Bydlení Poděbrady a nebo Kutná Hora s dětmi?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
555
9.1.22 15:46

Bydlení Poděbrady a nebo Kutná Hora s dětmi?

Krásný den, nyní bydlím kousek od Kolína mám dvě děti jedno 6let a jedno v únoru 2 roky. Hledám si pronájem pro sebe a pro kluky a nevím pro jakou lokalitu se rozhodnout chtěla bych aby tam byla škola a školka a občanská vybavenost a tak do 40 km od Týnce nad Labem tam bydlí rodiče a ráda bych jim byla nablízku. Zvažovala jsem Milovice, ale tam je to teď pry hrůza. Děkuji za typy a rady. Krásnou neděli Jana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
982
10.1.22 10:20

Poděbrady jsem chodila na gympl i zakladku ale už je to nějaký pátek a přijde mi to jako dobrá volba. Teď žiju v Praze, takže to se srovnávat nedá… Ale jsou tam 2 slušné základky, minimálně 3 střední s maturitou, pár učňáku. Lékaři, obchody, restaurace. Nádherný park, ale pro mě je to tak trochu srdeční záležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36657
11.1.22 11:26

Mám známé v KH. Jsou tam spokojeni. Ale oni jsou rodáci, takže chyby toho města asi nevnímají. Další, co žili v KH se odstěhovali do Kolína kvůli lepšímu spojení na Prahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
11.1.22 12:06
@Bábrdl píše:
Mám známé v KH. Jsou tam spokojeni. Ale oni jsou rodáci, takže chyby toho města asi nevnímají. Další, co žili v KH se odstěhovali do Kolína kvůli lepšímu spojení na Prahu.

Díky moc za odpověď já zvažuji nejvíc Poděbrady a Milovice v těch jsem dříve žila tak uvidím třeba se tam s kluky vrátím, jen se snažím zjistit jaké to tam je teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
11.1.22 12:15

My tedy žijeme kousek od Kolína, směr Sázava a z okolí mám super ohlasy na Kutnou Horu. I co se týče třeba nemocnice. V Poděbradech třeba už není detska pohotovost ( mám pocit), a ti co jezdili do Nymburka, byli dost nespokojený, až zhrozeny, takže teď se jezdí stejně se vším do Kolína a to je blíž z Kutné Hory zase.. pro mě je třeba dostupnost dětské pohotovosti dost stěžejní, ale každý to má jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
11.1.22 12:17
@Scara píše:
My tedy žijeme kousek od Kolína, směr Sázava a z okolí mám super ohlasy na Kutnou Horu. I co se týče třeba nemocnice. V Poděbradech třeba už není detska pohotovost ( mám pocit), a ti co jezdili do Nymburka, byli dost nespokojený, až zhrozeny, takže teď se jezdí stejně se vším do Kolína a to je blíž z Kutné Hory zase.. pro mě je třeba dostupnost dětské pohotovosti dost stěžejní, ale každý to má jinak.

Děkuji moc za odpověď a informaci a ano dětská pohotovost je hodně důležitá, podívám se ne pronájmy bytů i tam, krásný den Jana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
11.1.22 12:19
@Gortyna píše:
Poděbrady jsem chodila na gympl i zakladku ale už je to nějaký pátek a přijde mi to jako dobrá volba. Teď žiju v Praze, takže to se srovnávat nedá… Ale jsou tam 2 slušné základky, minimálně 3 střední s maturitou, pár učňáku. Lékaři, obchody, restaurace. Nádherný park, ale pro mě je to tak trochu srdeční záležitost.

Děkuji moc za informaci. Poděbrady se mi také líbí je tam krásně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat