každý den mě vzbudí nutkavý pocit na záchod a už neusnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 15:17
Buzeni na WC u dospeleho

Ahoj lidicky asi o nic nejde ale stale me to obtezuje. Jde o to, ze asi posledni mesic kazdy den me vzbudi nutkavy pocit na zachod. Chodim curat tesne pred spanim ale vzdy me hodne brzy rano probudi nutkani a uz neusnu :( nikdy jsem nato netrpela, mohla jsem spat i 12 hodin ale ted spim sotva 6 hodin :zed: mate nejakou radu, jak se po mesici konecne poradne vyspat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13316 příspěvků 18.12.18 15:23
@Anonymní píše:
Ahoj lidicky asi o nic nejde ale stale me to obtezuje. Jde o to, ze asi posledni mesic kazdy den me vzbudi nutkavy pocit na zachod. Chodim curat tesne pred spanim ale vzdy me hodne brzy rano probudi nutkani a uz neusnu :( nikdy jsem nato netrpela, mohla jsem spat i 12 hodin ale ted spim sotva 6 hodin :zed: mate nejakou radu, jak se po mesici konecne poradne vyspat?

Cukr máš v pořádku?

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 18.12.18 15:23
@Anonymní píše:

Hodinu před spaním nepit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 15:26

@Russet mela bych mit, vzdy jsem byla naprosto zdrava :)
@Delaltctrl to jsem take zkousela.. Pritel si toho uz take vsiml, ze trajdam na zachod, vzdy ho vzbudim :(

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13316 příspěvků 18.12.18 15:28
@Anonymní píše:
@Russet mela bych mit, vzdy jsem byla naprosto zdrava :)
@Delaltctrl to jsem take zkousela.. Pritel si toho uz take vsiml, ze trajdam na zachod, vzdy ho vzbudim :(

Takže nevíš. Neni nic jednoduššího, než si ho nechat změřit. Ale zkusila bych večer míň pít. Já si kolikrát dám večer i kafe a nemusím letět v noci :nevim:

terinka4444
Hvězda diskuse 69423 příspěvků 18.12.18 15:29

@Russet močení v noci dělá cukr?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 15:30

@Russet ja si dat kafe, tak jdu za 3 hodky asi :mrgreen: staci si zmerit cukr treba tim domacim pristrojem co ma deda na cukrovku? Nebo je potreba nejaky podrobnejsi test?

janablizkova
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 18.12.18 15:32

Mám zvýšený cukr a také brzy nad ránem mě vzbudí čurání.Bylo by dobré nechat si udělat test na cukr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 15:35

A jak to mas pres den? Ja teda do rana vydrzim, v noci nechodim, ale rano teda letim sprintem :mrgreen:
Ale mam hroznej problem pres den..ja jak se napiju nez nekam jdu tak pak beham furt a ne ze bych jen ucuravala ale vycuram toho fakt hodne a prakticky jen cistou vodu :roll:
Takze kdyz nekam mame jit tak zkoumam jestli bude možnost dojít si tam nekde na zachod :m :roll:
Snazim se před odchodem nepit ale stejne malokdy vydržím.. Ted naposledy jsme byli s pritelem na nakupech, zasli jsme si na jidlo, ja si dala colu a pak jsem 3× behem asi 10ti minut! Musela odejit z obchodu na wc.. Ten hlidac si snad musel myslet, ze tam neco kradu :roll:
No vypila jsem asi 300ml coly a vycurala tak 3l :roll: a takhle to mam i kdyz piju jen cistou vodu.. No jesteze nepiju kafe, to bych asi nemohla vystrcit paty z baraku :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 15:35

A myslite, ze to ma neco spolecneho i s tim, ze mam obcas obrovskou zizen a po sladkem mam navali horka? Uz jen spekuluji, test si necham pro klid duse udelat :palec: zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 15:38
@Anonymní píše:
A jak to mas pres den? Ja teda do rana vydrzim, v noci nechodim, ale rano teda letim sprintem :mrgreen:
Ale mam hroznej problem pres den..ja jak se napiju nez nekam jdu tak pak beham furt a ne ze bych jen ucuravala ale vycuram toho fakt hodne a prakticky jen cistou vodu :roll:
Takze kdyz nekam mame jit tak zkoumam jestli bude možnost dojít si tam nekde na zachod :m :roll:
Snazim se před odchodem nepit ale stejne malokdy vydržím.. Ted naposledy jsme byli s pritelem na nakupech, zasli jsme si na jidlo, ja si dala colu a pak jsem 3× behem asi 10ti minut! Musela odejit z obchodu na wc.. Ten hlidac si snad musel myslet, ze tam neco kradu :roll:
No vypila jsem asi 300ml coly a vycurala tak 3l :roll: a takhle to mam i kdyz piju jen cistou vodu.. No jesteze nepiju kafe, to bych asi nemohla vystrcit paty z baraku :roll:

prez den nemam zadny problem, jdu tak 3-4× behem dne a to potrebuji normalne ale ze spani me budi uz pomalu stav na pocurani :( silene :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 15:45
@Anonymní píše:
prez den nemam zadny problem, jdu tak 3-4× behem dne a to potrebuji normalne ale ze spani me budi uz pomalu stav na pocurani :( silene :nevim:

Aha.. No ale ver, ze bych si to s tebou z fleku vyměnila :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 15:47
@Anonymní píše:
Aha.. No ale ver, ze bych si to s tebou z fleku vyměnila :mrgreen:

ja vim, ze to neni nic zavazneho, spise jsem s toho uz unavena

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 15:52
Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím …
@Anonymní píše:
ja vim, ze to neni nic zavazneho, spise jsem s toho uz unavena

Ja netusim jestli to muze byt nejaky zdravotni problém, ja jen, ze pres den a mimo domov je to mnohem obtezujici :?
Ja uz kdyz jdu pro dite do skolky tak jsem z toho nervozni, abych cestou nepotřebovala na wc apod. :roll:

vokishka
Extra třída :D 13236 příspěvků 18.12.18 16:20

to je zajímavý, já chodím běžně za noc 2×, jednou jen vyjímečně a občas i častěji než 2×. A občas mám dělaný cukr a vždy v pořádku.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >