Bydlení mě připraví o nervy

7.7.15 20:08

Bydleni me pripravi o nervy

Ahoj devcata rada bych se zeptala jestli mate podobno zkusenost a poradit mi mame s pritelem dceru sme spolu uz sest let a pet let s nim ziju bydlime nahore nad jeho rodicama a s keho matkou si nerozumim uz od zacatku kdyz sem se stehovala tak mi sliboval ze rodice pujdou do chaloupky vedle po babicce a nestalo se tak kuchyn mam spolecnou s tchyni takze hruza ona je general ale co je jeeste horsi ze jeho bratr se rozesel s pritelkyni a nastehoval se k nam s tim ze si najde byt a nestalo se ani po pul roce a jeho sestra je navazana na maminku takze je u nas skoro porad jezdi sem treba na tyden a kde spi opet s nama nahore pritel je takovej hodnej blbec je moc starostlivej splolu problem nemame nechci se s nim rozchazet ale nechce si rozhadat rodice a na novej barak nemame ms hypoteku na ten vrch co e si delali zacarovanej kruh ale ja uz opravdu nemuzu takhle fungovat matr nejakou radu nebo bili ste v podobne situaci? Nevim co s pritelem mam delat
:,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28762
7.7.15 20:13

@Paprcina Najít si podnájem. Nějak nechápu, co řešíš? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20903
7.7.15 20:15

Jestliže jste si nepořešili bydlení než jste si pořídili dítě, teď už neuděláš nic. Na vlastní nemáte, přítel je hodnej blbec…přizpůsob se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ya-ya
7.7.15 20:20

@Paprcina tak si udelejte kuchynsky kout nahore ne? zachod tam snad mate a koupelnu, tak to snad nebude takovy problem a dolu chodit nemusis :nevim: se sourozencema asi nic nezmuzes, maji stejne pravo tam byt jako tvuj muz, tak proste jdete do podnajmu, co vam brani se taky osamostatnit :roll:

• Citovat
  • Upravit
4657
7.7.15 20:21

V podobné situaci jsem nebyla a díkybohu nikdy nebudu. Proč nejdete do podnájmu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3310
7.7.15 20:41

My jsme byli v podobné situaci a pomohlo nám odstěhovat se do „vlastního“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 20:48

Mně by hráblo dávno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8777
7.7.15 21:05

Do najmu asi nemuzou, protoze maj tu hypoteku na ten vrsek, ne? Nebo ne? Sorry, ale je to dost nesrozumitelny. Chyby vem cert, ale oddelovat vety by to chtelo, pak ten text nejde pochopit..
Situace je blba, ale dostali jste se do ni sami a sami to taky musite vyresit. Uprednostnili jste v zacatku pohodli s tim, ze je to s rodici provizorium, ale jak je to v rodine, tak na to nelze spolehat.. Ja odmitla v zacatku bydleni jak u mych, tak u muzovych rodicu, mam je rada, ale kdyz nejsou v dome, mam je radsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22060
8.7.15 06:47

@Paprcina
Nechápu, proč jste nešli do podnájmu?
Mě by k tomuto nikdo nedonutil… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
8.7.15 08:23

Nojo, tady pomůže odstěhování se jinam a osamostatnění se. Tam svoje mít nikdy nebudete. O kuchyň se dělit je peklo…To i kdyby jste vycházely dobře, tak se vždy najde něco co druhé bude vadit. Já jsem strašný pedant a chci mít vše na svém místě, takže by se mnou vyšla jen cvičená opice, coby vše dělala podle mě. Nebo si udělejte kuchyňský kout nahoře. Ale stejně tam máte nalifrovanou pořád nějakou část rodiny…holt musíš být velkorysá nebo splachovací nebo jít bydlet jinam. :nevim:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama