Reklama

Buzení v noci co 20 minut ..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 11:20
Buzení v noci co 20 minut ..

Holky prosim poradte mi neco. Male je 7 mesicu a v noci se mi budi co 20 minut snad. Je kojena, spi semnou v posteli..Vzdycky se probudi, aby si cucla a kdyz ji chci prso vzit a dat dudlik, tak zacne rev. Musim tedy pockat, az poradne usne, jenze se zase za 20-30minut probudi znovu..jsem z toho uz znicena, vysilena..pribira dobre..cekala jsem, ze to prejde, ze to bude treba zubama, ale aby to delala 3 mesice, to mi prijde moc..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1624 příspěvků 09.09.18 11:28

Mně tohle dělal malý,nepomohlo nic,prostě jsem nakojila a šup s ním do postýlky. Samozřejmě se to bez pláče neobešlo,ale odmítám dělat živý dudlík. Asi to je tvrdé,ale od té doby se budil za noc dvakrát. Nejsem zastáncem nechat řvát dítě dvě hodiny,u nás to naštěstí probíhalo hladce,do pěti minut spal. Má od narození problém i se spaním,neusne při kojení, neusne se mnou,neusne v nosítku,v kočáru až po 10 minutovém řevu. A doma v postýlce to samé. Musí být prostě sám,vždycky si chvilku vztekne(fakt 2-3 minutky,výjimečně malinko dýl) a pak krásně spinká. Do sedmi měsíců spal se mnou a byla to katastrofa. Neustále oba nevyspalí,doktorka pořád tvrdila,jak se to zlomí a ono nic.

nozu
Extra třída :D 11471 příspěvků 09.09.18 11:29

zkus si precist knizku Detska nespavost od Estivilla. za tri dny mi dite spalo skoro celou noc. zacinala jsem totiz z unavy kolabovat a situace byla neudrzitelna.

LenkaHl
Stálice 70 příspěvků 09.09.18 11:33

Kamarádce tohle syn dělal taky. Pomohlo jí ho tehdy úplně odstavit, i její pediatrička to doporučila. Bylo mu něco lehce přes rok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 11:34

@Aduš8 takze sup do postylky a nechat vybrecet? To je moc drsne na to,jak casto se budi ????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 11:38

@nozu ja cetla Detsky spanek v otazkach a odpovedich a to nepomohlo..mela se nechat vyrvat a v noci budit vzdy o hodinu driv,nez se budi sama,zkracovat pomalu kojeni a odstavit ji..jenze to nejde,kdyz se budi co 20 minit..je to o necem jinem ta kniha?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1624 příspěvků 09.09.18 11:47

Ono drsné je otázka…mě za to tady v několika diskuzích odsoudily,jak jsem strašná matka. Ale mít denně nevyspalé protivné dítě,sama padat na hubu,to fakt není nic pro mě. Navíc si myslím,že dítě dává najevo pláčem každou emoci,včetně vzteku,když něco není,jak by mělo. A 90% maminek ti řekne, že pláče lítostí a steskem. Já s tím začal v sedmi měsících,první den usnul po 15 minutách, druhý po 7 a třetí asi za dvě minutky. V noci také chvilku fňukal,ale žádná katastrofa. To ale může být u každého jiné. Jedinou výjimku jsem udělala před třemi týdny,kdy se objevila separační úzkost. To jsem spala s ním a byla u něj,kdykoli si přál. To totiž opravdu plakal ze strachu a chtěl mámu,to bezpečně poznám. Už týden znovu usíná sám. Spí krásně přes den(momentálně už dvě hodiny,což nespal ani jako malinký),v noci se vzbudí maximálně jednou,když ho něco netrápí. A já mám konečně spokojené , usměvavé a vyspinkané miminko.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1624 příspěvků 09.09.18 11:50
@Anonymní píše:
@nozu ja cetla Detsky spanek v otazkach a odpovedich a to nepomohlo..mela se nechat vyrvat a v noci budit vzdy o hodinu driv,nez se budi sama,zkracovat pomalu kojeni a odstavit ji..jenze to nejde,kdyz se budi co 20 minit..je to o necem jinem ta kniha?

Ta knížka se jmenuje ,, Každé dítě může dobře spát'',je úplně o něčem jiném,vzala jsem si z ní pár dobrých typů,i když jsem nepočítala minuty a podobně,jak se tam píše. Ale třeba docela logické mi přišlo,že nemáš uspat dítě v náručí a přenést ho do ložnice. Když se vzbudí,vůbec neví,kde je,protože si pamatuje,že usínalo u tebe. Proto začne plakat a tím se úplně probere.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 11:54

@Aduš8 dekuji,zkusim sehnat a precist ????ja uspavam v posteli pri kojeni. V tom problem neni,ten je,az se vzbudi poprve a pak co 20 minut rve..jsem uplne hotova

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1624 příspěvků 09.09.18 11:59

Jenže ten problém s tím souvisí. To dítě je zvyklé usínat u prsu,uklidňuje se tím. A kdykoli se vzbudí,vyžaduje to znovu. A budí se čím dál tím častěji,protože tě cítí. Já jsem pak striktně nakojila v obýváku a odnesla do postýlky. Potom se teprve přestal budit. Já vím,zní to hrozně,to si každý musí rozhodnout sám. U nás to třeba mělo strašně rychlý a hladký průběh,na dvě hodiny řevu bych nervy neměla.

Káťa19
Kelišová 6758 příspěvků 37 inzerátů 09.09.18 12:04
@Anonymní píše:
@Aduš8 takze sup do postylky a nechat vybrecet? To je moc drsne na to,jak casto se budi ????

Prosimte hlavne ne vybrecet :,(
Mas moznost dat ditko vedle do sveho pokoje? Ja uz byla zoufala a tohle zabralo! Necitil me, z buzeni 10× za noc bylo max 2× a k ranu jsem si ho kolem 5-6 vzala do postele na dospani

Příspěvek upraven 09.09.18 v 12:08

Káťa19
Kelišová 6758 příspěvků 37 inzerátů 09.09.18 12:07

Doporucuji procist stranky prosimspinkej.cz
https://www.prosimspinkej.cz/…y-odborniku/

Limi123
Závislačka 3045 příspěvků 09.09.18 12:14

Mne tohle delal syn az do 11 mesicu, kdy jsem ho uz totalne vycerpana dala do postylky, nechala v noci plakat, byla jsem tam s nim, ale prso nedala driv, nez v 5 rano. Prvni noc des, brecel asi 3× po hodine (probudil se jen 3×, asi jak byl unaveny). Druha noc uz jen parkrat petiminutovy brek, treti noc spal celou az do tech 5, kdy se napil a spal dal. A pak uz spal takhle do tech 5 neprerusovane vetsinu noci, maximalne se obcas probudil, poknoural si a spal dal.

Urcite je snazsi to utnout ted, protoze v tech 11 mesicich uz umel stat - a stojici dite neusne, takze jsem ho musela porad pokladat a on si porad stoupal…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 12:20

@Limi123 a jeje,tak to radeji vazne ted,protoze dal uz bych to nevydrzela..a jeste jak by u toho stala,to si nedovedu predstavit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 12:22

@Káťa19 nemam moznost..bydlime v 2+1,takze spime v loznici a vedle v obyvaku jsou kocky..navic ji nemuzu uspavat v 19.30 v oby­vaku,kdyz v nem jsme vecer ze..nevim si rady no

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama