Reklama

Bydlení Drnek okres Kladno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.18 18:10
Bydlení Drnek okres Kladno

Ahojky, jak se žije v Drnku? Líbí se nám tam dům. Momentálně bydlíme kousek od Prahy západ a budeme shánět nové bydlení. Jen jsem zvykla chodit do lesa běhat, nemusím se tam bát? Jsem zvykla na cyklostezky, tak se bojím, protože se tam jede třeba přes Libušin a ten se mi úplně nelíbí. Přeci jen bych nerada litovala a v lese jsem často i se psem a dítětem. Anonym - máme tu známou, nemusí vědět o tom, ze se uvažujeme odstěhovat.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineBožislava
Ukecaná baba ;) 1306 příspěvků 01.02.18 18:36
@Anonymní píše:
Ahojky, jak se žije v Drnku? Líbí se nám tam dům. Momentálně bydlíme kousek od Prahy západ a budeme shánět nové bydlení. Jen jsem zvykla chodit do lesa běhat, nemusím se tam bát? Jsem zvykla na cyklostezky, tak se bojím, protože se tam jede třeba přes Libušin a ten se mi úplně nelíbí. Přeci jen bych nerada litovala a v lese jsem často i se psem a dítětem. Anonym - máme tu známou, nemusí vědět o tom, ze se uvažujeme odstěhovat.

Tam nedalek je pivovar v Zichovci a tam vaří superpívo! A navíc v pivovarské restauraci prima vaří obědy! A dokonce i udí výborné klobásky! A do lesa můžeš běhat, pokud máš dobrou fyzičku a jseš rychlá-to Tě stejně nikdo nedohoní, tak co.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.18 18:39

@Božislava moc děkuji za příspěvek :-) noooo to jidlo je fajn, ale nechtělo by se mi před někým utíkat :-D

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 01.02.18 18:45

Kdykoliv jsem se stěhovala, udělala jsem si na daném místě procházku. Máš psa a dítě, vyražte si na výlet. To člověku hodně poví. Jinak já měla přímo v Kladně známé, a když jsem tam byla, šla jsem občas po ránu na procházku. Párkrát jsem v lese potkala fakt divné lidi, a jednou mě dokonce jiný vycházkář zastavil a říkal mi, že co tak mladá holka v lese sama, že mám jít domů. Oni tam podle mě chodili do lesa spát bezdomovci. Ale to fakt bylo spíš výjimečné a co si pamatuji, cyklostezky tam byly pěkné.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >