Buzení v noci, dušnost, lapání po dechu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
43
16.1.22 07:23

Buzení v noci, dušnost, lapání po dechu.

Zdravim vsechny. Chci se zeptat jestli mate nekdo podobnou zkusenost. V noci kdyz spim (1× az 2× do mesice) se vzbudim s tim ze nemuzu dychat a zacnu lapat po dechu, je to pocit jako by Vam zaskocila slina. Musim to odkaslat asi cca 15 minut, potom mam pocit hlenu a ciziho telesa v krku, mam lehkou nedomykavost plicni chlopne. PS:samozrejme navstivim lekare. Jen jestli nemate nekdo podobnou zkusenost :? Je to velice neprijemne. Nekourim, sportuji, max 1 kava denne a alkohol treba 2 sklenicky pred spanim cca 2× tydne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
378
16.1.22 07:40

Stávalo se mi od alergie, občas sem trpěla na dušnost při námaze, na starém byte mi to způsoboval suchy vzduch… po pořízení zvlhčovače je ti v pohodě :)

Ještě mě napadlo jestli to nemáš něco jako laryngitidu? (Nevím jak se to přesně píše) pak by pomohl chladný vzduch, kdyby ses nadýchala z okna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2459
16.1.22 08:03

Typicky buzeni v noci a lapani po dechu muze byt znakem srdecni nedostatecnosti. Pises, ze mas katdio diagnozu, takze ja bych hned v pondeli volala kardiologa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
16.1.22 08:42

Když se vzbudíš, ležíš na zádech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 08:46
@AhaMhh píše:
Zdravim vsechny. Chci se zeptat jestli mate nekdo podobnou zkusenost. V noci kdyz spim (1× az 2× do mesice) se vzbudim s tim ze nemuzu dychat a zacnu lapat po dechu, je to pocit jako by Vam zaskocila slina. Musim to odkaslat asi cca 15 minut, potom mam pocit hlenu a ciziho telesa v krku, mam lehkou nedomykavost plicni chlopne. PS:samozrejme navstivim lekare. Jen jestli nemate nekdo podobnou zkusenost :? Je to velice neprijemne. Nekourim, sportuji, max 1 kava denne a alkohol treba 2 sklenicky pred spanim cca 2× tydne.

Může to být reflux. Já to mám, kdfyž mě zlobí astma.

• Citovat
  • Nahlásit
1494
16.1.22 08:46

Stává se to, když je člověk delší dobu na zádech ( typicky ve spánku )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat