuji za radu. :P

To bude uzkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
8.8.21 20:49

@Quidity dobrá děkuji moc za rady, určitě vyzkouším 💞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...