Bydlení na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích

Anonymní
6.11.20 13:20

Bydlení na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích

Dobré odpoledne, chci se prosím zeptat jestli tu náhodou nenajdu někoho, kdo přímo bydlí nebo ví něco o sídlišti Vltava v Českých Budějovicích. My momentálně bydlíme cca 30km odtud a chceme prostě do Budějovic a teď se nám moc líbí byt, který se prodává právě na Vltavě, ale vůbec to sídliště neznámé. Kdyz jsme se tam byli podívat, celkem se nám to líbilo, dost zeleně a celkem čisto, ale bojím se jestli tam není po nocích moc hluk nebo nějaká kriminalita po setmění (nerada bych aby to bylo něco jako sídliště Máj). Majitelé bytů nám vše samozřejmě vychválili, ale tak to je jasné :D Nemáte někdo zkušenost prosím? Jedna se o tu část tam u toho náměstíčka, jak je Trefa a Teta, tak hned jakoby tam. Dekuji Vám moc. Jeste dodám že máme 2 kluky v pubertě :D 12 let a 10 let tak abych se nebála je pustit před barák, že je tam hned někdo okrade :oops: :nevim: Děkuji moc a pěkný víkend přeji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47
6.11.20 13:48

Bydlím na Vltavě celej život. Nebála bych se, je tu klid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 14:23

Ahoj, tam se bydli dobre, kousek je priroda-vrbenske rybniky, obchody, skola, skolka kousek, nic tam nechybi, kriminalita v pohodě, je tam klid, kousek je Globus

• Citovat
  • Nahlásit
1098
6.11.20 14:48

Když už sídliště, tak v ČB určitě Vltava, není se čeho bát. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 15:17

Jo, to je docela dobré místo. Blízko do krámu, do školy, zdravotního střediska. Je tam klid.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 15:32

Děkuji moc :kytka: Koukala jsem že je tam i Lidl kousek, všechno. A co škola, je tam dobrá?

• Citovat
  • Nahlásit
2237
6.11.20 15:37

Já jsem se tam narodila a prožila tam půlku života. Vltava je fakt v pohodě, je to takové to „slušné“ sídliště :D Na té vaší půlce je všechno, co potřebujete k životu, do teska a baumaxu dojdete pěšky, kousek cyklostezka na Hlubokou. Jak to tam teď vypadá s parkováním?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 16:39
@Martinik píše:
Já jsem se tam narodila a prožila tam půlku života. Vltava je fakt v pohodě, je to takové to „slušné“ sídliště :D Na té vaší půlce je všechno, co potřebujete k životu, do teska a baumaxu dojdete pěšky, kousek cyklostezka na Hlubokou. Jak to tam teď vypadá s parkováním?

A teď už tam nejste?:-) No parkování bude asi problém třeba ve všední den k večeru :think: My tam byli v pondělí odpoledne a teda zaoarkovali jsme hned u baráku, ale bylo asi 14 hodin no.

• Citovat
  • Nahlásit
956
6.11.20 17:34

Je tam klid a ani v noci tam není černo, jestli se chápeme :lol: A Máj už taky dávno není to, co to bývalo. I tam už je poměrně klid. Nepříjemně je akorát v ulicích směrem od nádraží k Palačáku. Tam bych bydlet nechtěla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
6.11.20 17:59
@DeeDee.518 píše:
Nepříjemně je akorát v ulicích směrem od nádraží k Palačáku. Tam bych bydlet nechtěla :lol:

A nevidíš to moc černě? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 19:01
@DeeDee.518 píše:
Je tam klid a ani v noci tam není černo, jestli se chápeme :lol: A Máj už taky dávno není to, co to bývalo. I tam už je poměrně klid. Nepříjemně je akorát v ulicích směrem od nádraží k Palačáku. Tam bych bydlet nechtěla :lol:

Jo, to jsem taky slyšela no. A ano, chápeme se správně :mrgreen: Přesně takhle jsem to myslela :mrgreen: No na Mají bych bydlet nechtěla, možná předsudky, ale neeee :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
752
6.11.20 19:50

Na Vltavě je to fajn, bydlím sice na druhé straně, ale přijde mi to ok. Vyrostla jsem v centru Cb a po návratu z Phy, kde jsem žila na Cernaku a Karlíně, je to oaza. Kdyby někdo věděl, jaká je ta zakladka, bylo by to fajn. Brzy to budu řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:00
@mapu píše:
Na Vltavě je to fajn, bydlím sice na druhé straně, ale přijde mi to ok. Vyrostla jsem v centru Cb a po návratu z Phy, kde jsem žila na Cernaku a Karlíně, je to oaza. Kdyby někdo věděl, jaká je ta zakladka, bylo by to fajn. Brzy to budu řešit.

Taky by mě zajímalo jaká je základka…někdo ní povídal že nejlepší je ZŠ O. Nedbala ale to už by kluci museli dojíždět městskou, takhle by to měli hned naproti.
A všem moc děkuji za názory, velice mě to těší a asi ten byt tedy vezmeme, moc se nám líbí.

• Citovat
  • Nahlásit
752
6.11.20 21:23

Jo o Oskarce vím, mají teď i stadion, plus jsou matematické. My teď dojizdime naproti do MS, tak by to změna nebyla, je to fakt kousíček, 8minut busem, v létě to chodíme i pěšky. No uvidim😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:37

Vltava je v pohodě, a ta část co popisuješ je u těch " vodopádu" na tom náměstícku, tam to ožije jen v lete az to naplní vodou tak se tam " někteří" občane chodí koupat i s dětmi, to jsem tam viděla na vlastní oci 8o. Asi 6 maminek s kočárky a par důchodců s pejsky, hned vedle je přes léto roce na zmrzlina z okýnka a budeš se tam cítí jak v lete v Italii :mrgreen: :lol:
Ne vážne, Vltava patři k těm lepším, byty jsou tam dražší nez na Máji, ja bych se toho nebala ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama