Bydlení Drnek okres Kladno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.18 18:10
Bydlení Drnek okres Kladno

Ahojky, jak se žije v Drnku? Líbí se nám tam dům. Momentálně bydlíme kousek od Prahy západ a budeme shánět nové bydlení. Jen jsem zvykla chodit do lesa běhat, nemusím se tam bát? Jsem zvykla na cyklostezky, tak se bojím, protože se tam jede třeba přes Libušin a ten se mi úplně nelíbí. Přeci jen bych nerada litovala a v lese jsem často i se psem a dítětem. Anonym - máme tu známou, nemusí vědět o tom, ze se uvažujeme odstěhovat.

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 01.02.18 18:36
@Anonymní píše:
Ahojky, jak se žije v Drnku? Líbí se nám tam dům. Momentálně bydlíme kousek od Prahy západ a budeme shánět nové bydlení. Jen jsem zvykla chodit do lesa běhat, nemusím se tam bát? Jsem zvykla na cyklostezky, tak se bojím, protože se tam jede třeba přes Libušin a ten se mi úplně nelíbí. Přeci jen bych nerada litovala a v lese jsem často i se psem a dítětem. Anonym - máme tu známou, nemusí vědět o tom, ze se uvažujeme odstěhovat.

Tam nedalek je pivovar v Zichovci a tam vaří superpívo! A navíc v pivovarské restauraci prima vaří obědy! A dokonce i udí výborné klobásky! A do lesa můžeš běhat, pokud máš dobrou fyzičku a jseš rychlá-to Tě stejně nikdo nedohoní, tak co.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.18 18:39

@Božislava moc děkuji za příspěvek :-) noooo to jidlo je fajn, ale nechtělo by se mi před někým utíkat :-D

Lalelale
Závislačka 3140 příspěvků 01.02.18 18:45

Kdykoliv jsem se stěhovala, udělala jsem si na daném místě procházku. Máš psa a dítě, vyražte si na výlet. To člověku hodně poví. Jinak já měla přímo v Kladně známé, a když jsem tam byla, šla jsem občas po ránu na procházku. Párkrát jsem v lese potkala fakt divné lidi, a jednou mě dokonce jiný vycházkář zastavil a říkal mi, že co tak mladá holka v lese sama, že mám jít domů. Oni tam podle mě chodili do lesa spát bezdomovci. Ale to fakt bylo spíš výjimečné a co si pamatuji, cyklostezky tam byly pěkné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >