Buzení v noci u 7 měsíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janina_89
Povídálka 18 příspěvků 18.03.18 10:21
Buzení v noci u 7 měsíčního dítěte

Ahoj, prosím o rady ????
Máme 7.měsíčního klucinu a po půlnoci se začal budit a brečet a brečet. Předtím uz se cca 3tydny ani nekojil v noci a teď se začal po půlnoci budit, plakat, hrozně sebou šije. Vezmeme ho většinou do postele a nakojim ho. Občas usne, občas pláče dál. Ale pak se vzbudí zas po hodině a to samé az do rána. Dudlik většinou při pláči plive, napit z flasticky nechce. Vecer dostava kasi a pred spanim ho kojim. Dáváme ho spinkat kolem osmé až deváté, krásně usne v postýlce. Nějaká rada, zkušenost jak mu pomoct? Je vidět i na něm ze je nesvůj po takové noci… Nehledě na nás s manželem… Diky za rady!!!

Reakce:
Daenerys91
Kecalka 369 příspěvků 18.03.18 11:12

Nerostou mu zuby?

Martina84
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 18.03.18 11:28

To je normalni v tomto obdobi. Delaly mi to obe deti. Potrebuje se ujistit, ze je mama na blizku a zpracovava nove vjemy. Nekdo nechava vybrečet někdo si bere mimino do postele. Ja jsem pro druhou možnost. Přejde to ;)

moje prdelky
Závislačka 3645 příspěvků 18.03.18 11:44

@janina89 Podívej se na dásně, jestli je nemá nateklé, pokud ještě více přes den kouše věci, tak ho bolí dásně a rostou zoubky. Pokud to má nateklé, tak kup calgel, nebo jak se to píše a můžeš mu dát nurofen a nebo brufen sirup. Vyzkoušej to v noci a uvidíš. Přes den chladící kousátko. Jo a ještě se to pozná podle toho, že začne hodně slintat.

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 18.03.18 21:25

@Daenerys91 no netuším, dásně ma normální, tváře taky, neslyntá ???? kezby zuby aspon bych věděla ze je to tím

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 18.03.18 21:28

@Martina84 no už se dlouho nestalo aby dospal rána v postýlce :D kdy to děti přešlo?

Martina84
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 19.03.18 08:40

@janina89 ono to souvisí do určité míry s kojením. Syna jsem odstavila na roce a od te doby spi celou noc, pokud neni nemocný. Dcera se mi odstavila sama teď ve 14 mesicích a budí se stale. Celou noc v kuse jsem se nevyspala vic jak tři roky, ale už jsem si zvykla.
Prostě se snaž si to maximalně usnadnit. Pokud máš první dítě, můžeš spat s nim i přes den, pokud padaš únavou. Jestli se ti po pulnoci hodně budí, vem si ho k sobe a koj ho vleže a spi.

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 19.03.18 09:35

@Martina84 no tak nějak to vlastně dělám ono asi neni jiná možnost. Je mazec co to tělo vydrží :dance:

Daenerys91
Kecalka 369 příspěvků 19.03.18 09:45

@janina89 přesně, to si taky říkám, je neuvěřitelný, co to tělo zvládne. Malému je 6 měsíců a budí se každé 2 hodiny asi od 4.,5. měsíce a je to teda síla. Vždycky v noci si ho dám k sobě do postele a když zabrečí, tak dostane prso. Možná je to špatně, nevím, ale nevydržela bych ho v noci poslouchat kňourat a brečet… :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >